Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Rod Smallwood We'll finish the album in time for it to be sometime next year and i'm justgetting my head round what we want to do touring wise. We're going to be touring for a bit and we'll hopefully see a lot of the fans somewhere out in the world next summer. I can't tell you where, because i don't know yet.

Edited by Ancient Mariner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom misljenju, bice najvise pesama sa zadnja 3 albuma... DAJ BOZE!! :)

 

Hehe, pa jos jedna "Greatest Hits" turneja sa takvim rijetko izvodjenim biserima poput Fear of the dark, Run to the Heills, The Trooper, Iron Maiden, Wrathchild, The Number of the Beast i eto novih sedmocifrenih cifara na svacijem racunu. Zato.

 

Imaju oni cifara za ceo zivot, decu, unuke, praunuke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HERE WE GOOOO AGAIIIN! ONE MORE ROUND!!!!! SCREAM FOR MEEEEEEE (bucharest,debrecen,budapest daj bre bilo sta u okolini pa da se veselimo hahah!!!!!!!!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Neka dodju ovde na stadion neki, pa cemo lako mi za putovanja do drugi zemalja...

 

BTW, 5 NOVEMBRA 2007 su izasli PRVI DATUMI za LETO 2008!!! ZNACI, SAD CEKAMO DA VIDIMO :

 

IRON MAIDEN CONFIRMS BELGRADE GIG!!

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo sasvim dovoljno i 3 puta da ih vidim. Onaj spektakl iz Arene nijedan njihov budući koncert neće moći da nadmaši, što zbog set liste i svirke, što zbog mog ličnog doživljaja, koji je bio pojačan time što je to bio jedini koncert Maidena na kome sam uspeo i da budem blizu bine i da normalno stojim i dišem, tj. ne borim se za život. Sad bih za promenu više voleo da konačno vidim Judas Priest. Nije u redu da Maidene gledam 4 puta, a Judase nijednom, a jednako su mi omiljeni, ako ne i omiljeniji od Maidena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo sasvim dovoljno i 3 puta da ih vidim. Onaj spektakl iz Arene nijedan njihov budući koncert neće moći da nadmaši, što zbog set liste i svirke, što zbog mog ličnog doživljaja, koji je bio pojačan time što je to bio jedini koncert Maidena na kome sam uspeo i da budem blizu bine i da normalno stojim i dišem, tj. ne borim se za život. Sad bih za promenu više voleo da konačno vidim Judas Priest. Nije u redu da Maidene gledam 4 puta, a Judase nijednom, a jednako su mi omiljeni, ako ne i omiljeniji od Maidena.

 

Kako moze da ti bude dovoljno za jedan od omiljenih bendova? Jebem ti ja i Judase, i bolest Tiptona, lepo su nas ispalili prosle godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako moze da ti bude dovoljno za jedan od omiljenih bendova? Jebem ti ja i Judase, i bolest Tiptona, lepo su nas ispalili prosle godine...

 

I zaslužili smo da nas ispale, kad smo dozvolili da nas organizatori ispale za ceo jedan festival i kad ne može ni hiljadu da nas se skupi za tako jak bend. Ako će Maideni da odsviraju nešto sa Brave New World i Dance of Death, OK, pošto je to jedino što još nisam čuo uživo. Ne mogu ja baš na sve koncerte da postignem da odem, imam ja prioritete, a svakako će među njima pre biti bendovi koje nijednom nisam video, nego oni koje sam gledao 3 puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, mnogo bi im bilo da propuste 2 festivalske sezone. ;) Ne bi me čudilo da, od bližih destinacija, ubodu Metal Camp (Slovenija) i Kaliakru (Bugarska). Nas bi konačno mogli da uvrste u neku regularnu euro turneju, ne opet kao neko slepo crevo, sa trećim svetom. :haha: Naravno, neka stadionska varijanta tokom te letnje festivalske turneje uvek odgovara, samo se plašim da nemaju ovde publike za stadion. Arenu jedva napuniše, i to uz obilatu pomoć susednih i ostalih evropskih zemalja.

 

EDIT: Što se tiče liste, garant će biti neka Give Me Ed varijanta, možda neka pesma sa novog da overe reakcije fanova, možda 2 raritetnije stare stvari kol'ko da "iznenade" fanove, ostalo krajnje predvidivo, uobičajenih 7-8 najdosadnijih klasika, i po pesma/dve sa poslednja 3-4 albuma.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zaslužili smo da nas ispale, kad smo dozvolili da nas organizatori ispale za ceo jedan festival i kad ne može ni hiljadu da nas se skupi za tako jak bend. Ako će Maideni da odsviraju nešto sa Brave New World i Dance of Death, OK, pošto je to jedino što još nisam čuo uživo. Ne mogu ja baš na sve koncerte da postignem da odem, imam ja prioritete, a svakako će među njima pre biti bendovi koje nijednom nisam video, nego oni koje sam gledao 3 puta.

 

Uh BNW, to bi bilo sjajno. Jos da opice Mercenary, ja bih umro xD Pesma zbog koje sam i zavoleo Mejdene :smile:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, mnogo bi im bilo da propuste 2 festivalske sezone. ;) Ne bi me čudilo da, od bližih destinacija, ubodu Metal Camp (Slovenija) i Kaliakru (Bugarska). Nas bi konačno mogli da uvrste u neku regularnu euro turneju, ne opet kao neko slepo crevo, sa trećim svetom. :haha: Naravno, neka stadionska varijanta tokom te letnje festivalske turneje uvek odgovara, samo se plašim da nemaju ovde publike za stadion. Arenu jedva napuniše, i to uz obilatu pomoć susednih i ostalih evropskih zemalja.

 

EDIT: Što se tiče liste, garant će biti neka Give Me Ed varijanta, možda neka pesma sa novog da overe reakcije fanova, možda 2 raritetnije stare stvari kol'ko da "iznenade" fanove, ostalo krajnje predvidivo, uobičajenih 7-8 najdosadnijih klasika, i po pesma/dve sa poslednja 3-4 albuma.

 

Ja se samo nadam da ce da izbace 2 Minutes To Midnight!! A one, Fear Of The Dark,Hallowed Be Thy Name, 666, Run To The Hills, Iron Maiden, Wrathchild, to neka ostane naravno..I da odsviraju Dance Of Death i Paschendale, The Wicker Man i Wildest Dreams, Brave New World i Blood Brothers, Journeyman i Out Of The Silent Planet, i For The Greater Good Of God, Different World, Lord Of Light i The Legacy... :P

 

Nazalost, mislim da Rime Of The Ancient Mariner (najbolju live jebenu pesmu svih jebenih vremena) necemo da videmo do poslednje turneje Mejdena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće nikad da izbace te klasične pesme, jer stalno nailaze novi i novi mlađi fanovi koji bi hteli to da čuju.

 

Da... Ali ne razumem kad neko kaze da hoce da izbace Fear Of The Dark... Ja mislim da postoji bar 60 boljih Maiden pesama, ali uzivo je (po meni) bolja samo Rime.. FEAR OF THE DARK UZIVO JEBE KEVU!!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...