Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1953/54

 

Inace, najubedljivija pobeda Partizana u prijateljskim utakmicama ostvarena je 1952. godine protiv ekipe Dorćola, a rezultat je bio 34:0 a najubedljiviju pobedu u nacionalnom prvenstvu Partizan je ostvario 1950. godine savladavši ekipu Budućnosti sa 10:0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelzi 2:2 Reading :rockdevil:

 

Chelzi ga konacno ispushio!! Bilo bi mnogo da i trecu nedelju zaredom se izvlaci sa 3:2...a sad je pri vodjstvu 2:1 za Chelzi Esjen dao auto gol :)

 

Al sam ga i ja zato ispushio na kladionici :)

 

Aha,kako da ne.Ni mi ni vi nemamo chemu da se nadamo protiv Cibone u Zagrebu vec 4-5 godina.

 

Pamtim sta si rekao pa ce da vidimo posle Evroligashke tekme..koja je za dve nedelje ako se ne varam..I cenim da su nam extra dobre shanse da ih dobijemo.

 

Aha,kako da ne.Ni mi ni vi nemamo chemu da se nadamo protiv Cibone u Zagrebu vec 4-5 godina.

 

Pamtim sta si rekao pa ce da vidimo posle Evroligashke tekme..koja je za dve nedelje ako se ne varam..I cenim da su nam extra dobre shanse da ih dobijemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm ...

 

 

Šef ekonomskog tima Vlade Srbije za Kosovo Nenad Popović izabran je za predsednika Fudbalskog kluba Partizan.

 

Popović je na toj funkciji zamenio Ivana Ćurkovića, koji je ranije najavio odlazak iz kluba zbog obaveza u Olimpijskom komitetu Srbije. Na sednici Skupštine fudbalskog kluba Partizan je postavljen i novi upravni odbor kluba iz Humske.

 

U pristupnom govoru Popović je ocenio da je ovo jedan od najtežih trenutaka u istoriji fudbalskog kluba Partizan.

 

Novi potpredsednici kluba su Nebojša Vujović, Dragijana Radonjić Petrović, Predrag Mihajlović i Dragoljub Vukadinović.

 

Promenjen je kompletan Upravni odbor, čiji su članovi bivši fudbaler Partizana i proslavljeni trener Radomir Antić, kao i predsednik vaterpolo kluba Partizan i legenda svetskog vaterpola Igor Milanović.

 

Formiran je i novi Nadzorni odbor, u kojem nema nijednog člana iz prethodnog saziva, a na čelu će mu biti koordinator za saradnju sa Haškim tribunalom Republike Srbije Rasim Ljajić.

 

Žarko Zečević je i dalje generalni sekretar kluba, a Nenad Bjeković zauzima funkciju sportskog direktora.

 

Edited by gavrosaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врана врани очи не извади,

брат је Турчин свуд један другоме.

Него удри докле махат можеш,

а не жали ништа на свијету!

Све је пошло ђавољијем трагом,

заудара земља Мухамедом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трећи део дневника...

 

11.11.2006

 

Igrali smo I pobedilismo!

 

Dva dali iz slobodnjaka-bravo ja!

Nismo dali iz igre,Boya i Odyta se okupali...glupi Jescha

 

Jescha je odlučio da u zadnjoj liniji ponovo igraju Đorčević(mada je u vrlo lošim odnosima sa Kraljem ,zbog Rnića) I povredjeni Bajić,koga su došli da gledaju skauti Trabzona,--uf i to košta ,glupi Zeka..

 

“Ja sam, Predrag Lazić-igram za Partizan!”-Ma ajde!!!?

 

Kako novajlija nije bio u protokolu, poželeo je da gleda utakmicu sa tribina, ali ga radnik pred vratima lože nije prepoznao, pa je vezista "crno-belih" morao da se predstavi da bi ušao.

 

Glupi Jescha pa ima više igrača nego čuvara na stadionu…

 

Moramo uvesti članarinu od 20.000 evra po sezoni za prvih 45 igrača-bravo ja!

 

HM…Grobari nedolaze,moram da pitam Zeku jel ostajemo do 2016-te..ili će ovaj bojkot još trajati…

 

Nadj I dalje zaključan.

Bugarin uhvačen na carini šfercovo kostobrane-glupi Bugarin,a Tomić I psiholog vidjeni na Paliću…..uffff Tomić moram ga pokloniti….fk.tehničarima…

Pušenje ili zdravlje-glupi Izraelci-neće ni za 350.000 da "igramo prelaz"..

poslaću im "pregovaraće"-bravo ja-glupi Zeka,kad neće sa nama...

 

18.11.2006

home sweet home...ma šta to značilo..

 

Danas igrali u Zrenjaninu-i pobedili-Bravo ja !

Vukica mi pušila tompus,lako smo se dogovorili(samo da keš nevadim).

 

Jescha posle meča na konferenciji za štampu potvrdio da nepriznaje poraz od OFK-e,i objasnio taktiku-kaniš li pobediti, nesmeš li izgubiti-glupi Jescha..

 

Na golu Jahić,nema Ivice I Nadja-Jescha ih kao primer zaključao u sobu,uf glupi Jescha.Vukelja počeo da se isplaćuje ,ALI SA GREŠKOM-dobijo žuti pa crveni,nikako da ga opasuljim poslaću ga kod Bugarina,da shvati sada igra za nas a ne protiv..

 

Bugar mi uvalio tompuse po povratku sa odmora,ceo dan smrdim,Zeka me isterao iz kola,glupi zeka!!

