Jump to content

Ukidanje Snage Reci


Demonic_Alliance

Da li ste da se ukine ova soba  

106 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KOja bre dilema, zatvorice je svakako... wallbash.gif

 

sranje je sto ocete da e zatvarate. Ako vas spam i proserivanje stvarno toliko nerviraju (ne vidim zasto, spam je SVUDA na yumu) onda radite ljudski poso. Nije da gotivim Smorock koja se prekomerno kurci ovde, al makar radi nesto. Kao cisti sobe, ne da da seremo, samo meni je obrisala brdo postova... Pre nego sto radikalno userete situaciju, makar se potrudite. Ima nas dosta koji volimo ili gotivimo ovo mesto, samo zato sto necete da radite svoj posao ne uskracujte nam to... pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alita:Hm,pa uradite neki back-up toga sto vam se jos svidja ovde (valjda ce vam dozovliti jos par dana,posle ovoga,da prekopirate to sto zelite)...pre nego sto sve ode dodjavola mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

У принципу јебе ми се за Снагу речи, али мислим да би требало да се затвори јер ми је пун курац надмрачних готичарских срања о самоубиству и тако неким срањима. Имате онлајн блогове пууууун курац, те зашто би гушили Ју Метал?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не мислим да треба да се затвори. У циљу побољшања ове собе бих предузео следеће кораке...

 

- Као помоћ Лестату и Ани бих додао Гавросауруса (јер његова писанија имају смисла, а и стално блеји на форуму, колико видех).

- Отварао теме по другачијем принципу - име теме = име аутора, тако ће бити прегледније и лепше, а и знатно ће помоћи евентуалним читаоцима, (ја бих дела неких избегавао у широком луку).

- Отворио ЈЕДНУ тему за коментаре, где ће људи негативно или позитивно критиковати неко дело и на којој може бити допуштена и понека свађа, али све у границама доброг укуса.

- Дозволити ауторима да на својој теми укратко објасне коме је дело посвећено, кад је писано, у ком расположењу и бла, бла, бла...

- Упозорењем кажњавати сваки коментар ван оквира теме за критике (значи само аутор сме да пише на својој теми). Баном кажњавати поновљени преступ.

- Евентуално отворити неколико општих тема (не, не браним моју хаику тему), типа "кратка форма" и слично...

- Отворити бинарну тему (где ће радови бити писани бинарним кодом)...laugh.gif Ок, шала...

 

 

Примене ли се ове мере, невероватно ће се смањити број спам порука, као и број радова (јер ће овде гомила особа из чистог егзибиционизма написати нешто, а онда сам пријатељима/пријатељицама баљезгати о некој петој ствари). Мислим да овакав подфорум треба да постоји јер има људи који лепо пишу и право их је задовољство читати (мало их је, али, јеби га)...

 

Милош хез спокен.

 

ЕДИТ.

Не одобравати теме особама које, макар елементарно, не владају правописом.

 

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

(oops, trebalo je da pise "da li ste za to da se ukine ova soba" ali mislim da je jasno)

 

Svaki komentar je suvisan. Cisto me zanima koliko vas no-lifera ce ostati bez wc-a.

 

Sto se onih koji su se ludo zabavljali komentarima, prozivkama i zajebancijama tiche (sto sam i ja jedno vreme radio) - ima na ovom forumu gomila tema na kojima se to moze nastaviti a da ima smisla.

 

Bez obzira na rezultate glasanja, radicu na tome da se ova soba zatvori (i naravno sva sranja s nje zavrse tamo gde im je i mesto - u zaboravu).

a da glasamo za to da ti vise ne budes mod...???

 

jel ti se svidja ideja...??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

sta te toliko tangira bas ova soba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se i ja pitah. ali dosao covjek da nam pokaze koliki je baja. icon_wink.gif

 

 

 

 

Axeanosilas mudro zborise. Gavru postavite ali u tom slucaju Laza izvisi.. opet. nije fer laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Без обзира на предлоге (на којима се захваљујем) зар досадашња посећеност теме не говори довољно у прилог чињеници да никога није оставила равнодушним, било да је волите, било да је мрзите?

 

Glasanje: Ukidanje Snage Reci (Pages 1 2 3 ) 41 423

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam za ukidanje ove sobe...

 

mislim da joj treba reorganizacija.

