Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Ja kad slusam Colony odlepim.Razlog - prvo ide Embody the Invisible,tu stvar kad cujem,cini mi se da letim,daje mi neverovatnu energiju i dize me iz mrtvih.Posle nje Ordinary Story - ta stvar,naprotiv,me baci u takav bedak i tako me rastuzi da bih plakao dok je slusam.Dok slusam ostatk albuma,oporavljam se od te dve stvari,pa mi ostale pesme i nisu na tom nivou icon_smile.gif .Sve u svemu,sjajan album. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Uvek sam tu sa vrucim vestima icon_smile.gif :

In Flames are at home in Gothenburg, having a well deserved break after all tours and gigs. Björn and Jesper are writing new material in their new studio.

Idite na www.inflames.com,ima spot Touch of red da se skine.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi,dogovoricemo se nesto.

 

Tebe bash nervira njihov novi pravac?Ja sam pokusao da ne volim ovaj novi album,ali jednostavno nisam mogao da lazem sebe.Mnogo ih volim.

Samo,zanima me jedna stvar - u kom pravcu ce dalje da nastave?Da se vrate nazad - ne znam da li oni to sad mogu,pravac u kom su krenuli - hmmm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

who gives a fuck.. oni retki bendovi koji su se kao vraćali nekom starom zvuku su posle zvučali do jaja isfolirano i usiljeno.. naravno da se neće vraćati..

osim toga, što reče Azza lepo se zajebavaju, i uzimaju pare.

 

e,sad, svako ima izbor da li ćeto da sluša ili ne..

meni je npr "reroute.." bio sasvim solidan album.. ali ipak na granici.. ali ovaj je prešao granicu.. dajte ljudi vox je stvarno lame.. cvili kao da ga je mama upravo istukla (korn i slična sranja su ovde očigledna inspiracija).. jadno.. gde je onaj stari growl.??

 

da ne pominjem užasnu svirku.. ne znam kako jespera nije sramota.. ni jedan pošten solo..

 

videćete sledeći album.. sad će da ih štancuju na svakih godinu dana..

 

nego, mene zanima sad novi soilwork, izlazi uskoro, i jedva čekam da vidim da li će i oni da krenu ovim putem..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...