Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@lemmy: Ovo sto si sad rekao nije uopste korektno.Jeff Waters je muzicki genije i ispod svakog njegovog dopustivog nivoa je da kaze momci iz Triviuma su odlicni cak nam daju i vodu da pijemo.Nit je Annihilator omladinski bend niti je Jeff Waters novokomponovani i novoprobiveni muzicar.To su Triviumovci.Njihovi menadzeri a verujem da ih ima ko govana su pozvali bend tipa Annihilator da bi pokazali kako su deca dovoljno kvalitetna da sviraju sa velikima.Sa zivih snimaka se vidi da je Jeff i dalje tata.Trivium jeste napravio boom ali oni nisu metal bogovi i nije u redu da mi sad dozivljamo njih kao one koji su bolji od ljudi ciju muziku slusamo godinama.Sta Triviumovi albumi su kao bolji od Schizo Delux????!!!!

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes lose albume,

 

jeff je jeff

a klinci su moje godiste... ne mnogo stariji...

 

... jeff treba da se pokrije usima ili povuche sa scene pre nego sto dopusti da klinci mog godista budu vrlo dobri prema njemu

 

on je legenda, ma koliko losih albuma imao

 

trivium ma koliko dobar bio(sto na kraju krajeva i nije) ne moze da se meri sa kvalitetom annihilatora...

 

sramota

Share this post


Link to post
Share on other sites

a meni su baš i all for you i schizo deluxe dobri albumi. metal je dobar ali nije koliko su ova dva.

Не знам шта сте толико ударили по новом албуму, он је само логичан наставак претходних, једино што је мање квалитетан од "Schizo Deluxe".

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy: Ovo sto si sad rekao nije uopste korektno.Jeff Waters je muzicki genije i ispod svakog njegovog dopustivog nivoa je da kaze momci iz Triviuma su odlicni cak nam daju i vodu da pijemo.Nit je Annihilator omladinski bend niti je Jeff Waters novokomponovani i novoprobiveni muzicar.To su Triviumovci.Njihovi menadzeri a verujem da ih ima ko govana su pozvali bend tipa Annihilator da bi pokazali kako su deca dovoljno kvalitetna da sviraju sa velikima.Sa zivih snimaka se vidi da je Jeff i dalje tata.Trivium jeste napravio boom ali oni nisu metal bogovi i nije u redu da mi sad dozivljamo njih kao one koji su bolji od ljudi ciju muziku slusamo godinama.Sta Triviumovi albumi su kao bolji od Schizo Delux????!!!!

 

Covece,ko ga je terao da prihvati tu ponudu?Drzali mu pistolj na celu?Ocigledno je hteo ili morao ili vec nesto trece.Sta se lozis covece.Pare i biznis.

Ja Trivium nevolim i neslusam,a i strasno ih je glupo porediti sa Annihilatorom.Ali objektivno,muzicki su im albumi bolji nego poslednje tri Jeff-ova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени су "Све за тебе" и "Шизо делукс" ок. "Метал" још несам преслушао. И да, набавио сам Тривиум. :mrgreen: Одслушао сам њихов демо и то је управо оно што сам и мислио - сува техника.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko vec rece poredjenje Jeff-a/ Annihilatora sa ovim govno Triviumom je smesno... Kad je cika Jeff svirao ovi su mislim imali po jedno 2godine, kazem ja treba ih spaliti !

Sad cu da skinem ovaj novi zivo me zanima kakav je.

Schizo mi je extra album ne znam zasto ga neki pljuju ... Mislim verovatno bih ga i ja pljuvao da sam ocekivao neki Alice In Hell rebirth ili tako nesto...

:)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece,ko ga je terao da prihvati tu ponudu?Drzali mu pistolj na celu?Ocigledno je hteo ili morao ili vec nesto trece.Sta se lozis covece.Pare i biznis.

Ja Trivium nevolim i neslusam,a i strasno ih je glupo porediti sa Annihilatorom.Ali objektivno,muzicki su im albumi bolji nego poslednje tri Jeff-ova.

 

 

ne nego sam iz tvog posta bio skapirao da zelis da kazes kao i njima je tamo mesto ako su to zasluzili?am I right?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nego sam iz tvog posta bio skapirao da zelis da kazes kao i njima je tamo mesto ako su to zasluzili?am I right?

 

Ajd' sada ponovi sta si hteo reci,posto ovu recenicu uopste nisam skapirao.

 

To ja kukam non stop...no rekoh, chuo sam ga kako pevao "Alison Hell", sada je mnogo bolji nego pre..ali niko kao Dzo.

 

Ponovo se slazemo...to nece biti dobro. :)

 

Dzo je najjaci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash me intrigira kakav ce biti novi Tad Morose, i a nedostaje mi likov vokal...

Хах, Џо сад пева код њих... Нисам имао појма, једва чекам да чујем. Ваљда ће да пусти глас као на последњем Liege Lord албуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy : mislio sam da zelis da kazes nesto kao...ako im je sami su to zasluzili,i mesto im je kao predgrupi triviumu...

 

Mesto im nije kao predgrupi Triviumu,ali covece njih niko nije naterao na to...ima milion razloga zbog kojih su to mogli uraditi.A za lose albume su sami krivi...zapravo Jeff je kriv...nisam valjda ja kriv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vijesti sa turneje Trivium/Annihilator, pošteno sam se nasmijao:

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=72572

 

TRIVIUM Guitarist COREY BEAULIEU Checks In From Europe - May 15, 2007

TRIVIUM guitarist Corey Beaulieu has issued the following update:

 

"Checking in from Europe again! We've got a day off today so I felt like unloading some info on ya of what has been going on lately.

 

"After the crazy Ireland and UK tour we ventured into mainland Europe for the first time headlining and so far it's been fantastic.

 

'All the shows have been rocking with some really memorable ones Berlin, Warsaw, Stockholm, Paris (hottest show ever!) and I'm sure the upcoming shows will not disappoint too!

 

"Besides the shows, all of guys in all the bands have been getting together to have some fun parties on this tour. In Hertford, Germany during the 'metal' night at the club Jared (SANCTITY) and myself proceded to get shitfaced and headbang and mosh with everyone in the club. Then in Helsinki myself and Alexi from CHILDREN OF BODOM got up on stage and rocked out with ANNIHILATOR to 'King Of The Kill' (that was a blast).

 

"The bus rides have been fun too since SANCTITY have found a way to break their ice cream truck touring van, AGAIN!

 

"So they've been joining us on the TRIVIUM bus (we can't get rid of them!) so drinks have been flying. In Poland the roads aren't very smooth so after drinking a lot of vodka it was a challenge to play 'first person to spill there drink gets punched' — Jared spilt about 10 seconds after the game started ha ha.

 

"In Gothenburg, Sweden we meet up wtih some old touring friends Bjorn and Peter from IN FLAMES and Sharlee from ARCH ENEMY and hung around on the bus having some drinks and shooting the shit just like old times ha ha.

 

"The ANNIHILATOR guys are quite the bunch and for some reason at a certain point in the night they feel the urge to get naked and run around streaking, and it's not the best feeling when you turn around and see 5 naked Canadians running at you. That shit is scary eh!

 

"Alright, well, that's all I got for now. Take care and see you at the shows!"

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...