 

evo, Axeanosilas je dao sjajan predlog.

 

najlakse je nesto ukinuti/izbrisati ...

 

bolje bi bilo da se pokusa da se sredi... ovo je ipak veliki forum sa velikim brojem clanova, i mislim da soba ove vrste treba da postoji.

Edited by Dark Sonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono,jebe mi se,mada moze i 'da' icon_biggrin.gif

 

By the way,te 2 opcije (1. i 3.) ubedljivo vode za sada cool.gif

 

EDIT:

jedino ne znam sta ce:

Heimdall

Angelene

Herr_Wolf

lestate

Smorock

sada da rade? ph34r.gif

evo ja se uopste necu mnogo uzbudjivati zbog toga, davno sam pokusavala da od SR napravim nesto i nije mi uspelo, tako da uopste necu plakati. postoje i druge sobe i drugi forumi, i mnogo toga u zivotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se da ima govana ovdje od radova, ali upravo u tome i jeste zabava.

iskreno receno, meni ne smetaju te glupe klinacke pesme, vise mi je smeta kad se sjate ljudi da zajebavaju i pljuju te sto su napisali i onda je to kao neka fora, da napisu nekome "ti si jadan", "ovo ti je sranje", "jebes li ti nesto" icon_smile.gif i slicno, i onda krene opste napusavanje i najedanje svim i svacim po temi. to treba spreciti. sto se samih radova tice, sto ti kazes, tako je kako je, bar je iskreno (i moze da se karikira). icon_smile.gif

 

nikad nisam komentarisao, niti cu, rad koji je totalno sranje, i rad koji je nastao tako sto je neko emotivno frustriran nasao za shodno da izbaci nesto iz sebe. to je sasvim ok, i neka je losa i nepismena poezija, to nije nikakvo zlo. preskocim rad nakon par linija i cao. i mislim da je najlakse kenjati kako nadmracene goticarke pisu sranje pesma i drame po forumu, ali malo elementarne psihologije nije na odmet. ne mozemo se svi roditi sa 20 i kusur godina, neko ima 15, 16 ili koliko vec i hoce da tripuje. neka ih...

 

ono na sve i svasta nema smisla. na koju god temu dodjes, neko ti prica o jebanju, rek`o bi covjek da u Srbiji zivi bar 50 miliona ljudi od tolike jebade.

meni ne smetaju ni teme o kresanju. secam se i ja kad sam bio u tim godinama kad sam samo razmisljao kad cu konacno nesto da kresnem i kad mi je to bilo nesto novo i "wow", pa sam skoro samo o tome i pricao. icon_smile.gif neko hoce da napise kako se jebe ovako ili onako, neko se hvali ovim ili onim, sve u svemu nista se ne desava na tim temama sto se ne moze cuti u stvarnom zivotu (i jos od starijih ljudi wallbash.gif ). neka pisu, nije to nista lose sve dok ne pocne psovanje, svadjanje i banalan spam koji se sastoji od 15 smajlija i dve reci (a tako se uvek zavrsi). ovo je forum gde uglavnom dolaze ljudi u godinama u kojima razmisljanje o seksu oduzima 80% vremena koje provode budni, pa ce ti razgovori kad tad da izbiju na povrsinu na drugim temama. icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve lepo pise u prvom postu. Moje misljenje o snazi reci je jasno (nije je trebalo ni otvarati), i nema veze sa metal, ne-metal, nu-metal, muzickom, zajebantskom, itd, orijentacijom foruma. Prosto, soba je tesko sranje, sve i da je u pitanju ...nemampojma..., forum KST-a, na primer...

