Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ne igra bezanija, nego su braze zvezda i partizan blago receno bedni....

 

zvezda verovatno igra jednu od najlosijih sezona u istoriji kluba, a ubedljivo dominira na tabeli....kakav raspad od apsurda....verovatno ce to biti titula kojoj niko nece moci iskreno da se obraduje....

 

a od partizana nesto slicno, samo shto nemaju coveka koji Ume da sutne na Gol, prosto receno....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

centarfora nemaju od save koji je takodje biO tuzan, al' za nivo tadasnje lige, josh i dobar....

какав квалитетан товар. карго такорећи. имаш пиченце за ово!

 

пиченце 'ладно може да означава малолетну ојебину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Blacksunray Verb Delikvent- WOW, nisam znala da i ti pratis nasu Meridian Super Ligu! Ajde dodji i na stadion, nemoj sesdeti u fotelji.

 

@Axeanosilas- Ma kakav stoni tenis, sinoc sam morala da citam sve one seljacke lige, naucila sam svaki tim napamet iz svih srpskih liga i zona, a omiljena mi je moravicka zona.

 

@Alvaro Recoba- U pravu si!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Axeanosilas- Ma kakav stoni tenis, sinoc sam morala da citam sve one seljacke lige, naucila sam svaki tim napamet iz svih srpskih liga i zona, a omiljena mi je moravicka zona.

 

И мени! Слога пукла од Јединства, али се надам да ће после завршетка капиталног пројекта, реконструкције помоћног терена, бити боље. У следећем колу ћемо откинути Драгачево. :):)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne navijam vise za partizan u fudbalu. Onaj Rukavina iz bezanije je trebao da predje u partizan, a sada odjednom treba da predje u zvezdu. Jebote dokle vise. A bezanija je filijala partizana. UZAS!!!!!

 

Не, хвала! Доста ми је усташа у Партизану, поред тог Рукавине могли би да им проследимо и смрдљивка Ћурковића.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...