Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Да није најбољи не би добио Барцелону са 20+ ... Мада, ни они нису нешто, али ипак играју Ојролигу, зар не?

 

А и боље да играмо са Дексијом него са Олимпијом ...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zigic danas metnuo 2 komada,jedna asistencija,i jedan penal nad njim...skromno :rockdevil:

 

Хвала му, због тога ми је прошао тикет, истина мало новца (637 дин), али фора је што сам одмах након што је Расинг завршио узео 500, а остатак ставио на Интер 2, Севиља 2 и Бриж 1. То је, срећом, дошло, па могу рећи да око 1500 дин добитка за један дан није лоше. :D

 

Da je najjaci igrao bi u evroligi,ovako nema inspiraciju da se takmici sa belgijskim sampionima...budi realan nije isto igrati sa Realom u evroligi i u baltickim LJigama.

 

Управо тако!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

А и боље да играмо са Дексијом него са Олимпијом ...

Kad je tako,onda se nadam da ce Partizan i sledece sezone igrati sa Olimpijom,a Zvezda sa belgijancima,na obostrano zadovoljstvo. :cool:

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

А то што најјачи тим Шпаније игра са нама у групи, нема везе, зар не ?

 

 

Nije te sramota da to kazes. Real nije ni cetvrti tim spanije. Sta bi sa Barcelonom, Taukeramikom, Unicajom, Pamesom, Joventudom... Nisi video da je taj tvoj real dobio neki HOLANDSKI Den Bosch. Zvezda je ustvari najjaci tim evrope jel da? Otkinuli smo vas 20 razlike. Bas me zanima kako biste vi igrali u Euroligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво, Памеса је брука колко лош тим, под један, усрећила се довођењем "великог" играча... А Мадрид нема ниједан пораз у лиги, а и РМД и Уникс су јачи од 80% и јаче, ојролигаша ... Напред, Звездо!

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Него, нисам Новосађанин али волим Војводину :):):) Напред, Звездо!

 

 

Da, da...zao mi je sto sam propustila ovo kolo Meridian super lige, to je trebalo videti kako Vojvodina ^^%%%#$ Partizan, pa i oni su crveno beli, tako da mi je drago zbog toga...

 

Eve vam ga saopstenje dragi Grobari:

 

Navijači Partizana izdali su saopštenje za javnost, iz kog izdvajamo:

„Apelujemo na sve one kojima je crno – bela boja u srcu da nedolaskom na utakmicu sa Okserom jasno stave do znanja ljudima koji vode Partizan da su nepoželjni i da moraju otići!“

Grobari pozivaju svoje navijače da dođu u sredu, od 18 časova u Halu Pionir na utakmicu Evrolige, koju KK Partizan igra protiv grčkog Panatainikosa, kao i na utakmicu na karaburmi OFK- a – Partizan, gde će se čelnicima sa tribine poručiti gde im je mesto.

„Posle najnovije blamaže sa Vojvodinom, po ko zna koji put se dokazalo da su Grobari za sve svoje zahteve potpuno u pravu i zato je krajnje vreme da i poslednji Paruzanovac stane u odbranu kluba i da se pridruži masovnom protestu Grobara. Mediji, treneri, sportski radnici, navijači i svi kojima je Parizan na srcu treba javno da kažu na krivce –Žarka Zečevića, Nenada Bjekovića i Ivana Ćurkovića! To su ljudi koji su upropastili Partizan i jedan slavni klub doveli do situaciju da služi za podsmehe i popravljanje gol- razliike na tabeli. Zato, javno pozivamo ljude iz uprave kluba da podnesu ostavke i da prestanu da se kriju iza nemoći igrača i trenera.

Grobari takođe zahtevaju da Nenad Bjeković, Žarko Zečević i Ivan Ćurković odmah napuste klub.“

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijači Partizana izdali su saopštenje za javnost, iz kog izdvajamo:

„Apelujemo na sve one kojima je crno – bela boja u srcu da nedolaskom na utakmicu sa Okserom jasno stave do znanja ljudima koji vode Partizan da su nepoželjni i da moraju otići!“

Grobari pozivaju svoje navijače da dođu u sredu, od 18 časova u Halu Pionir na utakmicu Evrolige, koju KK Partizan igra protiv grčkog Panatainikosa, kao i na utakmicu na karaburmi OFK- a – Partizan, gde će se čelnicima sa tribine poručiti gde im je mesto.

„Posle najnovije blamaže sa Vojvodinom, po ko zna koji put se dokazalo da su Grobari za sve svoje zahteve potpuno u pravu i zato je krajnje vreme da i poslednji Paruzanovac stane u odbranu kluba i da se pridruži masovnom protestu Grobara. Mediji, treneri, sportski radnici, navijači i svi kojima je Parizan na srcu treba javno da kažu na krivce –Žarka Zečevića, Nenada Bjekovića i Ivana Ćurkovića! To su ljudi koji su upropastili Partizan i jedan slavni klub doveli do situaciju da služi za podsmehe i popravljanje gol- razliike na tabeli. Zato, javno pozivamo ljude iz uprave kluba da podnesu ostavke i da prestanu da se kriju iza nemoći igrača i trenera.

Grobari takođe zahtevaju da Nenad Bjeković, Žarko Zečević i Ivan Ćurković odmah napuste klub.“

 

Kao dugogodisnji Partizanovac (bio sam najmladji navijac Partizana, cale me uclanio nad sam imao tek 2-3 sata zivota) moram da kazem da se u potpunosti slazem sa ovim manifestom tj. izjavom.

Porodicno sam vezan za ovaj klub, svi moji su veliki, veliki Partizanovci od samog nastanka kluba i ovo sto se danas desava u FK Partizan mi jako tesko pada jer ne mora da bude ovako.

Ne mogu da podnesem da Zvezda bude toliko daleko od Partizana, ne mogu da podnesem ovakav fijasko od sezone a nije ni Decembar ...

Jesic - napolje, to je definitivno definitivno!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zvezda je i ove godine jaca od partizana. kao i prethodnih 5. Koliko su govorili da ce osvojiti, a ni jednom nisu bili ni blizu. tako isto pricaju i ove godine. Cigani, setite se proslog derbija. Idite i navijajte za vaseg "velikog" igraca - Gurovica, koji daje 35 poena heliosu (od koga na kraju izgubite), a partizanu (tacnije drobnjaku) 10. A onda pocne da se nervira zato sto ga je ovaj strpo u dzep. Eto, to ti je igrac. CERKA TI JE KURVA MILANEEEE!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CERKA TI JE KURVA MILANEEEE!!! :)

 

Туђе дете 'раниш. Миланееее! :)

 

 

Иначе, Јешић није нормалан, до сада сам се надао да је ОК, али се фолира, међутим, након ове последње изјаве о Партизану у Европи...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Туђе дете 'раниш. Миланееее! :)

 

 

:):):):):pivopije:

 

 

A sto se tice jesica, nemam nikakvo misljenje o njemu. Lik radi svoj posao sa amaterima.

 

 

Ps. Jebote nece da mi quotuje kako treba.

 

Са'ће чика модератор да поправи. :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...