Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

 

Vidi,o tome ko je POVECI,VECI,VERNIJI i slicne glupe detinjaste fore generalno ne diskutujem.Slusam bend i pratim bend zato sto me ispunjava,ne samo muzicki vec i duhovno.Sta sam sve spreman da uradim zbog te satisfakcije sam vec dokazao mnogo puta i mogu reci da generalno gledano verovatno je to preslo granice zdravog razuma cega se iskreno ne ponosim ali ja drugacije ne bih mogao da zivim.Moja zrtva je u nekim trenucima bila tolika da se merila sa opsesivnim suicidalnim slucajevima i da njih nije bilo verovatno ne bih bio povredljiv toliko po pitanju Maidena.

 

Umirao sam i bivao opet rodjen mnostvo puta i dostigao neke stvari o kojima sam mogao samo da sanjam.Kada je bilo nemoguce nalazio sam nacina i snage da ne odustajem i da istrajem do kraja po svaku cenu.

 

Mr. Murray >>>>>>

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw ovu tetovazu sam uradio,mozda je malo smesno a mozda i ne,kao podrsku Dickinsonu za ove mracne dane koje imao uz text:

 

If I could survive to live one more time

I wouldn't be changing a thing at all

Do more in my life than some do in ten

I'd go back and do it all over again

 

For I have lived my life to the full

I have no regrets

But I wish I could talk to my family and tell them

that one last goodbye

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi 'FORA' je preglupa, to mi je i bio cilj. Da vas iscimam na milisekundu, samo da osetite leptiriće na sekund, zapravo, 1. april za to i služi, JEBEM MU MATER?

 

 

Ko je veći fan je smešno diskutovati. Pričao sam uživo sa Bobanom i zaista smo se usaglasili sa činjenicom da smo obojica (fanboyevi) hard core fanovi i to je to. Svako to pokazuje na drugi način. Prave fanove Maidena koje sam ja upoznao (u Srbiji) mogu da nabrojim na prste.

 

Btw, odlična tetovaža BruceBruce.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi 'FORA' je preglupa, to mi je i bio cilj. Da vas iscimam na milisekundu, samo da osetite leptiriće na sekund, zapravo, 1. april za to i služi, JEBEM MU MATER?

 

 

Ko je veći fan je smešno diskutovati. Pričao sam uživo sa Bobanom i zaista smo se usaglasili sa činjenicom da smo obojica (fanboyevi) hard core fanovi i to je to. Svako to pokazuje na drugi način. Prave fanove Maidena koje sam ja upoznao (u Srbiji) mogu da nabrojim na prste.

 

Btw, odlična tetovaža BruceBruce.

Bravo FILIPE tacno tako,ja sam veci fan :rockdevil:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šokantno loš plasman albuma Fear of the Dark. Imajmo u vidu da je naslovna numera jedna od prvih asocijacija na ovaj bend, odmah posle Edija maskote.

 

Weekend Warrior - ubedljivo najbolja pesma sa istog. Dajte poll... ako ga već nije bilo.

Najbolje, a nesvirano uzivo sa FOTD (po meni):

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...