Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Па се питаш ко ли се бринуо о њој у преткинеско време?

 

 

Ево још мало, Азиса. Ко воли нек изволи, препоручујем ...Азис феат Устата

 

Страшно ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

То ме подсети на онај чланак у Скандалу, вијагра и то ...icon_smile.gif

 

Марта је личила до пре годину дана на женско, и то icon_rockdevil.gif , а сад личи на моју професорку из српског у гимназији ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grand Folk Festival trajaće od 17. - 18. 10. 2006. godine...

 

Znači, dva dana, 17. oktobra biće veče rezvisano za mlade zvezde, dok je finale predvidjeno za 18. oktobar. Festival će se direktno prenositi putem televizijskog prenosa u Srbiji, Bosini i Hercegovini, Bugarskoj, Makedoniji, Sloveniji, Rumuniji....

 

Glasaće televizijski centri, stručni žiri i publika...

 

Kako kažu, na tom festivalu čuće se "nova srpska muzika"...

 

Sigurno će učestvovati: Mira Škorić, Maja Marijana, Dejan Matić, Marina Živković, Luis, Tanja Savić, Snežana Djurišić, Darko Filipović, Ćira, Marinko Rokvić, Nemanja Nikolić, Bane Mojićević, Slavica Ćukteraš, Milica Todorović, Blizanci, Stevan Andjelković...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusajte da skinete solo za pesmu Kad se napijem od Sinana Sakica sa album ljubila me zena ta,meni fali jos par pesama da kompletiram mp3 kolekciju inace Sinan,Mile,Brena,Sasa Matic,Aca Lukas,sve je to kult bez kog se ne moze i naravno Ceca i stara i nova,mada stara je bila Heavy,ali ovo sad je isto zajebano,na primer forshpil za pesmu zuto pile,au zajebano za sve pare da se osvira!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni tako zvoni mobitelj,al' samo refren.Chak sam ga do skora imao i u potpisu.

Prvi put kad sam pustio to bio sam na igralishtu,igrali smo fudbal.Pola sata kasnije mi je baterija bila prazna od silnog prebacivanja na druge telefone.

Shto bi rek'o jedan moj drug:"Idem kuci da zovem sam sebe na mobilni sa fiksnog,keva nece da iskljuchi pa ce morati da slusha". icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ti propadaaaash,ti propadaaaaash

Jer se opiiijaaaaash

Ti propadaaaaash,ti propadaaaash

Jer se drogiiiraaaash!

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam verovatno skrenula, ali po ceo dan slusam Donu Ares i onu pesmu "To mi nije trebalo" icon_confused.gificon_redface.gificon_confused.gif

Pesma mnogo bolje zvuci u izvodjenju grupe izazov i njihovog pevaca Dzenana.

Meni je ta pesma zesce poznata i sve mi se cini da je dosta stara i da je neko ranije pevao ali stvarno psema je sasvim ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja slusham samo old skul kafanske narodnjake, tipa "tudja zeno shto me ne probudi, svanulo je poznacje me ljudi" icon_smile.gif .

Jel zna neko kako se zove lik koji peva ovo? Zoka-neshto...

Ima kaseta od 60 min na kojoj ide neki snimak, valjda uzivo iz kafane, nemam pojma, na kojoj sviraju svih 60 min. bez stajanja, samo posle svake druge strofe se menja glavna tema i instrument koji je svira, a ovaj lupeta neke gluposti, meni to izgleda kao da usput smishlja tekst...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...