Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pa ono, klasična istorijska ljubavna priča, al' ok su filmovi. x) Pritom su 3 knjige sklopili u 2 filma.

 

 

Isti pisac je napisao i knjigu "Ondskan" (Zlo), po kom je isto snimljen film, koji je FANTASTIČAN, bio je i nominovan za Oskara.

ondskan.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=3tCFvaJo9aE

 

Glumi i Gustaf Skarsgård(Brat poznatijeg Alexandra :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valhalla_rising_poster_dk.jpg

 

Odlican film, tek sam ga nedavno pogledao i preporucujem svakome ko jos nije. Pravo umetnicko delo.  :bigblue:

 

Valhalla Rising is a Danish/British 2009 film directed by Nicolas Winding Refn, starring Mads Mikkelsen. The film takes place in 1000 AD and follows a Norse warrior named One-Eye and a boy named Are as they travel with a band of Christian Vikings in pursuit of a Crusade. Instead they voyage west to North America. The film was shot entirely in Scotland.

 

 

 

Vidim da je neko preporucio Man From Earth. Odlican film takodje.  :da:

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao veruj mi trazio sam po svim mogucim sajtovima za taj torent koji ja imam i nema za njega, a ovi titlovi koji postoje su za neki drugi koji naravno nema ili ima malo ljudi pa ne skida.

 

Hvala u svakom slucaju. :pivopije:

 

 

Edited by manjane7

Share this post


Link to post
Share on other sites

@manjane: fora sa storm-om je sto u svim titlovima ima scena koja je iz filma izbacena, tako da titl ide normalno do jednog odredjenog trenutka, a posle se sve zbrka. probaj ovde da skines, imaju neka 3 rendom titla i 2 koja sam ja sredjivala pre sto godina, nadam se da rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

406px-Perfume_poster.jpg

 

jel neko gledao nocjas na rts-u Parfem, pricha o ubistvu? o liku koji ima zajebano chulo mirisa i krene da pravi parfeme, i izvali da je najbolji miris miris smrti, i krene da ubija devojke da bi od njihovih mirisa pravio parfeme, i tako napravi savrsheni parfem kojim u teoriji mozhe da porobi ceo svet.. bash je femsi film...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Perfume:_The_Story_of_a_Murderer_%28film%29

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalna priča i jedan od retkih slučajeva u kojima me ekranizacija književnog dela nije razočarala. Lucidna priča, dobra glumačka ekipa i nekoliko scena koje prosto obaraju s nogu. Plus grešno nevine i zavodljive žene :mhihi: Svaka preporuka za Parfem, i za film, i za knjigu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...