Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

@Blondie

Joj koje pufnice!!! Kako mozhesh to da ne volish?!

Ok kad imash takvo neshto ne mozhe higijena u stanu da ti bude tip top ali ipak, DIVNI SU!!!

 

 

 

 

Mog sivog machorchicca i dalje nema. Pomirila sam se stim da se necce vratiti (chitaj isplakala se sita). :cry:

Meni opstaju samo crne cice....

Ma dok imam Mazu sve je OK...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E evo iskopah neke prastare slike moje Maze kada se prvi put omacila (shto cce biti pre nekih 3god)

Posto je bila mlada teshko je podnela porodjaj pa je naglo omrshala (zato izgleda kao Smeagol na slikama :mhihi: ).

A mozete da pogledate i sliku mog pokojnog Cukija, koji mi je bio drugar josh pre nego shto sam krenula u zabavishte, pa do pre jedno 5god kad je nazhalost napustio ovaj svet (shto ce biti nekih 12,13god) :cry:

Njegov odlazak sam jako teshko podnela, uvek se rasplachem kad pomislim na njega...

 

 

 

Mojaljubav.jpg

 

trojka.jpg

 

Mazaco.jpg

 

Mazaco2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna ribica se zabagovala i dva dana je plivala u mestu, zatim se ubila. Svedoci ovog tragicnog dogadjaja - cistac i narandzasta japanka sa crnom tufnom su se zalepili jedno za drugo i trepcju u neverici. Danas popodne stigao je novi clan kao zamena za suicidalnu japanku. Napetost je opala. Istraga je u toku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istraga je u toku.

 

 

Izgled ad asalinitet vode nije bio na potrebnom nivou sto je dovelo do katatonije i smrt. Posolila sam ribice i sad im je bolje.

 

 

@ Sova

jao bas bih to volela....

 

Izgleda da cu imati psa na zimu, ali o tom po tom... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

arja, meowiouwau su sjajni :)

 

haha nego, danas, pricha mi kolega.. nabavio ... jazavca. :confused:

kaze da je sladak i da se mazi i da se chisti ko machka i tako. i spava u krevetu. pitam se pitam shta ce biti kad naraste. kaze za sad nema chime da ujeda, mada je pokushao...

pa, dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

arja, meowiouwau su sjajni :)

 

haha nego, danas, pricha mi kolega.. nabavio ... jazavca. :confused:

kaze da je sladak i da se mazi i da se chisti ko machka i tako. i spava u krevetu. pitam se pitam shta ce biti kad naraste. kaze za sad nema chime da ujeda, mada je pokushao...

pa, dobro...

 

Нек набави штитник за киту. Кад јазавац порасте, биће зајебано.

Share this post


Link to post
Share on other sites

arja, meowiouwau su sjajni :)

 

haha nego, danas, pricha mi kolega.. nabavio ... jazavca. :confused:

kaze da je sladak i da se mazi i da se chisti ko machka i tako. i spava u krevetu. pitam se pitam shta ce biti kad naraste. kaze za sad nema chime da ujeda, mada je pokushao...

pa, dobro...

 

 

Joj jazavac!?

Kako je to otkachena zhivotinja!

Ali gde ga drzhi? U stanu, ili ima kuccu i veliko dvorishte gde ovaj mozhe da se izhivljava?

E moj wau wau je odavno pokojni, ali bio je presladak, a mau mau je sada mnogo deblja i zrelija :) Samo u fizichkom smislu luda je kao shto je bila dok je bila mache. Vishe voli da jurca od machicca :D To su prastare slike, novije nemam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he, higijena na nivou.

Ja sam inache alergichna na machiju dlaku (nishta ozbiljno samo se ospem) a imam 2 machke :) onog trecceg sivog vishe nema, ostale mi moje 2 crne...

Ali jazavac je zakon!

