Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 9 months later...

covek je jebeni genije i jeebeno me odusevljava..uvek sam ga volela,uvek cu ga voleti,...i uvek cu umirati uz pesmu 'heroes'...tako volim onaj deo iz filma 'Wir Kinder vom Bahnhof Zoo' kada narkosi trce a u pozadini svira heroes...i naravno mala Kristijana na koncertu kako ceznjivo gleda Bouvija...

ah tako ga volim biggrin.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Bowie je uvek imao taj neobican trip 70-ih jer..,recimo ja ne volim band bauhouse i mislim da neko ko to slusha nakon drugog minuta prve pesme mora da izvrsi samoubistvo,ali priznajem da tako istripovani pravci mi prijaju ponekad i veoma su originalni!Tako isto i Bowie cool tip posle je bio ok,ali taj rani period je bio bas istripovan,kao da danas slusas neku najjistipovaniju eektroniku sa primesama dooma,gotica,narodnjaka i shta ti ja znam,ima kvalitet,inace It;s too late je ok...Ali je mnogo ruzan sa onim kostimima,ja gotivim glam,ali ono... no.gif ali njemu kao muzicaru respect!!!

 

p.s.Da nema neko slucajno film mi deca sa stanice zoo,dam mu pare za cd,jer mi je to omiljena knjiga :)ZoP

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 years later...
  • 4 months later...

Ja sam se tek skoro bacio na neke oldschool Bowie radove, ne znam zašto sam tako kasno otkrio koji je ovaj čovek genije. Za sada Ziggy stardust, Hunky Dory i Aladdin Sane imaju ozbiljnog potencijala. :da: Planiram da poslušam i novi kada mi se slegnu i ostali kultniji albumi.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...