Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

b4aw5u.jpg

Tetovirao me basista Daha Milan , ne zna se ko je bio razbiveniji od nas dvojce , a tet smo izmisljali u hodu :)

Pipice jedne ko mi zabo minus ? :D Tet je mozda kanta ali ja ga volim . Moj vam usput :)

Edited by Sreta
  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To za krv nemam pojma , mislim bilo je , non stop je brisao , mozda je individualno kolko ce da curi :)

A da se stekao za boje nemam pojma , tet je prilicno veliki , mislim da nije bas ovoliki , da je fotka malo uvelicana , mada menu u sustini i boli uvo nije mi neka poenta da se sepurim sa ovim ionako ide majca uvek preko njega :) Sto je najbitnije cena je bila simbolicna , u studiju su mi trazili 500 e za ovaj tet , verovatno bi ispao bolji , nego da te tetovira pijani ortak , ali libo me vceu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za krv nemam pojma , mislim bilo je , non stop je brisao , mozda je individualno kolko ce da curi :)

A da se stekao za boje nemam pojma , tet je prilicno veliki , mislim da nije bas ovoliki , da je fotka malo uvelicana , mada menu u sustini i boli uvo nije mi neka poenta da se sepurim sa ovim ionako ide majca uvek preko njega :) Sto je najbitnije cena je bila simbolicna , u studiju su mi trazili 500 e za ovaj tet , verovatno bi ispao bolji , nego da te tetovira pijani ortak , ali libo me vceu :rockdevil:

 

Boja ti je ispala zato sto si krvario,to bi mogao da ti popravi kad budes u normalnom stanju,zato se 24H pre tetoviranja ne konzumira nista od opijata,ukljucujuci i lekove tipa kafetin i ostala sranja...ja sam morao 2 puta na doradu zato sto sam krvario k'o svinja,kad je koza krenula da se peruta tek tad sam video koliko se zapravo boje primilo!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sve tetovaže promene boju, posle par godina - tamne boje izblede, a svetle postanu sličnije boji kože.

shit sa tetovažama je što, da bi uvek dobro izgledale, moraju da se obnavljaju. deo u kome ja ne briljiram, priznajem :haha:

no, uskoro, za nedelju-dve ću valjda konačno odraditi leđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Macka: da, bele tetovaze su skroz posebne i meni licno prelepe. Nisu dovoljno napadne da ti prividno izmene figuru, ne strce, ali zato ne mogu ni da se skidaju lako posto sto je svetlija boja slabije reaguje na laser. Plus skoro niko nece da ti je uradi.

Nego razvijaju neko novo mastilo koje bi moglo da se ukloni jednim jedinim odlaskom na laser, vise o tome ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...