Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Pa važi iovako je moj sivi mačorčić nestao skoro :cry:

Ali nije bio tako tigrast, već onako baš siv, kao ona rasa, jebem li ga kako se zove, nešto rusko :)

Imam gomilu slika na mobu, al nemam kabl da ga povežem na komp pa da okačim da vidiš kako je divan:(

al' ja imam veoma temperamentnu mačku, neznam baš kako će dočekati mačkića :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa važi iovako je moj sivi mačorčić nestao skoro :cry:

Ali nije bio tako tigrast, već onako baš siv, kao ona rasa, jebem li ga kako se zove, nešto rusko :)

Imam gomilu slika na mobu, al nemam kabl da ga povežem na komp pa da okačim da vidiš kako je divan:(

al' ja imam veoma temperamentnu mačku, neznam baš kako će dočekati mačkića :)

 

Da to je boja Ruske macke. Pazi kad macka doceka mace, onda ga prihvati, ali kad je u pitanju starije tu su macke agresivnije. Jer ako odrastu sa starijim macorom uvek su u tripu da ce macor naskoditi macicima. :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totem usvojio dete!!!! :):):)

 

Jednom cu usvojiti tebe :da: :da: :da::ph34r: I da me zoves TATA! :) :) :)

 

 

@Arja, ovaj moj ludi Djura nikad nije ogrebao, sta znam, jeste se tukao sa drugim macorima, ali sa ljudima je uvek OK! :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa Maza jedino mene baš voli (mislim da me smatra za mamu pošto sam je dobila kad je bila jako mala), a po ostale je opasna. Čuva kuću umesto psa :)

A njena ćerka je sušta suprotnost. Polu sijamka, užasno plašljiva, imam osećaj da se plaši svoje senke, ali sam je u poslednjih godinu dana užasno razmazila, pa je sad triper. Samo trči zamnom i mjauče da je mazim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa Maza jedino mene baš voli (mislim da me smatra za mamu pošto sam je dobila kad je bila jako mala), a po ostale je opasna. Čuva kuću umesto psa :)

A njena ćerka je sušta suprotnost. Polu sijamka, užasno plašljiva, imam osećaj da se plaši svoje senke, ali sam je u poslednjih godinu dana užasno razmazila, pa je sad triper. Samo trči zamnom i mjauče da je mazim :)

 

Sta znam, ja vise volim kad odrastu, manje me smaraju hahahahaahahahhahahahhaaha! Mada volim macke, imaju svoje JA.

 

Prva macka me je toliko volela da je to bilo ludilo. Zenkica, umrla od starosti.

 

Saljem ti pp jer ce ovi da riknu od smeha ako ovo napisem javno :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...... Meni su moje macke donele komsijinog papagaja :twisted::ph34r:

Jesi li mu ga vratio? :)

 

Jooooooj, kad pocnu da donose pred vrata miseve, pacove, gustere, ptice male & velike (fazan, veeeeliki), pauke, ose, zabe, veverice... :wub: A tek kad ih unesu u kucu! :wub: A tek meni u sobu! :wub: A tek na jastuk! :wub:

 

Podavicu ih, bre! :mad:

 

 

 

 

@Tom Sawyer

Nabavi macku. Moje postanu izuzetno neprijatne kad neko dira njihov rostilj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li mu ga vratio? :)

 

Jooooooj, kad pocnu da donose pred vrata miseve, pacove, gustere, ptice male & velike (fazan, veeeeliki), pauke, ose, zabe, veverice... :wub: A tek kad ih unesu u kucu! :wub: A tek meni u sobu! :wub: A tek na jastuk! :wub:

 

Podavicu ih, bre! :mad:

@Tom Sawyer

Nabavi macku. Moje postanu izuzetno neprijatne kad neko dira njihov rostilj :lol:

 

Ma da vratio :) :) :) :) :) Jos se zalio da mu je odleteo i da ako neko vidi da mu odma javi!

 

Znam to, pogotovo kad ti ukazu postovanje pa dok jedes i totalno si opusten one ti fljas u krilo nekog pacovcinu ili misa!

Jao! Da bude jos gore, daju ti polu zivog ili zivog, ne kapiram u cemu je fazon sto ih drze u zivotu, znam da sam jednom potpuno citavog misa vratio u podrum. Jadan prvo je bio istraumiran a kad je dosao sebi nije znao sta ga je snaslo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga Tony

l_53f56d7892391f92ae10191db71b3576.jpg

 

 

Joooj, što sam swaaaadaaak!!!

Miš mali, pa mnogo je beličast! Mislila sam da je više povukao na Đuru!

E pa drago mi je što smo se upoznali Tony!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je bilo tom macku gore? :(

evo je moja Mica poslije seksa..

 

IMG_1373copy.jpg

 

 

NAOPAKO KOL'KA MACHKETINA!! Kash' je klati :confused:

 

 

2_zekonja.jpg

 

 

Ovo je zekonja od mog druga, na slici se bash ne vidi al OGROMAN JE! Ima oko 7-8 kila i uskoro ce na klanje :da:

 

btw izvinjavam se ako je losha slika, sa moba je...

 

 

zekonja2.jpg

 

ovo je taj isti al pre 2 meseca, sad se razranio poprilichno... isto losha slika :(

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...