Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Овако, неколико вести. Прво је свирка са бендом Raze у Кикинди 28. фебруара. Хвала им на позиву.

 

Друго, ових данас сам се нешто распитивао и договарали смо се и највероватније ћемо на другом албуму обрадити Agent Steel 'The Unexpected'. Одлична је фора, пошто та песма никад није снимљена у студију, постоји само верзија уживо са "Mad Locust Rising" видеа. Нова постава ту песму није снимила, јер нико од њих није био у бенду кад је настала. Компоновали су је Џејсм Марфи и Ричард Бејтман, а текстове је писао Сајриис.

 

It's a long shot, ali probaj Murphy-a da kontaktiras?

 

Inace, svaka chast za izbor :pivopije: Pikanterija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лазо, тебра, можеш ли ти да помогнеш са текстом за 'The Unexpected'? Ја сам поскидао неке делове и уклапају се у причу, али нисам 100% сигуран, а теби је енглeски такорећи матерњи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, кад сам се удубио и обратио пажњу, скинуо сам 70% текста. Фале ми још неки стихови и поједине речи, а поготово пратећи вокали који су тихи преклапају се.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, нећу да мењам текст ако не морам. Да радимо Cyclone свакако бих морао написати свој текст, јер оно нема шансе да се разуме, а текстови нигде нису објављени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej nikako ovo da ispricam, jos od nove godine:

igrom slucaja, NG kao i reprizu sam docekivao sa nekom bas starijom ekipom, fazon 35+, u kaficu kuba libre. uvale mi u trenutku da pustam mjuzu, a pored mene sedne jedna dama, ne mogu da kazem koliko godina tacno, znam da je udata, a i nije dzentlmenski. upadnemo u neku pricu oko muzike, oko njihovog i naseg vremena, znate vec i sami kako to ide, i pita ona mene sta ja sviram i slusam itd.

i ja kao "metal". zena se iznenadi, odusevi i kao "jaaaao, pa to je super! jesi li ti nekada cuo za space eater??ja se druzim za mamom od( i tu sad imam problem jer sam zaboravio cijom mamom,tj ime, jer poznajem samo karla, a nije bio on :D ) i ona me izvestava o bandu uredno, njima ide bas super!"hahaha ja se odusevio! eto, da znate po kojim sve krugovima ide prica o vama! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Лекс69: Мора да је Буцина мајка. Само не видим какве везе за твоју причу има што је дотична госпођа удата. Да ниси био мало неваљао? :unsure:

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Лекс69: Мора да је Буцина мајка. Само не видим какве везе за твоју причу има што је дотична госпођа удата. :unsure:

ma samo opisujem osobu. a i znas kako je, ovde je pogresan zakljucak obavezna stvar :D

 

elem, vrlo je moguce da je u pitanju buca. jbg, ne poznajem vas sve licno, te nisam siguran...ali, dozivljaj je bio vrh, iz vedra neba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemi: i onda da se agenti od chelika zale na skrnavljenje teksta, kao pricha o megadeth-u i dzoniju rotenu.

 

Vratiće vanzemaljci Sajrusa na Zemlju da bi kenjao Bošku što je menjao text... XD

 

 

@Лекс69: Мора да је Буцина мајка. Само не видим какве везе за твоју причу има што је дотична госпођа удата. Да ниси био мало неваљао? :unsure:

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratiće vanzemaljci Sajrusa na Zemlju da bi kenjao Bošku što je menjao text... XD

Нису га још одвели. По мајанском календару Земља ће доживети катаклизму 2012, а тада ће његова браћа са Сиријуса Б доћи по њега. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дакле, поред свирке у Кикинди заказане за 28. фебруар, имамо заказну још једну, овога пута за Београд 24. априла на "Академији" заједно са Draconic и Tortharry. Хвали велико шјор Лазару на позиву.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...