Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ni ja nisam pustio Bodome 7-8 godina, možda i jače

 

Damnations and a Day mi je tad bio mnogo avangardan, pa ga nisam puno slušao kad sam nabavio, tu je negde drugar počeo od Rakića da donosi Judas Iscariot, Pest i ostalo, pa se pravila pauza u CoF i DB svetu nekoliko godina :D

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre Damnation and a Day avangardan, klanje od albuma, ja i ortak smo ga baš čekali da izađe i oberučke ga prihvatili. Tako sam i Nymphetamine poslušao čim je izašao, i posle toga prestao da ih pratim.

 

Kol'ko si ti razmišljao svojom glavom tad...

 

Kakav crni Judas Iscariot bre, smeće...

 

Ja sam tu negde otkrio Death, Emperor, Morbid Angel, Behemoth, dovoljno zabave za narednih godinu dana, neću valjda umesto toga neki tamo usbm iz amerike da pasem...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sa Damnationa omiljena bila An Enemy Led the Tempest... I The Smoke of Her Burning što ima Paint it Black melodiju :D

 

Ne znam što si mi narokao ove minuse, a baš smo se lepo zapričali... Morao sam i ja tebi onda, jbg...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав бучериан вајб,рекс,мекс и остале смејурије?! Једини прави и најбољи метал часопис са ових простора је био хард метал што су га Ползовићи уређивали. Јесте да је изашло само неколико бројева али и тих пар бројева је било квалитетније одрађено и написано него сви ти часописи колико их има који су излазили после тога. Она емисија коју су водили на НС ПЛУС је посебна прича. КУЛТ у оно време!!!

 

jeste kult, ali nevidjeno odvala bilo i tu, tipa, a sada SVEDSKI DEATH METAL BEND DIMMU BORGIR

ali da, gledalo se, nije da nije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bend i'po, preslušavo ovih dana rane radove, joj što mi Souls nekako lepo legoooo...Face in the Sky, Souls, One Man's Fate, Legacy, Seven Days ov Mayyyyyyyyyyyy :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

..kakvi crni burgeri, buljumi, kredli(jbt ko može onog prljavog Denija derpea da gotivi, ja ne razumem!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bila dobra ta Metal Mania na hrt-u?

 

Taj Kaličanin me uvek nerviro, svaki put kad ga vidim sa onom dugom kosom, pomislim sad se opametio, pa će opiči neku metalčugu, al prc... samo techno sranja, onaj Dujke(valjda??) panker bio car, baš paljevina kod najave spotova, pušto i on dosta metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...