Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sada se zna i ime Kiskeovog benda!!!!

 

A new band is about to enter the rock world: UNISONIC marks the fusion of exceptional vocalist Michael Kiske (ex-Helloween) with Dennis Ward (bass) and Kosta Zafiriou (drums) of Germany´s Pink Cream 69. Swiss guitarist Mandy Meyer who is known for his work with Asia, Gotthard and Krokus completes theline-up.

 

 

 

 

In summer 2010, UNISONIC will hit the festival stages all over Europe, further territories will follow the rest of the year, so watch out for dates

in your area!

 

Znaci promoteri i organizatori potrudite se ili cu licno da vas sve pobijem!!! Znaci atentat u najavi. :violent:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proslo je dve godine od jednog od najboljih koncerata ikada,mislim da je red da ih sada opet gledamo.

 

Jebem vam ja mater svima, znate?!?! (naravno, salim se)

 

Kad se setim, svi isli, jedino ja tad nisam imao kesa. -.- Ovi moji jos ostali posle koncerta, upoznali se, slikali i pricali sa carem power metala, Kaj Hensenom, kao i otprilike celom postavom i Helloween-a i Gamma Ray-a.

 

Jebem ti 2000 dinara :udri:

 

Ali, bice jednog dana ponovo, nada umire poslednja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma  taj koncert je bio najjaci koncert u Srbiji svih vremena. Takvo nesto se ne ponavlja!!! :no: Mislim Helloween i Gamma Ray zajedno. Jedino bolje sto mogu u zivotu da zamislim je da se na koncertu pojavio i Kiske. Sad verovatno ne bi bio ovde medju zivima da komentarisem o tome.

 

Znaci brate najjaci jebeni koncert svih vremena!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proslo je dve godine od jednog od najboljih koncerata ikada,mislim da je red da ih sada opet gledamo.

 

Lepo sto se setiste ovde tog datuma, sa malim zakasnjenjem zelim svima srecan srecan 17.11., koncert zivota. Ja hteo k'o prosle godine 17og opet da reenactujem vece ponovnim pustanjem cele liste sa 'certa no ne stigoh (uspeli na faksa do 23h da me zadrze), pa evo veceras nadjoh razlog, nakon sto sam cuo da nam dolazi nenadjebivi jedan jedini preuzviseni kralj (power) metala KAI....

 

Sing your feelings out

Your song remains unheard

 

:rockdevil:

 

KAI!!!

 

PS. Za GRay mi olaksase, dovode gi ovde, pitanje de 'Ween da se na'vata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da imas verziju sa ovom setlistom:

01. Kids Of The Century

02. Back On The Streets

03. Eagle Fly Free

04. A Little Time

05. Mankind

06. I'm Doin' Fine, Crazy Man

07. Dr. Stein

08. Your Turn

09. A Tale That Wasn't Right

10. Future World

 

Ako nadje neko pun koncert koji jos ima i ove pesme, nek okaci:

11. Number One

12. Rise & Fall

13. The Chance

14. Goin' Home

15. How Many Tears

16. Keeper Of The Seven Keys

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samplovi celog albuma: http://www.jvcmusic.co.jp/-/Discography/A016944/VIZP-86.html

 

Ja se bojim da ovo preslusam, majke mi.

 

EDIT: Ne znam sta da kazem. Ne znam sta su mislili kad im je palo na pamet da snime ovakvu abominaciju. Mozda sam subjektivan jer ne volim te ska-kurac-palac verzije, ali ovo mi zvuci kao neka smejurija. Jeste da su sve semplovi od 30 sekundi, ali sasvim je dovoljno da se ukapira o cemu se radi. Prva 4 sempla sam ugasio posle 3-4 sekunde :mrtav: Onaj Keepers medley jos i nije toliko los, sudeci po semplu. Eagle Fly Free i Perfect Gentleman uzas. Forever & One ce verovatno biti najbolja sa albuma. I Want Out je... :udri: Fallen To Pieces unakazena. A Tale That Wasn't Right mozda i moze da prodje.

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...