Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kekeke, da sam ostao fan, ovo bi bio 6 album koji sam dočekao. Odatle sam prešao da igram za Gamma Ray i nisam dočekao poslednjih 5. Vrteo sam Rabbits dosta kad se pojavio, smučio mi se kasnije od bljutavosti. I Dark Ride je njanjav dosta, al' mi je drag jer me navuko na bend. Samo Hansen i Time of the Oath! Metal Jukebox im je peti najbolji album. :D

 

jel moguce od svih albuma Helloweena, da ti je Dark Ride njanjav? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ItF, Nightwish :o

Da jebote, ti njih slušaš. Onda definitivno nemaš opravdanje da ne ispratiš Helloween klasike. Probaj onda i Dark Ride slobodno, a možda ti i zečevi legnu.

 

jel moguce od svih albuma Helloweena, da ti je Dark Ride njanjav? :D

 

Objektivno je njanjav u metal okvirima, a u odnosu na većinu ostalih njihovih albuma je arhetip mjetalne snage i žestine. :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu ja ovo.

 

Teško se počinje s power metalom u mojim godinama. Eventualno neki best of da opičim.

 

Cekaj bre... zar nisi u pubertetu? Taman vreme za njih i adventurequest-ove :haha:;)

 

Licno favoriti koji su mi ostali dok mi je prijao ovaj zvuk su Keeper of the 7 keys 1 and 2 njih i dan danas obrnem, pratih do 2000 posle jednostavno nije islo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da l ti sebe čuješ šta kucaš? :D

 

Šta je u ovom slučaju metal okvir, DsO?

 

Drevna tehnika argumentacije bacanjem u suprotan ekstrem? :P

 

 

Metal okvir je u ovom slučaju jebeni Judas Priest, može npr. bilo koji album 70te-80te, sem prvog. Mudovište.

Većina hard roka ima veća muda, Zeppelin, Purple, šta oćeš.

 

Ili evo, pade mi na pamet zbog nesrećnog Whitesnake rerecorda, Stormbringer album - prva pesma je super, od druge nadalje kreće njanjavo.

 

Npr. i ko voli rif iz We Damned the Night, može uvek da pusti Holy Wars da čuje kako zvuči njemu sličan rif kada se oduzme jedna žica, a doda malo jaja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Npr. i ko voli rif iz We Damned the Night, može uvek da pusti Holy Wars da čuje kako zvuči njemu sličan rif kada se oduzme jedna žica, a doda malo jaja :D

 

Meni je rif sasvim solidan i bez toga. To što vi latentni jurite jaja gde stignete je priča za neki drugi podforum (IDK, psihologija)... :obrv:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je svaki Helloween album u najmnaju ruku solidan, fenomelanih imaju pregršt a što su osnovali ceo žanr sa tri eternal klasika da i ne pominjemo.

 

Volim da mislim da su mi jedan od omiljenih bendova ali pored Joce i Angelizacionatora sam nekako mali :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukusi, natam-naovam!

Ovo će da bude 10ti put, ali ne slušajte Talvija, ne slušajte No World Order. Mislite svojom glavom, prvih 6 albuma. :D

 

Meni je rif sasvim solidan i bez toga. To što vi latentni jurite jaja gde stignete je priča za neki drugi podforum (IDK, psihologija)... :obrv:

 

Uvek Halfordova homoseksualna obrijana muda pre bezmudih lalala refrena!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drevna tehnika argumentacije bacanjem u suprotan ekstrem? :P

 

Metal okvir je u ovom slučaju jebeni Judas Priest, može npr. bilo koji album 70te-80te, sem prvog. Mudovište.

Većina hard roka ima veća muda, Zeppelin, Purple, šta oćeš.

 

Ili evo, pade mi na pamet zbog nesrećnog Whitesnake rerecorda, Stormbringer album - prva pesma je super, od druge nadalje kreće njanjavo.

 

Samo moderna tehnika preproduciranog napadanja.

 

Ne znam da l ne kontam ili mi mozak odbija da konta, ali jel ga čini njanjavom što ima pevljive refrene? Što bi se Judas Priest postideo "Salvation" refrena? Sa druge strane, sad se setih, da voliš 90's Rayse, tek sad ne kontam šta je tebi uopšte definicija njanjavog :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gamma Ray radi te ode radosti s mnogo više ukusa, u tome je meni fora. I Judas opaljuje dosta manje njanjave refrene od Helloweena :D

Nijanse su u pitanju, nije meni Dark Ride nepodnošljivo njanjav, al' onako, taman koliko da mi se ne sluša nešto specijalno. Singlići su mu najnjanjaviji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gamma Ray radi te ode radosti s mnogo više ukusa, u tome je meni fora

 

Mislim da ovde može i da stane diskusija :] Meni podjednako ukusno obe hamburške ekipe što rade.

 

Nego mi samo bio problem što si od svih albuma za njanjavost uzeo DR. Da si rekao RDCE na primer, prešao bih preko posta sam' tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ozbiljno nisi slušao Helloween, sad će ovi ostali da me naduvaju, ali probaj prvo "Master of the Rings" (nema veze sa LOTR/Tolkienom, opušteno.) meni je to najbolji Helloween album ikada. I ima brdo power metal hitića.

 

BTW ispada da fangirlujem, ali meni se sviđa ovaj snežni ice age cover.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...