Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

e ja sam se jednom izblamirao prilikom lapa u nekom drustvu za vreme bombardovanja, oni pricali o Vanji Grbicu, a ja se ukljucio na pola price i poceo o Vanji Bulicu....:) :) e a inache me za sport zabole kurac od vajkada, ni jedan jedini sastav nijednog jedinog tima ne umem da nabrojim...e a znao sam nekad nasu reprezentaciju u karateu.

 

imao sam i rad u trecoj godini: trci se na trideset metara na fizickom i ja potkacim neki kamen na dvadeset i sledecih pedeset rulam po pisti i zaparam beton ko nikad pre. Kad sam se osvestio od bola ustanem i vichem: nije mi nishta....ko da nekog zabole....nastavak: pita profesor fizickog mog techu zabrinuto: jel' on trchao nekad pre?

Edited by HowlingWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

a) Ti si ishao u PETU?! Koja generation?

'85. sam, išao u keca (to bi valjda bilo III-1 kada si ti završavao, right?), možda se i znamo, ali si 200% bio kontra smena...

...urnisao pola gajbe...

Ah, ovo me poCeti na jednu anegdotu... Žurka kod ortaka A. Ortak B donosi 4 balona vina (one jumbo flajke od 5 kila), 2 crnog, 2 belog. Lik je inače iz Aleksandrovca i ćale mu ima neki svoj vinograd or something (dojaaaajaaa). Posle višečasovnog opijanja, kada više niko nije u stanju da funkcioniše normalno, uzme ortak C otvoreni balon sa crnim vinom i podigne ga, i pukne mu ručka (ona oko grlića), I pljus! Zapljusne vino pola kuhinjskog zida, dok je ovaj odreagovao da podigne flajku, isteklo je sve... U kuhinji je bila bara od vina (sva sreća pa su u kuhinji pločice) koju smo mi mrtvosani skupljali džogerima i krpama... Bedak... Sutra ujutru (u 13-14h) dolazi komšija (i budi nas sve) i pita:"Jel vama u kuhinji sinoć procurela neka crvena voda? Meni je probilo u ćošku kuhinje, kod vrata..."...

 

Haos...

Gde mi tulumarimo, trava ne raste...

Edited by Usher

Share this post


Link to post
Share on other sites

'85. sam, išao u keca (to bi valjda bilo III-1 kada si ti završavao, right?), možda se i znamo, ali si 200% bio kontra smena...

 

Aha... Em generacija mladji, em kontra smena (kao shto si i sam dobro pretpostavio). Ja bejah (nekada davno) dvanaestica, ili mu to dodje kao IV-12... Zato te i ne znam...

 

Ah, ovo me poCeti na jednu anegdotu... Žurka kod ortaka A. Ortak B donosi 4 balona vina (one jumbo flajke od 5 kila), 2 crnog, 2 belog. Lik je inače iz Aleksandrovca i ćale mu ima neki svoj vinograd or something (dojaaaajaaa). Posle višečasovnog opijanja, kada više niko nije u stanju da funkcioniše normalno, uzme ortak C otvoreni balon sa crnim vinom i podigne ga, i pukne mu ručka (ona oko grlića), I pljus! Zapljusne vino pola kuhinjskog zida, dok je ovaj odreagovao da podigne flajku, isteklo je sve... U kuhinji je bila bara od vina (sva sreća pa su u kuhinji pločice) koju smo mi mrtvosani skupljali džogerima i krpama... Bedak... Sutra ujutru (u 13-14h) dolazi komšija (i budi nas sve) i pita:"Jel vama u kuhinji sinoć procurela neka crvena voda? Meni je probilo u ćošku kuhinje, kod vrata..."...

 

Haos...

Gde mi tulumarimo, trava ne raste...

 

Cuti, bar te nije pitao neshto tipa " 'si ti to klao vola" ili "je l' bilo 35 zhena kod tebe u ciklusu"... Mislim, da se meni desilo, moje komshije bi prvo takve idiotizme pitale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

po pitanju zaboravljanja imena... naravno pilot epizoda earla....

 

- nice boobs, peggy.

- my name is not peggy, it's joey.

- nice boobs, joey.

 

opstepoznata stvar...

