Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Odlican ovaj koncert sa Rock am Ring-a, a dopalo mi se i ono sa rodjendanskom cestitkom za Nickoa, razbili su malo tu predvidljivu koncepciju koncerta. Supergeil, sto bi rekle Svabe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeleo sam se malo da promenim poziciju,view pogleda,pa se razmisljam nesto da se pomerim malo od sipke jer sam svaki koncert poslednjih par god bio na sipci pa da pogledam iz ove neke perspektive:

Tesko je menjati navike i ne uspeva mi kad me pukne atmosfera kad odem al bih voleo da uspem da se suzdrzim da ne odem na sipku bar jednom ove god i pogledam ovako nekako :).

 

10386066_485822734897696_244728377_o.jpg?oh=e36b853e88f64e3c691a0934e1558c3b&oe=539504D6&__gda__=1402290763_913376364b77d81e98afaea76a5c4fe6

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim na Trooperu taj deo i čudi me da nema bar nekih smetnji kada mu je zastava na gitari, ali isto tako čujem sve tri gitare da sviraju harmoniju odmah posle toga, kao i mikrofoniju ili neki haos kad god vrti gitaru oko sebe ili šta god da radi. :haha: Ne mogu da tvrdim da ga ne utišavaju povremeno (iako ne znam zašto bi), ali bar smo utvrdili da mu nije isključena gitara. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad vec negiraju da su postajale 90-00-10 na turnjema i postali nostalgija bend skroz

Ne bih rekao. Imam utisak da mnogi zaboravljaju da su Maidenima 2010. godine 75% seta činile pesme od Brave new world na ovamo. Da ne govorimo o tome da su na turneji 2006. izvodili ceo novi album, na kojoj je Bruce cepao plakate na kojima piše ''play classics''. A i nije kao da imaju mnogo toga da predstave iz 2010-? perioda budući da su izdali samo jedan album u tom istom.

 

Diskusija o suvišnosti Gersa se ponavlja otkad se vratio Adrian i uvek će je biti. Ja ga iskreno obožavam, mislim da je pravi šoumen, a treća gitara se svakako isplati s ozbirom na to da su neke harmonije sada još više nabudžene. :da:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Evil That Men do, Fear Of The Dark, Sign Of The Cross, Trooper, Seventh Son...

 

+ sve pesme od BNW pa na dalje. Pogotovu Dance Of Death. Tu su zaista neophodne 3 gitare.

 

mislio sam na uzivo

 

sto se tice toga da li su neophodne 3 gitare aranzmanski, odgovor je - ne.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...