Jump to content

Evolucija


Face Of Melinda

Recommended Posts

pošto je mišljenja da nije potrebno tražiti odgovore na već odgovorena pitanja a hrišćanstvo je takođe bilo odgovor na pitanja na koja su već odgovorile neke starije religije smatram da bi PajatheTrol postigao značajan napredak (doduše unazad) kada bi odradio transfer u neku od starijih religija, npr u judaizam... mada, ukoliko bi ipak pokušao da napreduje na drugu stranu, ka islamu, imao bi jakog saveznika religioznog preletača nepobitnih argumenata i logike... sad, pitanje je da li je bolje respektovati ranije date odgovore ili šansu za savez koji bi mogao da čitav forum baci na kolena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

znači, ja sam u detinjstvu verovao u deda mraza i da rode donose decu i, iako bih više voleo da sam i dalje mali, naivan i bezbrižan, dovoljno sam star da saznam istinu

Па био си будала,сад ми је лакше да разумем из чега си еволуирао у још већу будалу.А сад си таман довољно стар да ти исперу мозак и у њега натрпају гомилу глупости и мишљење о себи да си препаметан и надпросечно интелигентан ако си атеиста и подржаваш чмарвинову теорију.

pošto je mišljenja da nije potrebno tražiti odgovore na već odgovorena pitanja a hrišćanstvo je takođe bilo odgovor na pitanja na koja su već odgovorile neke starije religije smatram da bi PajatheTrol postigao značajan napredak (doduše unazad) kada bi odradio transfer u neku od starijih religija, npr u judaizam... mada, ukoliko bi ipak pokušao da napreduje na drugu stranu, ka islamu, imao bi jakog saveznika religioznog preletača nepobitnih argumenata i logike... sad, pitanje je da li je bolje respektovati ranije date odgovore ili šansu za savez koji bi mogao da čitav forum baci na kolena...

Ја мислим да ни сам не знаш шта си написао,

И одакуд ти идеја да ја тролујем?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pajatheTroll

nisam ateista... ne deklarišem se u odnosu na religiju jer smatram da je njeno postojanje nepotrebno... ti si verovatno i sa tri godine znao kako se prave deca, ja eto nisam... a kod deda mraza te nisu vodili jer te bolela guza od sedenja u svešteničkom krilu...

 

ako ti treba neko objašnjenje slobodno pitaj, pošto vidim da ne kapiraš šta sam pisao... uvek sam tu za osobe sa posebnim potrebama...

Edited by johnnyzzz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@stole

vidis da ne zna sta prica, posro se na sve sto je rekao u onom postu na prosloj strani. ocigledno ni ne misli to vec svoj zatucanicki bes usmerava na vragove koji su mu unistili ignorantski bliss. talibanski mentalitet, necovecna zadrtost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли се ви стварно свађате око религије са клинцем који има 15 година, тврди да бог постоји, а притом у потпису носи стихове Содомовог Бласфимера?

 

:lol:

Од куд ти то да имам петнаест година?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли се ви стварно свађате око религије са клинцем који има 15 година, тврди да бог постоји, а притом у потпису носи стихове Содомовог Бласфимера?

 

:lol:

 

UVEK

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas se i dalje malo zna o evoluciji čoveka, nešto kostiju, zdravog razuma, a gomila rupa i pretpostavki. pročitati bilo šta na temu i videti milion "veruje se", "prepostavlja se", "nedostaje" i slično.

ja kapiram teoriju kao veliku slagalicu čije smo tek obodne deliće sklopili, mada je moguće da iskrsne neki ogromoni deo koji se neće uklapati u okvire i jednostavno sjebati čitavu koncepciju.

 

ovde sajber borci protiv religije i oni što nauku propovedaju kao religiju se ponašaju kao da su u stanju da za teoriju stave ruku u vatru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од куд ти то да имам петнаест година?

 

Community Stats

  • Group Agnus Dei of Metal
  • Active Posts 78
  • Profile Views 653
  • Member Title Anonimus of Metal
  • Age 15 years old
  • Birthday April 21, 1997
  • Gender male.png Male
  • Location Lazarevac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su toliko sigurni u svoj stav, kao da su svi redom antropolozi, ili bar paleontolozi :P Ali, antropolozi + paleontolozi vs. sveštenici, fosili i malo zdravog razuma vs. verske knjige, nema potrebe porediti. Primetio sam da kod ljudi koji su vernici postoji potreba da se kritikuju ljudi koji 'veruju' u nauku, tj. da se nauka predstavi kao neko verovanje, a ljudi koji umesto religijskih tumačenja prihvataju naučna (tamo gde se ta dva sukobljavaju); vrlo mi je zanimljivo koliko je to glupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da kod ljudi koji su vernici postoji potreba da se kritikuju ljudi koji 'veruju' u nauku, tj. da se nauka predstavi kao neko verovanje, a ljudi koji umesto religijskih tumačenja prihvataju naučna (tamo gde se ta dva sukobljavaju); vrlo mi je zanimljivo koliko je to glupo.

 

takođe i izvrtanje tipa "ne veruješ u postojanje boga dakle ti veruješ u nepostojanje boga"

 

Niti je to bila moja namera. Ali ovde su pojedinci rekli da je sasvim jasno kako je čovek nastao...

iskreno nisam video post u kome se iznosi kako je to sasvim jasno, i dalje treba mnogo da se napreduje ali to je prednost nauke - ona otkriva i napreduje... religija ne... ona je svoju priču ispričala odavno i to je to... imamo pričicu i ništa da je potkrepimo... neka je teorija evolucije i 1% posto potkrepljena dokazima to je i dalje koliko puta više od 0%? bog će ga znati kako se radi divižn baj ziro...

 

Odkud vam to da sam ja to uopste popunio tacno?

nije hrišćanski lagati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...