Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pazi, verujem da njima apsolutno nije problem da snime album koji će da bude ko "Hell Awaits" i da zvuči ko da je sniman u podrumu. Ali verovatno ti je poznato kako američka publika razmišlja i kako je podložna trendy uticajima - album bi bio dočekan na nož od strane "urbanih" kritičara i deda koji još uvek misle da su Rollingstones zadnji pravi rokenrol bend (a pride bi deca odma' povikala "jao, ovo je tako passe i uopšte ne zvuči ko Slipknot!"). Tako da bi Sleya najebao automatski, a ovako bar mogu da uzmu koji dinar na novi materijal koga će kupiti klinci, a na koncertima mogu da prže stare stvari i žive na staroj slavi...

to sto si rekao ima logike. u principu, problem je u publici i serviranju onoga sto moze da "sazvace". zalosno je sto klinci danas ne znaju da cene pravi thrash, vec se sve svodi na priblizavanje nu metalu, a jos zalosnije sto oni koji ga zaista cene ostaju uskraceni i jos postaju "konzarvativci", "zatucani", itd. ne moze niko da me ubedi da je neki thrash album iz srednjih i kasnih devedesetih bolji od bilo kog thrash albuma iz osamdesetih. zato se uzdam u novi milenijum i povratak thrash-a na velika vrata, i nadam se da ce ljudima konacno da se iskristalise u svesti sta je dobar, a sta los thrash icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

penis chart weee

 

Tom Araya / Slayer

If you're down with pentagrams and Satan, then not only is Tom for you, but he's got a big cock to boot. Tom is about 7 inches, loves to fuck and is not selfish at all! Also has an uncircumcised dick.

 

Jeff Hanneman / Slayer

He loves eating pussy about as much as he loves getting head from girls. His cock is pretty decent--it's got a slight "Bill Clinton" curve to it. Word on the street is he's about 7 to 8 inches long and somewhat slender. Once things go from oral to regular sex, he's a doggie man. He also insists on condoms and he's big on fondling tits while he's pounding away. He seems to care about making sure you have some fun too.

 

Kerry King / Slayer

His cock is about 6 inches with a decent width. Unfortuately, the man will kiss you for about fifteen minutes and thats the end of foreplay. Also he fucks exactly like he plays guitar...too fast & plenty hard...only doggy style. After he's done he kills you in the name of Satan. Just seeing if anybody is really reading this. Doesn't eat pussy, but never asks for head either. Very sweet but can be very moody.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moze niko da me ubedi da je neki thrash album iz srednjih i kasnih devedesetih bolji od bilo kog thrash albuma iz osamdesetih.

Ovo je cisto preterivanje."Divine Intervention" je bolji od 90% kojekakvih thrash albuma iz 80-ih,koji su u to vreme izlazili kao gliste posle kise.Samo su najbolji bendovi opstali u 90-ima,i tu se vidi ko je ko.

Thrash se definitivno vratio...ali nikada vise nece biti kao u 80-ima.I ne treba da bude...to je bilo onda,i nikada vise.Zakon biznisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kako, ja isto, u poslednje vreme (cisto da se ogradim), volim novije radove starih thrash bendova (sa izuzetkom metallice, koje vise ne gledam kao thrash bend, jer to i nisu), zbog grubljih vokala, dubljih stimova, jebackih gitara, i dojajne produkcije. pre oko godinu dana, ne bih mogao da zamislim sebe i kazem da je neki album iz poznih 90. bolji od nekog starijeg, ali sada sigurno mogu da mi ravnomerno pariraju. icon_da.gif

 

drvlje i kamenje? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je cisto preterivanje."Divine Intervention" je bolji od 90% kojekakvih thrash albuma iz 80-ih,koji su u to vreme izlazili kao gliste posle kise.Samo su najbolji bendovi opstali u 90-ima,i tu se vidi ko je ko.

Thrash se definitivno vratio...ali nikada vise nece biti kao u 80-ima.I ne treba da bude...to je bilo onda,i nikada vise.Zakon biznisa.

stvar ukusa. ne kazem da nema dobrih albuma, samo sto meni nista ne moze da zameni thrash 80-ih. postoje albumi sa pocetka 90-ih koji mi se svidjaju, kao i neki objavljeni pred 2000, ali sredina 90-ih je po meni bila prilicno neinventivna sto se tice thrash-a. ako pak dodjem do nekog jako dobrog albuma iz tog perioda, ispravicu se... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusati poslednja 2 Kreatora, pretposledenji Exodus, pa ceo Dew Scented, pa sve od Destructiona od reoformljenja, ovo mi je prvo palo na pamet, a ima bar 7-8 albuma, meni je i stari i novi thrash dojajan, svaki na svoj nacin, a novi Kreatori su mi bolji od mnooogih starih albuma kojih je onda bilo kao glista posle kise sto rece Lemmy, sto ne znaci da su ti albumi bili losi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusati poslednja 2 Kreatora, pretposledenji Exodus, pa ceo Dew Scented, pa sve od Destructiona od reoformljenja, ovo mi je prvo palo na pamet, a ima bar 7-8 albuma, meni je i stari i novi thrash dojajan, svaki na svoj nacin, a novi Kreatori su mi bolji od mnooogih starih albuma kojih je onda bilo kao glista posle kise sto rece Lemmy, sto ne znaci da su ti albumi bili losi.

Death Angel - The Art of Dying.

 

Najbolji thrash album poslije 1994.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...