Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Pa kako pubertet u 5 godina!?! :violent: Eh, musko je to :):):)

 

 

Ma nek ga hrane do pred pucanje i nece moci ni da tuguje ni da se krece ;)

A koliko je daleko stara zgrada? Mozda i ne bi bilo strasno da se malo proseta ako je blizu...

Mukica :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, mladji :redface:

Pa video ga je ovaj kako obavlja radnju! :confused: A sa proslim mackom se nije kacio... Mozda mu je tad bio zapusen nos? :confused:

 

 

Da, ne mogu da ga puste kad je toliko prometno :no: Mukica :cry: Ima da mu pozli od hrane :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stavis povodac jednom Varanu i vodas ga okolo ... nasi ljudi bi pomislili da je krokodil ...

 

Inace doslo mi neko kuce kuci ... mrsavo jadno ... ne uhranjeno ... ali veliko ... po ocima i sjaju dlake se vidi da je mald ... jer ipak nije bas uhranjen ... nahranio sam ga pa cemo videti koliko ce ostati kod mene ... a mnogo je lep ... prava blondina ... s tim sto je musko :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

CIMG0682.jpg:wub:

 

Evo Pabla.. Nismo se odavno fotografisali. Prije par dana smo napunili 7 mjeseci. Plašimo se da se nismo malo udebljali, jer do 12. mjeseca moramo da imamo dužinu plastrona maksimum 9cm. Ma, nema veze. Ješćemo manje račića, a više mesa i biće bolje.

 

Za one kojima sam se baš svidio, evo moje mini galerije:

http://img.photobucket.com/albums/v217/Vampiria/CIMG0675.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v217/Vampiria/CIMG0680.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v217/Vampiria/CIMG0650.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v217/Vampiria/CIMG0652.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da imam tu kornjaču mislim da bih hronično patio od toga da je slučajno ne zgnječim.

 

Nekako mi već sad pod nogama osjećaj gaženja puža sa kućicom, kontam da nema puno razlike.

 

Užas.

:)

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto je slatkovodna? I ima toooooliko godina? Uh, ja ne mogu da zamislim sebe, a kamoli Pabla za 13 godina :D

 

Hoćeš ih slikati? Mene baš interesuje kako Toša izgleda :da:

Uzela sam ga u drugom osnovne,secam se kako sam ga nosila u kesici kad sam ga kupila ,u sustini je isti ko Pablo samo veeci i deeblji :) a svasta je prosao s nama cak nam je i padao s prozora(tad sam zivela u prizemju,al opet),pa smo ga izgubili u selu i jedva nasli u nekom kanalu..tamani muve ko lud i tako... Za slike cu se potruditi da okacim u skorije vreme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

planiram da napravim ultimate-playground za Marka. tu negde, kad se zavrshi ispitni rok, jedan ipo zid cu da mu posvetim sa pentralicama i kucicama i lopticama na visuljcima i mostic na drugi zid da moze da predje :)

 

samo da nadjem ploche koje se koriste za veshtachke stene ;)

ili neshto slichno. da ne bude sir od zida.

 

kad vec jadan ne moze napolje :( jebi ga. glup je. ode na drugi sprat i mjauce ispred stana ispod nas. shta da mu radim, ako bude srece preselice se u kucu, ako ne.. kme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad vec jadan ne moze napolje :( jebi ga. glup je. ode na drugi sprat i mjauce ispred stana ispod nas.

да си узела корњачу - не би имала тих проблема. ево, цанета имам већ 3. годину и није мјаукнуо ни једном. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

да си узела корњачу - не би имала тих проблема. ево, цанета имам већ 3. годину и није мјаукнуо ни једном. :wub:

Možda bi mjauknuo da mu uzmeš Antona za cimera. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudovi, treba mi par savjeta..

 

 

dakleM, komsija odselio i ostavio macku (naravno).. ja ne volim macke generalno, ali zao mi je, mjauce mi pred vratima.. ni u ludilu je ne bi pustila u moj savrseno organizovan i cist stan ( :D ), ali stavila sam ispred vrata malu gajbicu s cebetom i kupila sam joj posudice za hranu i cuda neka.. ono, kontam, toplo joj je, jebi ga, svaki dan se vrti oko 30 celzijusa..

problem je u tome sto Mica nece da pije mlijeko.. nece pilecu salamu.. nece odredjene vrste ribe.. nece sir nikakav.. ja nemam BLAGE sta da joj dam da jede.. mrsava je nekako, koscata, i stalno prebira po tanjiru hranu - k`o da sam joj otrov sasula.. mislim, gledam druge macke, navale k`o lude na ribu, mlijeko, sve.. Mici treba sto godina da pojede nesto. takva je bila i dok komsija nije odselio.

da nije bolesna? probah i sa kupovnom hranom, ono iz PetSmart konzerve i cuda, ali isti klinac, mirise po pola sata, jedva nesto okusi, pa onda to tako stoji danima..

kad izadjem s hranom, ona i dalje zijeva u mene, konta da sam joj jos nesto donijela, kurva misli da sam ja neki svedski sto, sta li.. :)

mislim, ona trckara okolo, igra se s drugim mackama, ne djeluje ovako bolesna, osim sto je prirodno zgoljava. ne znam ni koliko objektivno prosjecna macka moze pojesti danas? koliko hrane mogu da joj ostavim za dan? (radim jebi ga, ne mogu sjediti s njom :) )

 

nemo` da mi neko spomene veterinara, samo da udjem u Animal Hospital, trebace mi oko 250 dolara.

 

 

to je Mica..

41copype4.jpg

 

suncanju je vrijeme..

66copyqy4.jpg

 

 

 

edit:

tema treba da se preimenuje, jer nas ima koji ne trpimo ljubimce U KUCI, nego VAN kuce :)

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...