Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boli me kurac,Liverpul je zakon,i pored poraza Milanovi navijaci se nisu culi,italijanske smizle,jedino mi je zao sto je onaj Musolinijev proliv dao dva gola,ajd da je Kaka zavukao bilo bi mi lakse.

 

Ipak mora sepriznati,Milan je velik klub ,i nije sramota izgubiti od njih,sramota bi bilo izgubiti od manjih klubova (Juventusa,Barselone...,na svu srecu njih Liverpul zlostavlja...)

 

liverpool_fc_logo.jpg

 

When you walk through a storm

hold your head up high

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm is a golden sky

 

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,

Walk on through the rain,

Tho' your dreams be tossed and blown.

 

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Walk on, walk on with hope in your heart

 

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gavra- Kush!

Mogu da budu bolji ili shta vec, ali su mi odvratno gadni i prljavi, ma nek idu da ih jebe ovaj nemachki sudija u chmar, zato su i pobedili :P.

 

Carice!!!! :pivopije: !

 

 

 

Ko je spominjao (samo) sport? Rekoh svemu! Muzici, filmu, serijama...sta god.

 

 

Naravno da su bolji od zabara,pogledaj muziku B.Sabbath,Motorhead,Judasi,Maideni,...sve su to Englezi,mucke ,pajtonovci....a sta imaju italijani Rapsodi i skrivenu kameru.

 

Jedini italijani koje postujem su Ennio Moriccone i Fabio Kanavaro. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako se u polufinalu nalaze 3 engleska kluba (zamalo da kazem benda) javlja mi se da nijedan nece uzeti Ligu sampiona.

 

Finale

 

Milan - Chelsea (dobija Milan 2:1)

 

 

"Hate to say I told you so!"

Znaci pazi datum, prije mjesec dana sam znao ko ce da dobije. Ovaj moj post datira od vremena neposredno poslije cetvrtfinala, kad su vec bili poznati polufinalisti. Jedino sam falio da ce u finalu igrati Liverpool ali jbg. Znao sam i rezultat, iako su svi govorili da nema teorije.

 

Vrh utakmica.

 

Forza Milan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam i rekao,utakmica je bila sramotna,na nivou i jednih i drugih papaka.Ne pamtim kada sam gledao ovakav desaster.Ovi gejevi su odigrali tipicnu Milansku trademark tekmu,i zato su i dobili.

 

Trenutna oba tima su sramota evropskog fudbala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gol je cisti Milanski trademark.

 

Upravo to! Ajd to, nego pravi Inzagi trademark! Jedini chovek na planeti koga onako moze lopta da pogodi...strashno...

 

Kao sto sam i rekao,utakmica je bila sramotna,na nivou i jednih i drugih papaka.Ne pamtim kada sam gledao ovakav desaster.Ovi gejevi su odigrali tipicnu Milansku trademark tekmu,i zato su i dobili.

 

again, agreeed, extra dosadna tekma, al dobro..zezah se sa drustvom uz pivo :rockdevil:

 

 

 

____

 

suma sumarum...moj drug rekao josh pri pochetku nokatu faze da ce da prestane da gleda fudbal ako Milan osvoji LSh...dobro..nece to da uradi..ali leba mi...skenjavajuce je ovo. Nisu zasluzili.

Ma koliko meni fudbal ne znachio u zivotu, i sto mi je najgluplji od svih sportova...ipak mi je neopisivo bilo zao kada je Inzagi onako dao onaj drugi gol..onako sporo ulazi lopta u mrezu....u kurac. U kurac sa ovakvim fudbalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko o dominaciji Engleskog fudbala. Italija prvak sveta, a i najbolji klub Evrope. Jedino sto je glupo da to bude sugavi Milan

 

Aposlutno tacna svaka rec ovoga posta.

 

Nego sada sam gledao "Fudbal,nogomet.." na B92.Razgovor sa najboljim fudbalerima u istoriji fudbala u ovom delu Evrope:Pancevom,Jugovicem,Sabanadzovicem,Piksijem,Stojanovicem,Dzajom,Sekularcem...scene iz '91...koza mi se najezila.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...