Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Увек постоји шанса да некоме прекипи.

 

 

Реално, могу да си приуште луксуз да то буде један од тројице гитариста јер и са две гитаре могу да наступају. Дикинсон је своју креду потрошио тако да не верујем да ће он поново да таласа; ритам секција=срце Мејдена и мислим најоданији бенду. Дакле ја не видим никакву опасност, осим једне а то су њихове породице.

 

Само да нам буду живи и здрави, и да их не у'вати реума или тако неко срање.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da će da idu na turneje, kad im to donosi velike pare. Da su neki underground bend i da to rade samo iz zadovoljstva, možda bi se odavno razišli, ali oni su institucija i ne mogu da proglase fajront pre nego što zaista potroše sve mogućnosti. Scorpionsi su tek sada najavili kraj karijere, a u proseku su stariji od Maidena po desetak godina. Što se Dickinsona tiče, uopšte ne mislim da je "potrošio kredu". Da ga nisam triput gledao uživo, možda bih i sam tako mislio, ali ne, čovek ima energije i glasa da može neke znatno mlađe pevače da nosi u zubima. Ako 7 godina stariji Halford, onako raspadnut, može i dalje da pleni na sceni, može i Bruce, tako da ne brinem za njega. Maideni će rešiti da se povuku verovatno onda kada McBrain bude počeo da otkazuje, jer je najstariji i ima najzahtevniji posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se to za McBraina, cinjenica je da je najstariji i da ce verovatno prvi poceti da "otkazuje" mada mislim da bi oni ipak nasli zamenu... Glavni faktor je po meni ipak Bruce. Kad bi on sad otisao mislim da ne bi bilo svrhe da nastavljaju sa bendom...

 

EDIT: Mada, ako bi McBrain otisao mislim da bi novi bubnjar bio u poziciji u bendu kao onaj basista u Bon Jovi-u. Dakle svira live i na albumima ali nije "official" clan benda.

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce je MNOGO bolji sad nego kad je bio mlad sto se tice koncerata... Kao i ceo Maiden naravno...

 

Nicko i dalje jebe kevu, i takodje je bolji nego pre... I ne znam kako moze da vam padne na pamet da ako on krene da "otkazuje" nadju novog bubnjara!?! Pa on je u bendu jebenih 27 godina, zar samo tako da ga zamene? NE! Kad neko ne bude mogao vise da svira, jednostavno ce da prekinu... A verujem da imaju snage za jos bar 5,6 godina...

Edited by Ancient Mariner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle svira live i na albumima ali nije "official" clan benda.

misliš da radi na crno? ništa penziono, zdravstveno?

 

Pa on je u bendu jebenih 27 godina, zar samo tako da ga zamene? NE! Kad neko ne bude mogao vise da svira, jednostavno ce da prekinu... 

hajde dogovorite se već jednom da znaju na čemu su... ja im već tri puta javljam i svaki put nešto drugo, postaje mi malo neprijatno...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se to za McBraina, cinjenica je da je najstariji i da ce verovatno prvi poceti da "otkazuje" mada mislim da bi oni ipak nasli zamenu...

Previše su oni matori da bi bilo koga menjali. Jedan ako se smori ili shvati da je previše mator, to je kraj benda. Deal with it.

 

EDIT: Majku mu, pa ja tek sad vidim da Nicko ima 57 godina. Neće Maideni još dugo. :mhihi:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i BB King ima 85 godina pa i dalje roka ko pre pola veka  :D

Bluzeri se ne računaju, oni su posebna sorta, i iz groba će da sviraju. :haha:

 

 

btw

Srećan rođendan Johan Liefvendahl-u, gitaristi Seventh Wondera! :rockdevil:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da će da idu na turneje, kad im to donosi velike pare. Da su neki underground bend i da to rade samo iz zadovoljstva, možda bi se odavno razišli, ali oni su institucija i ne mogu da proglase fajront pre nego što zaista potroše sve mogućnosti. Scorpionsi su tek sada najavili kraj karijere, a u proseku su stariji od Maidena po desetak godina. Što se Dickinsona tiče, uopšte ne mislim da je "potrošio kredu". Da ga nisam triput gledao uživo, možda bih i sam tako mislio, ali ne, čovek ima energije i glasa da može neke znatno mlađe pevače da nosi u zubima. Ako 7 godina stariji Halford, onako raspadnut, može i dalje da pleni na sceni, može i Bruce, tako da ne brinem za njega. Maideni će rešiti da se povuku verovatno onda kada McBrain bude počeo da otkazuje, jer je najstariji i ima najzahtevniji posao.

 

Potrošiti kredu u smislu već je odlazio iz benda i bilo bi neozbiljno da ponovo to uradi. Navukao bi hejt fanova na sebe. Čitaj :P

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećan mu rođendan i ne ponovio se nikad na onom mestu, a u Areni može uvek.

 

U Areni može uvek, ali da bude organizacija na nivou kao prošli put, tj. da se jasno zna šta je fan pit i ko može da uđe u njega. To i jeste presudan razlog zbog koga mi je koncert u Areni ostao u boljem sećanju od Sajma i Poljuda.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...