Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Nikako nije bio loš,a evo liste:

1.Different World

2.These Colours Dont Run

3.Brighter Than A Thousand Suns

4.Wrathchild

5.The Trooper

6.The Reincarnation Of Benjamin Breeg

7.For The Greater Good Of God

8.The Number Of The Beast

9.Fear Of The Dark

10.Run To The Hills

11.Iron Maiden

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

12. 2 Minutes To Midnight

13.The Evil That Men Do

14.Hallowed Be Thy Name

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golden Years turneja sledeće godine valjda...

 

Ako nas zaobiđu jebaćemo im mamu! I otići na koncert u Madjarsku/Hrvatsku/Bugarsku/Rumuniju, gde već dodju... :mrgreen:

 

 

 

Šta bi za Di'Annov 'cert u avgustu? Izgleda ništa, nema više Serbia na ofic. sajtu. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja TOLIKO volim pesmu "Children of the damned".....a u BG je nisu svirali. :icon_ne: I sad kad razmislim,jako bih se kajala da nisam otisla na taj koncert...jebeš 3000 dinara, prebolela sam ih, sve za rock'n'roll!

 

 

A što se top liste njihovih najboljih stvari tiče,na ovom forumu se svi slažemo sa tim poretkom.... :)

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do juče sam mrzeo ovaj bend...

 

Kao i većina ljudi, čuo sam njihove hitove Fear of the Dark, Nubmer of the Beast, The Trooper, Run to the Hills, Hallowed be thy Name, itd. koji su sve GOVNA OD PESAMA.

 

A, onda sam video spot za ACES HIGH na TVu...

I, iskopao neki stari buđavi disk koji sam imao, Best of the Beast...

 

I, onda sam čuo pesmu PHANTOM OF THE OPERA...

 

KOLIKO TE PESME SVRŠAVAJU KEVAMA NA RAME, TO NIJE JEBENO ZDRAVO!!!

Postadoše mi, BUKVALNO PREKO NOĆI, jedan od omiljenih bendova... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do juče sam mrzeo ovaj bend...

 

Kao i većina ljudi, čuo sam njihove hitove Fear of the Dark, Nubmer of the Beast, The Trooper, Run to the Hills, Hallowed be thy Name, itd. koji su sve GOVNA OD PESAMA.

ne bih se slozio, jeste da dojadise dusi

ali nisu loshe pesme ni u kom sluchaju

 

to sto postoje i bolje, a ne toliko poznate pesme to je druga stvar...

A, onda sam video spot za ACES HIGH na TVu...

I, iskopao neki stari buđavi disk koji sam imao, Best of the Beast...

 

I, onda sam čuo pesmu PHANTOM OF THE OPERA...

 

KOLIKO TE PESME SVRŠAVAJU KEVAMA NA RAME, TO NIJE JEBENO ZDRAVO!!!

Postadoše mi, BUKVALNO PREKO NOĆI, jedan od omiljenih bendova... :D

hehe,...

zasto ljudima treba toliko duga da skapiraju da maiden nije samo jednako number of the beast nego da imaju josh 10 drugih albuma :D

 

bez obzira na sve

welcome to the club

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja ne pričam o tome da su mi se smučile posle nekog vremena...

 

Odmah kad sam ih čuo, pa sve do sada nisam mogao da smislim te pesme, poptpuno su idiJotske... Jedino je riff iz Troopera simpatičan, ali ovo ostalo je meni đubre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja ne pričam o tome da su mi se smučile posle nekog vremena...

 

Odmah kad sam ih čuo, pa sve do sada nisam mogao da smislim te pesme, poptpuno su idiJotske... Jedino je riff iz Troopera simpatičan, ali ovo ostalo je meni đubre...

 

Ma dobro, to je tvoje misljenje mada bi se retko ko slozio s tobom... Da sam ja na tvom mestu ne bih se usudila da odem na Iron Maiden Online Club, odmah bi te proglasili za "untr00 fan-a"... To im je omiljena disciplina. "Ja sam tr00 fan a ti nisi jer ne volis Number of the Beast"... Je li neko odavde registrovan tamo?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

FOTD, NOTB, Trooper i ostale navedene pesme uopste nisu sranje, jednostavno ih stalno slusas i postanu ti nezanimljive... Ja sve te pesme volim, u pocetku sam ih slusala, sada retko. Ne zato sto ih mrzim vec zato sto sam ih vec dovoljno puta cula.

al dojadise dusi... samo njih pustaju

navedi mi jednu diskoteku ili neku zuraju u/na kojoj su pustili stranger in the strange world... mogu na prste da se nabroje

ove ostale pesme su hitovi, ali dojadise vise

 

Ma dobro, to je tvoje misljenje mada bi se retko ko slozio s tobom... Da sam ja na tvom mestu ne bih se usudila da odem na Iron Maiden Online Club, odmah bi te proglasili za "untr00 fan-a"... To im je omiljena disciplina. "Ja sam tr00 fan a ti nisi jer ne volis Number of the Beast"... Je li neko odavde registrovan tamo?

kreteni...

jebiga, mislim no. of the beast je kultna pesma i obelezila je metal jednom za svagda, ali nije sad po nechemu bash najbolja...

 

jaoj kako sam untroo...

Naravno,tamo sam odavno registrovan,naravno da si untr00 ako ne volis TNOTB :D!

naravno...

crknite false metalci (ko ne kapira ovo je sarkazam... )

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja ne pričam o tome da su mi se smučile posle nekog vremena...

 

Odmah kad sam ih čuo, pa sve do sada nisam mogao da smislim te pesme, poptpuno su idiJotske... Jedino je riff iz Troopera simpatičan, ali ovo ostalo je meni đubre...

 

Pa,i meni se u "Trooper"-u dopada samo riff...a ne volim bas nesto te njihove opste poznate pesme,valjda jer su malcice izlizane....no,to ne znaci da su lose!Nego sam ja od onih ljudi koji se uvek "zalepe" za manje popularnu stvar...recimo,omiljena mi je "Wasting love".

 

Kao sto negde vec rekoh,ja sam od onih fanova "Maidena" koji pred prodavnicom čekaju novi album. I na prvo, čak neki albumi ni na pedeseto slušanje, nisu ni prići "Somewhere in time", ili "Piece of mind", npr. Ali tek odjednom, slušajući ih, redovno, kao brišući prašinu sa dragocenih exponata, nešto pukne u glavi i skontam da su jednako genijalni kao i raniji. al treba slušati...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...