Jump to content

Keep Of Kalessin


kuruz

Recommended Posts

Upravo si rekao da je In Flames pederast. Prepare to die.

 

LOL, naravno da to nisam rekao. :)

 

Rekao sam na onu sliku Keep of Kalessina sa gore pomenutog linka, gde su nasminkani i nose one uzane majce XD.

 

"jbt ona Warmonger usrana sa onim emo vokalima.." Na ovo sam mislio kad sam rekao imitiraju In Flames . :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle prvog slushanja, moram priznati, vrlo zanimljivo shtivo, trebace mu varenja dosta, ali ostaje i ostace zamerka na zvuk. "Armada" je imala neverovatan zvuk, kao jebeni Titan koji gazi sve pred sobom, chvrst, masivan, siguran..ovo mi je nekako na sve strane...ne umem da objasnim, ali mi nikako ne idu zajedno ovakav zvuk gitare i zvuk bubnjeva..zashto su morali ovako drastichno da menjaju sve, nije mi jasno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Flames су голо говно.

 

Скинућу албум сутра кад се вратим са дербија, ваљда ће бити слободних термина.

Судећи по ономе како звучи Ascendant, албум ће бити фантастичан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas su zajebani. al vratimo se na muziku, vidim ti volis da prebacas temu na outfit kad hoces po bilo koju cijenu da nadjes manu bendu. i odgovori vise zasto ti je DMDS sranje(iako je produkcijski dobro odradjen, a o kvalitetu muzike da ne pricamo), a ovamo hvalis neke pakistanske prosjecne bendove koji ni instrumente ne umiju da drze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah napokon Kolossus-a i, iskreno, ok je album, nije bolji od Armade naravno ali nije ni los - solidan je... Hehehe, ali najjace mi je sto su u Warmonger-u opet ubacili one rock'nroll ritmove!

 

Samo mislim da bi Obsidian ipak mogao malo vise da istrazuje skale, brate, skoro sve Kalessin melodije se sviraju u istoj skali tako da i melodije i rifovi neminovno lice jedni na druge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одличан албум, једино је продукција могла бити боља.

Мени се свиђа зато што на моменте звучи као они албуми пре прошлог, а онда улети део који као да је са Армаде испао. The Rising Sign, на пример, је предивна песма управо због те мешавине старог и новог.

Диван албум, мирнији и спорији, али не и неквалитетнији.

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...