Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Descender delim tvoje mišljenje i voleo bi da je kao nekad, ali ovo su sasvim druga vremena i svakog klinca boli paja da odvaja makar i 200din za neki magazin, kad mu je sve(šatro) dostupno na netu!

 

Te magazine bi kupovali samo stariji zaludjenici, kojima ipak nešto znači da imaš nešto fizički, opipljivo u rukama, a pogotovo kad si na nekom putovanju, lepo čitaš i uživaš(na maldivima :mhihi: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Radmizom, ali meni su isli na kurac pri kraju. Toliko su smarali sa pretplatom i kuknjavom, van svake pameti, vrhunac je bio kada su poceli napusavati i biti bezobrazni prema ljudima koji kupuju na trafikama. Jako bezobrazno i nezahvalno sa njihove strane. A to smece od bendova koje su promovisali im niko nije trazio, kao sto im i danas ne trazi. Mozes misliti.

 

meni je besmisleno da mi sad neko drugi bira koje ću spotove da gledam kad me svakako svaki dan zatrpa gomila toga sa svih strana

 

Upravo to. Radio i tv emisije tog tipa su izgubile smisao. Ja sam radio i jedno i drugo, i tacno sam primetio pad gledanosti i slusanosti cim su ljudi poceli uvoditi adsl. Sto bi neko cekao sta mu ja.pustam, kada moze pustiti sam sta god hoce i kada hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve regularno kostim i šminka, i onda izađe na bis obučen u duks sa sivim plastičnim rogićima na ramenima, jao šta mu je pisalo na duksu, nešto ''duhovito''...

 

I kaže

 

THIS IS FROOM

the cradle

tooo

enSLAAIIIIIIVEEEE

 

A ja mlad, napaljen i šokiran kako on sve to ne doživljava dovoljno ozbiljno, zajebava se sa tako zajebanim imidžom. Još sam pre toga gledao i Cradle of Fear. :D

 

''DEVIL'' je pisalo, evo pogledah :haha:

 

otkad nisam gledao ovo, ima više od 10g

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto znao napamet From the Cradle to Enslave, Her Ghost, Lord Abortion, All Hope in Eclipse (Bitter Suites to Succubi sam obožavao)...

 

Posle sam i ja bio u fazonu da CoF nije to to pa se prebacio više na DB, sad sam napravio ceo krug, CoF > DB

 

Slušao sam i CoB tad, razume se, al' tad i nikad više, njima je dosta :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...