Jump to content

In Flames


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Novi je xtra... Do sada sam se smatrao metal puritancem po pitanju zanrova ali oni i sa akustikom prave tako super pesme da je to nerazumljivo.

icon_smile.gif brate oni od svega mogu da naprave dobru muziku...besides sta fali akusticnoj gitari...moze nekad da ostavi zaista mocan utisak...jos ako se lepo iskombinuje sa distorzijom kao sto je to uradio In Flames...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Throughout the course of their upcoming European tour, Swedish metal titans IN FLAMES have come up with a very special way to pass time: A duel with a specially selected group of fans on a number of tour dates. The weapon of choice is EA Sports 2006 FIFA World Cup on the Xbox360.

 

In select cities, two fans will be able to meet their idols and challenge them to a game on the Xbox360. Any lucky fans who manage to beat the IN FLAMES boys will be in line for some exciting prizes!

 

Znači, njima je stvarno dosadno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Flames vise za mene ne postoje,simplifikovanje muzike ih je unistilo,metalcore kada se izmesa sa npr. melodeathom i npr. progresivom,moze da ispadne nesto ok npr. Into Eternity su ok,Scar Symmetry itd,ali In Flames su jednostavno loši u tome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni i ne žele da se porede sa Jester Raceom... To mi je jedino pičkinski kod njih, poslednja od starih pesama koju izvode je Episode 666... Da gitarista i basisita nisu otišli posle Whoraclea, ko zna gde bi danas bili... Sasvim sigurno ne na Kerrang! nagradama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno sam kupio dupli DVD 'Used & Abused' ovog benda...Mislim da je ovo jedini bend za koji sam izdvojio toliko novca, i pored toga sto sam znao da ima dosta materijala iz 'nove ere' Inflamesa, a fan sam njihove death karijere...

Znaci nemam reci koliko je jebeno neverovatno kako ljudi sviraju, i koliko energije ima na njihovim nastupima...

I ne mogu nikako da svarim ovaj zadnji album iako sam pokusavao...

Jebem li ga i dal' ci ikada moci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je ono što ja kažem kad režem svima audio cd-e a ne mp3. ja kad dobijem mp3 disk sa 10 albuma, prosto se smorim posle 5 pesama znajući koliko imam da preslušam...

Da brate, imas pravo. Samo sto sm ja lud! Kad mi se dopadne neka grupa ja hocu sve od njih da nabavim i lakse mi je da uzmem 1 mp3 cd nego da jurim 10 audio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NP: In Flames - Dead Eternity

biggrin.gif

 

Po mom mišljenju jako melodičan death metal bend, slušam ih već dugi niz godina, melodije nikako da mi dosade... samo me nervira šta ova zadnja dva albuma (ako se ne varam) su drukčiji in flamesi nego prije. Prije su nekako bili tr00, sad imaju i neke pjevne dionice... ne, to nisu in flamesi.... uvjerite se, imate player na njihovoj stranici odma kad uđete na dnu:

 

www.inflames.com

 

 

ispričavam se ako je nečiji post sličan mom, neda mi se baš čitat 44 strane. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Neznam sta da kazem o In Flames-u. Bili su predgrupa za SLAYER 28. Oktobra, imali su par dobrih rifova, ali nisu bash ni imali mnogo sta da ponude. Ili sam ja bio smoren jer sam chekao SLAYER.

 

Mada COB je imao bolji uchinak iako su svirali pre in flamesa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam sta da kazem o In Flames-u. Bili su predgrupa za SLAYER 28. Oktobra, imali su par dobrih rifova, ali nisu bash ni imali mnogo sta da ponude. Ili sam ja bio smoren jer sam chekao SLAYER.

 

Mada COB je imao bolji uchinak iako su svirali pre in flamesa.

 

ja sam ih gledao 23.10 u shavajcarskoj. Mnogo bolji zvuk i muzika od bodoma

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...