Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Joj, dobro mi rece brate, a taman sam htela da te zovem da idemo negde na kafu :) :) :)

 

Ne brini uvek ih ostavim kuci :) :) :) :) :) :) Dresirao sam ja to! E tugo moja kad se sve svodi na kafu

:ph34r: Uh, nemoj pogresno da shvatis, zabranili mi alkohol

 

:) :)

Edited by SHABANCINA JEE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje morsko prase je izbacheno na terasu posto se smrad uvukao u drveni oklop kaveza :) jebiga, dobice nov uskoro, al ovog puta ima da zastitim drvo od upijanja mokrace :no:

 

makar je njemu lepo... sunca se i vrishti cim me vidi. svi mu dajemo po krastavac tako da sere ko blesav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шетао рота и данас. Слуша ме као да сам му газда. Био пола сата сам са њим. Пришле ми три раскошне клинке са причом "јао, што је леп". Пси су магнет за девојке. Штета што нема кућу (и двориште)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, trebalo bi da uzmem macku, ali se dvoumim.

 

 

Joj uzmi mačku nećeš se pokajati!

Samo prvo se otarasi tih ljubimaca (vaški) da ne pređu i na nju, neznam dal' mogu, ali bilo bi joj neprijatno ako bi se to desilo.

Onda bi se komšije bunile i protiv nje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najefikasniji nacin resavanja problema vaski mu je da uzme i jedno majmunce :wub:

 

Eh sad dva majmuna, pa ne ide. Mozda zenka majmuna, hm to bi bilo dobro. Taman neka da mi kuva :da:

 

@Arja, Cesto putujem a zivim sam, kako cu sa mackom? Mada ko ga zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, pa to je onda nezgodno!

Ja imam tetku koja bukvalno živi u komšiluku, pa mi to nije problem, druži se ona sa mojim mačkićima, kad mene nema :)

Morao bi da nađeš nekoga voljnog za saradnju, ili da mačkiću plaćaš hotel za životinje dok si odsutan...

Zvuči kao smor, ali isplati se!!! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis o tom hotelu nisam razmisljao, nije lose. :da:

 

Ti mene nagovaras da uzmem? :) :) :) :) (Mozda uvalim tebi na cuvanje) :da:

 

Pazi razlog ako ga uzmem bice jer je sin mog macora, koji je ostao da zivi sa mojim roditeljima :da:

Edited by SHABANCINA JEE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis o tom hotelu nisam razmisljao, nije lose. :da:

 

Ti mene nagovaras da uzmem? :) :) :) :) (Mozda uvalim tebi na cuvanje) :da:

 

Pazi razlog ako ga uzmem bice jer je sin mog macora, koji je ostao da zivi sa mojim roditeljima :da:

 

A dečkić? Joj divno! Koje je boje? Odličan razlog za uzimanje mačkića, ali kako sigurno znaš da je baš njegov sin? :D

A lakše ti je da ga vodaš sa sobom nego da ga ja čuvam, daleko sam ja :)

Mada se ne bih bunila da se upoznam sa njim!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dečkić? Joj divno! Koje je boje? Odličan razlog za uzimanje mačkića, ali kako sigurno znaš da je baš njegov sin? :D

A lakše ti je da ga vodaš sa sobom nego da ga ja čuvam, daleko sam ja :)

Mada se ne bih bunila da se upoznam sa njim!

 

 

Pa ta zenkica zivi zatvorena u stanu, a moj Djura je njen komsija, a njega su jedinog pustali unutra :) :)

Tigrasto sivi mali macor.

Gde si ti to daleko? Posalji mi pp ako neces javno da kazes! ( Ne vidim ti u profilu )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...