Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Joj kako je ovo divna tema!

Obozavam zivotinje!!!

Trenutno imam tj samnom zive dve odrasle crne macke Maza i Devojcica (tako je to kad im moja keva da ime :) ) i jedan sivi macor Gari.

Nazalost nemam nijednu njihovu sliku ubacenu u komp, ali videcu da prebacim neke.

Svi ljubimci koje sam dosad ovde videla su preslatki. (Sada cu obici sve stranice, videla sam samo ovu :) )

Pozdravite svoje drugare od mene i moja tri mackica...

 

joj bas ih ima slatkih!

Radila sam jedno vreme u zoo shop-u tako da znam kako je divno druziti se sa skoro svim vrstama zivotinja.

Volela bih da zivim u nekoj velikoj kuci bez roditelja, pa da zivim sa gomilom pasa, glodara, gmizavaca...

Eh to bi bio zivot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A decko mali?

Joj izvini mu se u moje ime :)

Secerko :)

Pa bas je mlad rano ste ga odvojili od mame?

Ili je sin tvoje macke?

Nova sam ovde, pa nisam u toku sa porodicnim stablima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш ти је лепа мачкица, Веронико. ;)

 

То што ти се шетка по сисама је нормално јер му је ту меко, и мени мој спава на стомаку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш ти је лепа мачкица, Веронико. ;)

 

То што ти се шетка по сисама је нормално јер му је ту меко, и мени мој спава на стомаку.

 

Perverznog li odgovora... od samog pocetka pa do kraja... :):):):):)

 

Salim se...

 

Ovde svi isto govore... neko postavi sliku... ovaj drugi odgovara: "joj sto je lepa/a"...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@akse- Hvala :P Pa, da..normlano je dok ne pochne da vuche kao luda :)

Јес' мали, али зна знање...

 

Иначе, добро је док вуче, не ваља кад гребе. Ако ти направи неку огреботину по тим осетљивим дИЈеловима, сликај и шаљи нама, који већ годинама имамо мачке, на стручну експертизу. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šališ li se ti? Jesu ovo fotografije na kojima bi trebali da vidimo tvoju kornjačicu? I baš si ti jedan divan gazda čim misliš da su ti ljubimci ružni :razz: Mislim da sam te jednom kritikovala zbog nehumanih uslova držanja. A možda to nisi ti. :D Kornjačice su baš fino porasle, vidim da su zdrave. I da: "Joj, što su LEPE!" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvih nehumanih uslova drzanja... mislis na akvarijum? Akvarijum zauzima pola sobe... Pored je suvi deo akvarijuma gde oni vole da se zabodu i da se suncaju...

 

A gadne su jer se mnogo mrshte. :D

 

Ps. nisam pre kacio slike... :D

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju dovoljno vode da celi udju u nju i da im ne viri ni 1% oklopa... ne brinite se... zdrave su i imaju dobre uslove za zivot...

 

A ove kornjace cu najverovatnije pokloniti zoo vrtu... jer me bude svaki dan u 5 ujutru, jer su gladne valjda... a i kad ih nahranim, nisu mnogo tihe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njima treba vise prostora od akvarijuma, ja sam to shvatila kad mi je uginula kornjaca! Pricala sam sa nekim likom koji ih gaji i koji mi je i rekao da mi je kornjaca uginula jer se ugusila u sopstvenom oklopu...ona je rasla a zbog nedostatka prostora oklop joj nije dovoljno brzo rastao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što nisu tihe možda ukazuje na potencijalnu upalu pluća. Ako si mislio da se čuju, tj. da proizvode neko piskanje. Ako + otvaraju često usta kao da zijevaju, to je siguran znak. Kao što rekoh, nisi ti nikakav gazda- hoćeš da daš kornjače u zoo. Znaš li ti kakvi su im tek tamo uslovi da prežive? :no:

 

Postavi sličicu akv-a da ga vidimo čitavog, kada već zauzima po sobe. Moj nije velik circa 60L, mada je Pablo svega 8 mjeseci star iliti plastron mu je dugačak 7cm.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...