Cemu dzeva oko bas ove sobe,pa na vecini foruma postoji takav podforum.Zaista ga ne vidim kao izvor problema foruma nista vise nego sve i svasta gde je trenutno uzas.To sto se na ovom podforumu nalaze poruke licne pirode,zelje,pozdravi prozivke itd,ima veze samo sa onim sto je Axenosilas rekao a to je da treba ustanoviti pravila.Nijedna soba sama po sebi nije glupa,ni snaga nije nista gluplja nego igrice,kum ili bilo koje druge,pitanje je samo kako se vodi.Ovde je doslo mnogo novih moderatora i svako tera svoju politku,i najveci haos u stvari i prave oni a ne clanovi,jer jedan mod na forumu dopusta recimo teme koje su zajebancija a drugi na tim temema banuje i warnuje nepotrebno.Ako se krene ovako i zatvori jedna pod izgovorom glup je,zasto bi se onda stalo samo tu,pa svakome se ne svidja neki forum zbog necega,nekome zato sto smatra da treba da budu samo metal forumi,neko ne voli igrice,kum,sve i svasta neko ne voli rmf i gde dolazimo.Dolazimo do jednog dosadnog foruma sa 300 clanova,jer ce svi ostali otici.Ovaj forum i zivi od takvih podforuma ne od metal foruma.Neko ce iskopirati yum kao recept za uspesan forum i svi ce se pokupiti i otici tamo gde mogu da se zezaju.To kad ko ima koncert,kad ce koji album mozemo da vidimo i na oficijlenim sajtovima a razgovori o benodvima se vrlo lako istrose i dosade,glupih komentara ce uvek biti bilo gde,nece oni nestati sa snagom reci.A ako je borba protiv toga da se sve redom gasi,ok samo cisto sumnjam da ce admini pristati.A mislim i ta kategorija "glupi komentari" je uglavnom samo subjektivno misljenje moderatora,kao i sto po mom misljenju moderatori otvaraju glupe teme,pa sta to je moje misljenje.E sad to sto oni mogu da brisu i kaznjavaju je druga stvar,ali ako su ovde samo da bi se igrali oligarihje onda nek se skinu i nek puste one koji hoce da rade ZA clanove.

 

e sad

Друго, Тотем (као несумњиво један од лидера) не пише већ пар дана, изменио је и профил тако да сумњам да се овај форум претвара у нешто друго од онога што је сада ...

Dok je on bio tu ta ideja da ovde budu samo metal teme i metalci nisu prosli,niko jos nije uspeo da je realizuje jer kao sto rece gavra on jeste bio lider.Sad mozete da se bacite a unistavanje foruma jer,dok se on cimao oko toga forum je bio vazan,da ostane onakav kakav odgovara vecini clanova,a drugi modovi su zeleli da ga svedu na underground zajednicu,clanovi su terani,ali ih je Totem vracao.

Sto se tice trenutnog stanja foruma,podforumi nisu nikakav uzrocnik haosa,moderatori su,Snaga reci ima odobravanje tema,pa zasto onda moderatori ne prave bolju selekciju nego se onda nakupe ti radovi protiv kojih ste nadigli dzevu.Problem je u moderatorima.Totem je i ranije ludeo od zalbi na moderatore koji dele warnove i banove ko bombone( on je uvek smatrao da su moderatori tu da rade i da sluze clanovima a ne obrnuto) a ni sad kad je otisao to ne prestaje pa mu su na icq zale zbog warnova zbog duplh postova,slika,avatara itd.On je i otisao zato sto smatra da 80% modova ne zaslujue to mesto,pravilnik za modove nije NIKADA napisan i zato i dolazimo do toga da se vise ni ne zna za sta se deli ban i warn.U svakom slucaju njega vise nema na forumu,admin ima njegov zahtev da ga skine,tako da sad svako nek radi sta oce,nek kroji forum po svojoj meri a ako se raspadne nemoj posle samo da bude igracka-placka.

Edited by Livia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta god neki mislili, snaga reci je jedina soba na ovom forumu koja u je u svojoj osnovi kreativna, sto je totalno ok.

ne kapiram sta je sad ugrozeno, meni je SR ili veselje ili (retko) nadahnuce...i ne moze smoriti kao recimo ona dosadna i uvek ista politicko-industrijska-kiborg proseravanja.

 

Ima ljudi koji lepo pisu...neki drugi jednostavno uzivaju u citanju..pustite da se smejemo ako nista drugo icon_smile.gif

Ako nista drugo, kreativna je.

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej bre, iako ima smesnih stvari, odista ima i veoma lepih! Kao recimo ova nova Gavrosaurusova pesma. Vredelo je to procitati.

Recimo, secam se neke pesme koju je pisala neka devojka sa svojih 12 valjda - Samoca (ili tako nesto). Ja sam se stvaro rasplakala tad. Mislim da samo zato sto ljudi NE rade svoj poso, i sto neke jao jao nervira haos koji ovde zbilja cveta na sve strane, da to NISU dovoljni razlozi da se takve lepe price/pesme prosto uniste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...