Grobari ga NOMINOVALI-glupi Grobari,moram videti sa njima da i mene nominuju,pa imam i ja decu.

Stvarno zašto bar ovde nisu istakli nešto za mene da vidi svet da i mene "vole"

 

Stigao nalaz ginekologa,Zeka nervozan,spominju mu Miu..a svi znamo da je iz "čestite porodice"

 

Asprogenis hoće da produži ugovor,moram videti sa Jeschom da ga stavi malo da brani u Izraelu.

 

Tomić pred kraj ušao u igru,i dalje kuka za lešinom,a Rnić i Zajić opet zatečeni u zagrljaju...uf Jescha i njegova moda,moram videti sa psihologom da po oporavku posle razgovora sa Bajićem iznađe rešenju za ovog bizmunta.

 

a dda da upišem u podsetnik-proveriti da li je legla uplata od Izraelaca,i u Atlantiku i meridijanu kvote na prelaz-Bravo ja!

 

ps 1. GDE MI JE ROLEXS!?

 

23.11.2006

 

Na zidu plača-ostadoh bez gaća

 

Posle dva I po sata leta sleteli smo u zemlju placa…

dobra vest:nema grobara..

loša vest: nema ni mie..

Izrael I Macabby,naši stari prijatelji,odigraču od 0-1,neće oni nas punio je**ti.

 

Jescha poveo tri golmana,a braniće obrezani…bravo ja !

 

UF,Bugarin mi smirio viski,a Zeku isprovocirao sa “kad će plata!?”,pa sad moram da mu objašnjavam da isti konkuriše za prvi tim (45 mesta)

 

Partizan je, kao što je poznato, klub daleko veće tradicije,pa nije čudo što se Jescha(glupi ) opredelio za postavi gde je na golu stavio Safeta Jahića, koji je branio umesto povređenog Ivice Kralja(I to kako…bravo ja…uzeh 20,000 evra)

Umalo da me garavi Odita sahrani dva mrtvaka je promašio,moram videti sa Boyom da ga izvede na fukse I trandže..šta ću naš je igra po taktu Zekine svirke..

Ulaskom Ivana Tomića, Partizan je uspostavio ravnotežu na sredini terena, a iskusni vezista je počeo da povezuje linije svog tima(celo selo šmrće belo…I matora orlušina)

I pored ovog poraza MOJI "crno-beli" nisu izgubili šanse da prezime u Evropi,samo da vidim kako da namestim Okser(singliraću na LIL za vikend)..

A sada o Jeschi,kako smo sleteli nešto čudno se dešava sa njim,stalno zagleda ovog malog Zajić I Smiljanića,nije to dobro…na pressu opet nije priznao poraz od OFK-e,jedva ga opasuljismo da igramo u Evropi,a Lomić mu je uleteo “krpice”pa se nosi po poslednjoj modi.

Primečeni grobari sa transparetnom UPRAVA NAPOLJE- Zeka naredio da ispitamo,da to nije nego od manijaka ubica što ga prate od “trovača”,mi poslali na stadion "Blumfild" delegaciju od 124 prijatelja kluba da utvrde gde je M*A… glupi Zeka ,nešto se ipak puni u Bgd..

A da po sletanju u isti(BGD) moram pritefteriti da hitno zovnem Batu (ne Mirkovića ,nego onog iz NS-a) da dogovorimo prelaz,Zeki fali para,a I Čuran je nervozan,a I ja se nešto neosećam dobro…nego gde se dade Ivica I Nadj,I onaj mali Rnić,da nisu slučajno otišli sa Bugarinom u šoping,ufff a gde mi je novčanik,moram da pazim ovih dana razni lopovi drmaju PFC-om…

 

 

26.11.2006

dobra vest:uzo pare,javio se bati...

loša vest:izgubili-glupi Jescha

NIŠTA U MREŽI NEŠTO ZA BATU….. bravo ja !

Keš stigao,lakše se diše…

E da mi je ovako I u sredu…

Došla Voša ,odnela bodove,akcije padaju,Zeka zadovoljan,prepiso tiket(glupi Zeka-nije uplatio)

Miodrag Ješić na konferenciji apatičan i anemičan,I opet spomenuo OFK-u…odsustvo Kralja, Tomićao., Nađa i Mirosavljevića (svi u zoo-vrtu,nagovaraju Vuka da vrati Tomiću lešinara)jako ga je uzrujalo.

Crno-beli bez kompasa-naručiti kod švercera,a sa Jeschom videti da nedaje ostavku,zna on I bolje da zajebe.

Vreme odlično,nema grobara bojkotuju-pa sa Zekom pravim plan za Okser…Safeta Jahića je definitivno odličan izbor!!!

E sad..još 2-3 prelaza do nove godine,pa u kupovinu”kvaliteta I kvantiteta”…

Al je lepo raditi u UPRAVI PARTIZANA…

loša vest:kad će izbori!?

dobra vest:neće uskoro..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj dnevnik jeste cudo. Hajde posalji mi ga celog na mail pa da ga prosledim na analizu kolegi Dragomiru Jovanovicu, please....

 

Сад ћу да ти пошаљем на Јаху налог, ако користиш неки други, шибни ми га на мејл.

 

Наши не играју на Ол Стару гумарске лиге. Хвала Господу Богу па се неко опаметио. Хомере мајсторе! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, откинуше нас ови Баскијци, није ни чудо. Аврамов се умало није самоубио током једне интервенције кад је лопта отишла 35 ИЗНАД гола, а Ђокица из фамилије Бората промаши пенал. :):)

 

Надам се да ово није костур будуће репрезентације.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...