Aj vidi neka ga slika taj lik pa okachi sliku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драги забавниче (читај - драга Маријо, докторе за животиње),

 

Интересује ме да ли је истина да пси могу да нањуше да су мушкарци полно општили са њиховим газдарицама и да, услед љубоморе, нападну тог типа? Већ три дана узастопно ме пас врло чудно гледа, њушка и обилази око мене кад му допратим газдарицу до куће. Начуо сам неке приче да су ротвајлери зајебани по том питању (њен брат је имао проблем - пас се стално уваљивао између њега и његове девојке, а једном ју је ухватио за руку и вукао до капије), па се не бих зезао. Данас сам га шетао (буквално ми је ишчашио лакат, а ја нисам мали човек) и све је било ОК, али данас сам дошао од куће, свеже истуширан. Дакле, интесује ме да ли је могуће да пас нападне некога услед горе наведеног "проблема" и да ли је неко имао искуства са овом расом паса? Хвала...

 

Иначе, он има преко 60 кг и ево нас...

Никад нисам шетао неког пса, а ово данас је било страшно. Колико снаге, не могу да верујем.

 

S37000791.jpg

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

:upravosamumrlaodsmeha:

 

vrlo moguce da je ljubomoran, nemora da ima veze sa mirisima (a moze i to, nanjushe i alkohol i droze i menstruaciju u ostalom), ja sam imala probleme sa mojim kerom istog tipa... dok ne zaspi nema opshtenja ;)

ko zna shta on vidi kad je ti ljubish i vatash, kakav je to napad na gazdaricu.. pripazi se.

ako hocesh, mogu (kad budem ishla u nabavku chelichnih nakurnjaka) ti nabaviti zashtitu, za rodjendan, naravno.

 

buahahahaha

 

a u ostalom, shta si ti nasho da shetash tudjeg rotvajlera? veliki pas se ne kontrolishe snagom nego komadnom. a shto bi on tebe pa slushao?

 

ali sjajna pricha, sjajna. da sam gay dala bih ti pet zvezdica u profilu. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што она не може да га шета, макар не до Дрине (1,5 км) јербо је изломи целу. За дивно чудо, слушао ме је (ваљда је скапирао да сам алфа мужјак :) ).

 

Питах за нападање јер је његова глава величине моје, видео сам како једе и ломи неку велику коску и нимало ми није свеједно кад ме погледа... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahha pa sve bolje od boljeg! pa ko sheta kera, pobogu? nije tele za svakoga...

chekaj, kako ti je ishchashio lakat ako te je slushao? mislim, moze ker da slusha ako skapira autoritet, ali i to ide do granice, ako nije nauchen na vreme na dotichnu osobu. rot nije naivne naravi, koliko znam.

 

ne znam shto se trpash. lepo je biti djentlmen, ali kastriran djentlmen ne treba nikome.

 

nemoj posle da bude da ti nisam rekla :):):)

 

(ne bi ni meni bilo sve jedno, vrlo dobro znam shta su zubi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шета га њен ћале, али он је био на послу. Имају они неку велику ливаду одмах иза куће па га ту пусте да трчкара. Ишчашио ми је лакат јер је вукао као теле, али је реаговао сваки пут кад му кажем поред (а имао је и ону давилицу), као и на "место" и "седи". После ми је доносио и некакву грану и све је било ОК...

 

Понављам - оно је неописива снага. Намерно сам потрчао неколико пута (и он се затрчи), а кад сам га заустављао требало ми је неколико метара да закочим.

 

У праву си, јебеш ти то. Што сам шетао, шетао сам, макар док ме не упозна и заволи...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Akse

Nema to veze sa rasom.. mOj labrador je kidisao na sve moje tipove bez razlike. Miris je cudo :)

 

Вечерас је био ОК, сад смо другари, изгледа. Јурио је за мојим рукама и скочио на ограду да га мазим кад сам изашао из дворишта. Изгледа да се привикао. ;)

 

Одлично, можда ћу га прошетати и сутра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj Zmaj, ja stalno vicem FUJ! FUJ! ali kasno. :no: :no: :no: :no: :no: Ko mi je kriv, lepo mi je ona Baba iz Minica (Selo) govorila "Sinko ne uzimaj zmaja"

 

Da ne bude spam, imam vashke!

Edited by SHABANCINA JEE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...