Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Nisam ni mislila da na yum-u neće biti "divnih" komentara... -.-

Talvi je posebno ulepšao ovu temu.

 

 

 

 

Btw, omot nikako nije u njihovom stilu, ali dobro, videćemo kako će zvučati. ^^

 

 

 

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i Manticora je imala smesan omot na poslednjem, pa fantastican album.

 

Ja im podrzavam ideju da malo obnove imidz, da batale Templara koji vise ne moze ni da drzi onaj cekic koliko se smorio...ali bas ovoliko banalan cover/logo?

 

A sta tek reci za imena pesama...ili su ocajna, ili uzeta po klasiku nekog drugog bendaili..."Let's Get It On"...really?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dan mrtvih :confused:

 

Ko sto rece Dbrave, smesna imena i omot xD

 

što?

meni baš ta pesma obećava.

zombi apokalipsa! :rockdevil:

 

Omot je jadan (bio bi jadniji samo da na njemu opet onaj smarač mlatara čekićem), ali logo je kul, očekuje se neki horor pauer metal. :haha: tipa Powerwolf, samo bez smisla za humor...

Možda čak i ubodu s ovim nešto.... mada iskreno sumnjam. :haha:

Edited by truliandedzombileš!
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

očekuje se neki horor pauer metal. :haha: tipa Powerwolf, samo bez smisla za humor...

 

hahha e na ovo sam puko "bez smisla za humor", zamisljam Dronjaka u onom njegovom degenericnom outfitu za koncerte:

301064.jpg

 

pokusava da zaplasi publiku nekom horor grimasom, onako mrtav ozbiljan

 

I onda J.C. kaze: Oscar je polu Srbin, cetvrt zombi cetvrt vukodlak :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je pesma, sviđa mi se onaj deo sa klavirom, ali ovaj deo gde stalno pominje "One more time" je izuzetno "kreativan". xD

 

Cover, kao što rekoh, totalno nije u njihovom stilu, i nisam sigurna kako će da zvuči album, mada, ne deluje mi kao da su menjali nešto posebno... Meni to odgovara.

 

Naravno, yumetalcima ne odgovara ni promena stila niti da ostanu na istom (ne pričam samo za HF, nego za sve moguće bendove).

Edited by NatashaNS
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, kao neko ko ih slusa od '97 godine dao sam sebi za pravo da kazem sta iskreno mislim. Sta vise, mislim da su od prvog albuma u konstantnom padu. To ne znaci da su izdavali lose albume, sta vise imali su par stvarno dobrih ali nijedan nije bio u rangu sa GTTB. Znam da se mnogi ne slazu sa tim ali mislim da je to jedna opste prihvatljiva cinjenica. I kao neko ko je stvarno mnogo pristrasan po pitanju ovog benda zelim iskreno da kazem da ovaj novi singl nije nista posebno. E sad, ako je vama ostalima ovo nesto epohalno, van vremenski i sl. - ja ne znam..., problem je onda u meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, kao neko ko ih slusa od '97 godine dao sam sebi za pravo da kazem sta iskreno mislim. Sta vise, mislim da su od prvog albuma u konstantnom padu. To ne znaci da su izdavali lose albume, sta vise imali su par stvarno dobrih ali nijedan nije bio u rangu sa GTTB. Znam da se mnogi ne slazu sa tim ali mislim da je to jedna opste prihvatljiva cinjenica. I kao neko ko je stvarno mnogo pristrasan po pitanju ovog benda zelim iskreno da kazem da ovaj novi singl nije nista posebno. E sad, ako je vama ostalima ovo nesto epohalno, van vremenski i sl. - ja ne znam..., problem je onda u meni.

 

Ista priča i pozicija kod mene, i debelo se slažem sa tobom. Prva dva - genijalna, treći i četvrti odlični, peti dobar, posle već ne mogu.

 

 

Naravno, yumetalcima ne odgovara ni promena stila niti da ostanu na istom (ne pričam samo za HF, nego za sve moguće bendove).

 

Ne, nama samo odgovara kad bend izbaci nešto dobro.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ih slusam od kad su krenuli, secam se kad sam snimio na video kasetu neki njihov nastup iz perioda Glory neki festival bese, prvi van Svedske, kad je kurtone delio Cans publici. I ja se kunem u Glory, drugi mi je malo slabiji treci volim i cetvrti isto, posle do zadnjeg, mislim na No sacrifice mi nije nesto. Taj je bio do jaja, al na osnovu ove pesme novi mi je razocarajuce. Jebes omot, koji je sranje ali nesto poletnije sam ocekivao od njih. A bas sam cekao. I zanima me kakva je Pokolgep obrada. To je navodno Send me a sign tj, Hol van a szo. Videcemo. Nesudim dok necujem ceo album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Refren je neinventivan, a moglo je i bez one klavirske dionice. Ostatak i nije los, mislim da bi tek tezak promasaj i vlastiti rip-off bio da su sad, u 2011., pokusali da snime neki viteski power metal. Ovako su malo zamracili atmosferu.

Prethodnih par omota su bas bili djeciji, a ovaj novi bas bezveze i atipican za njih. Iz krajnosti u krajnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...