Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ajde sada,kao:"Svi smo znali da nas zajebava samo smo se pretvarali."

Izjebo vas ko beba zvecku.

 

true pivopije.gif

 

Publika ce u svakom slucaju da prasi jer ce stajati na toni prasine

 

icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by dRunken_munKy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemmy potpisujem icon_smile.gif

 

Ja sam se odma nalozio..jebiga..ne mogu da sachekam bre...vec sam danas pocheo da se spremam za gig icon_twisted.gif

 

I josh zivim u nadi da ce da sviraju Crkni od Mach

Potpuno razumljivo...

 

Crkni od mach?Ne bi bilo lose.Ali kada bih ja mogao birati,to bi bila Metalna oluja/Suoci se sa Sleja!Ali nema sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i ja bih voleo dittohead ili recimo killing fields... al tesko da ce to biti.

 

A sad sa urlanjem,nista od te price.ne bi se slozili nikako.A transparent bi trebao biti XXXXXL velicine tako da.... nista ni od toga,mozemo samo da sanjamo svoje omiljene pesme.

 

koliko ce vremenski trajati Slayer ? 1h ? 1,5 ? 2 ?

Edited by diamond73

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce je neki lik u Exit magazinu tj. Kultomotivatoru najavio Slayer i rekao da ce svirati najvise sa Reign In Blood a postoji mogucnost da odsviraju ceo album icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

STILL REIGNING PT.2 icon_rockdevil.gif mada bih vise volela da bude mesana salata musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crkni od mach?Ne bi bilo lose.Ali kada bih ja mogao birati,to bi bila Metalna oluja/Suoci se sa Sleja!Ali nema sanse.

Jes je bila bi poslastica i po! icon_da.gif

 

SViraju sat i po...a to za ceo Reign In Blood nije tachno...to su radili an proshloj turneji dok su imali onaj WALL OF BLOOD..sada je set lista dosta drugachija...

 

A..shta mislite kolike su shanse da Tom otpeva "Hell Awaits" npr. a bez da izgubi glas : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, SLAYER je u klubu SKC-a i tu ne svira niko nego se pusta Slayer celo vece a Demo Masters je verovatno u basti.

 

I meni je zao sto nismo ranije objavili ovo vece, kriv je vlasnik kluba koji nam je kasno javio. pivopije.gif

Vidimo se u subotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...