Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

tri stvari koje su mi domah pale na pamet:

1.Kada su mi izboli druga i kada sam ga vodio taksijemdo urgentnog.

2.Jutro kada sam sanzao da su mi zaklali druga.(tj coveka koga sam znao iz vidjenja...tj svake nedelje sam ga vidjao na utakmicama,ali se nismo druzili inace ovako...ali opet bilo mi je tesko mnogo...)

3.Kada je ortakova baba skocila sa 8 sprata dok smo igrali fudbal u parkicu,i prizor kako ortakov cale lezi pored nje i place...a ona je u komadima...

 

ima jos gomila stvari!

jao brate,pa kod tebe sve nesto traumaticno.

A ko ti je iko ti je izbo druga i zasto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tri stvari koje su mi domah pale na pamet:

1.Kada su mi izboli druga i kada sam ga vodio taksijemdo urgentnog.

2.Jutro kada sam sanzao da su mi zaklali druga.(tj coveka koga sam znao iz vidjenja...tj svake nedelje sam ga vidjao na utakmicama,ali se nismo druzili inace ovako...ali opet bilo mi je tesko mnogo...)

3.Kada je ortakova baba skocila sa 8 sprata dok smo igrali fudbal u parkicu,i prizor kako ortakov cale lezi pored nje i place...a ona je u komadima...

 

ima jos gomila stvari!

Ау, Данило, све неки црњаци... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam.. ubedljivo najjace mi se u pamcenje urezao sidnej, iako sam tamo bila samo jedan dan... ne kazem da je najlepsi (mada samo sto nije :mrgreen: )

 

moj preogromni strah od sirene kad je pocelo bombardovanje... (secam se "kao da je bilo juce" :mhihi: ja sedim u sobi, vezbam matis, trebalo je ujutru prva dva casa da imamo pismeni i krene ona prokletinja da zavija... posle toga nisam znala da saberem dva i tri... :mhihi:

 

a inace imam previse jak filter za stvari oko sebe tako da nista ne ostavlja tako preveliki utisak na mene.. i malo sporo mi dolazi do mozga.. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

panika kad sam shvatila da ce me oshishati na tarzanku?

 

haha...

inache. dobre su mi slike iz detinjstva za koje nisam sigurna da li su san ili su se stvarno desile.

 

ima toga gomila, glupo je nabrajati...

 

al shto neko pominjao saobracajke... to je dobar flash bio, kad sam se zakucala u neke penzionere.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaaahhha, :)

 

pre neki dan sam isla na neku operacijicu, nebitno skroz, ugl, tamo su bile neke bolnice , i izmedju ostalog bolnica za dusevno obolele i dermatoloska klinika... i sad, ja znam da me mama vodila u dermatolosku kad sam bila bas mala, ali sam po izgledu i polozaju bolje zapamtila ludaru... :mhihi: samo odvalim mami, kao "e, jel si me tu vodila kad sam bila mala" i napravim onako facu malog debila.... :):mhihi::lol: :0 znaci, trebalo je da vidite njenu reakciju... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je uvijek radni dan, pored benda,

rintam ko stoka i tokom vikenda, :uhoh:

mislim ajde ti poslje jedne pivske noci, koga drugog da dopadne

ako ne :wacko: Elenoru da skuplja flase i usisava dnevni boravak,

u pizdu strininu vise reko! :udri: Jebem ti musHko, nesposobno

i neodgovorno! :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prizor malog burazera jednog mog ortaka(mali je tada imao 9 a ja i taj ortak po 13 godina) kako taslaci terijera u rchma u podrumu zgrade tog mog ortaka u koji sam ja usao da uzmem basketaru...

Znaci prizor koji ostaje urezan u mozak do kraja zivota :no:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Значи дефинитивно врхунац ове теме, пола сата сам се цепао :) Ево читам поново и сваки део је за умирање почев од теријера и клинца од 9 год па на даље...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ti je to smeshno, jedan klinac iz mog kraja (sada verovatno ugledni krimos) je u nekom prashnjavom podrumu dok smo igrali 'lozinke' uspeshno povaljivao plishanog kera. Al' teshko da bih to uvrstao u neshto vecnho...

 

valjda se previshe videlo, 'bem li ga...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи дефинитивно врхунац ове теме, пола сата сам се цепао Ево читам поново и сваки део је за умирање почев од теријера и клинца од 9 год па на даље...

Sine mitre, da si ti to video...

Jadno kuce cvili li cvili, a mali bez milosti... :):):)

Inace mali je izrastao u teskog idiota, znate ona deca koja su luda i glupa al im niko ne sme nista jer su jaka ko konj i mogu da ti otkinu glavu jednim potezom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...