 

sto se tice vadjenja kurtona... pre par godina, stanica sedmice u blokovima, ja proveo izuzetno smarajuce popodne, predvece i vece sa tadasnjom devojkom, a ceka me ekipa u KST-u. ja cekam tramvaj koga nema pa nema. upadnem u spiku sa neke dve cure, i jedna mi trazi pljuge. ja na jedan vadim pakovanje kurtona iz dzepa, prokomentarisem "nije to", izvadim pljuge i kao cool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice vadjenja kurtona... pre par godina, stanica sedmice u blokovima, ja proveo izuzetno smarajuce popodne, predvece i vece sa tadasnjom devojkom, a ceka me ekipa u KST-u. ja cekam tramvaj koga nema pa nema. upadnem u spiku sa neke dve cure, i jedna mi trazi pljuge. ja na jedan vadim pakovanje kurtona iz dzepa, prokomentarisem "nije to", izvadim pljuge i kao cool.

Pa nije blam...

Ispao si mudo... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice vadjenja kurtona... pre par godina, stanica sedmice u blokovima, ja proveo izuzetno smarajuce popodne, predvece i vece sa tadasnjom devojkom, a ceka me ekipa u KST-u. ja cekam tramvaj koga nema pa nema. upadnem u spiku sa neke dve cure, i jedna mi trazi pljuge. ja na jedan vadim pakovanje kurtona iz dzepa, prokomentarisem "nije to", izvadim pljuge i kao cool.

 

to stvarno uopste nije blam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se jednom izblamirala na sred bulevara..idem ja sa ortakinjom i pricamo nesto.i ja bezveze bacim pogled i istripujem se da nema Teslinog spomenika.Kako sam se zagledala nism videla stubice i saplela sam

se i pala,povukla coveka... :rolleyes: bilo je bas bolno!!!nemoram da napomenem da se drugarica bas lepo

zabavila...ja se stalno blamiram,tako da sam se vec navikla da se svi oko mene smeju :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Bre sa kurotnima su najjaci blamovi.

ja sam jednom mrtav navaren na stanici stao ispred neke ribe a bili smo samo ona i ja na stanici i kad kazem riba mislim na neka malo starija zena.Elem, stao sam ispred nje i jednim brzim potezom izvadio kurtone iz dzepa ,tako da ona bas skrene paznju na mene i zlokobno se iskezio.

 

 

Usrala se matora :)

 

ma da to su vise neka moja tripovanja i nije me blam zbog toga.

 

boli me kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

U jednom dizel-fensi kaficu-kafani, usled bezanja sa chasa par nas sedimo i kafenishemo i nikotishemo...i tu goimila ovih dizela iz Tesle, shto se shire bogznakako, nebitno..i sad uhvatile nas par onu zensku-kokoshka-trach spiku... a sve vreme pichi neka shabanija glasno..tipa Elma ili neshto slichno..u jendom trenutku kako smo neshto prichale, tracharile...pricham ja neshto i izgovorim na glas : "I onda je ona njemu pushila?", u trenutku sinhronizovano sa mojom glasno izgovorenom rechenicom, muzika se ugasila...i ovi momci iz Tesle su se svi okrenuli i umrli od smeha, naravno ja sam pala na pod od smejanja, ai dobila sam pice :) .LoL.

Nije neki blam, ali ti su u trenutkku stvarno blam. :)

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce, isao sam kod doktora na kontrolu ... sa ortakinjom ...cekali sat i 30 minuta ... u jebenoj cekaonici gomila ljudi ... uglavnom zene srednjih godina i starije ... i jedan covek sa sinom ... klinac mozda 90-92 godiste ... i u jedno0m trenutku, ruka mu je sa sinovljevog ramena sisla na dupe ... i tu ja pocnem da se smejem ... i ona naravno, i plus pocne da mi sapuce u nesto u stilu kojim sve pozama on njega mozda jebe ... i ja se proderem:"Ma boli me kurac u kojim pozama on njega guzi, vidi se malom da dozivljava orgazam svaki put kada ga tatica dodirne". Svi su pogledali u mene ... covek se zacrveneo i otisao ... klinja sa njim takodje ... jebiga smorio se od cekanja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga ... nije to jedini slucaj pedofili tog dana ... kada sam predavao knjizicu na salteru ... ispred mene keva sa klincem, 5 godinica, slatko dete ... dolazi neki doktor, mator debeo, sed ... i poce da mazi malenog po glavi, ali ne onako predje mu jednom preko glave kao sto matori ljudi rade ... nego onako, strasno ... i tako jedno 5 minuta, i tako ga pita kako se zove, stipka ga za obrascic, govori mu kako je sladak, a pogled mu je bio kao da bi ga odmah pojebao tamo pred svima ...

Btw znam da je offtopic ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, odvratna je bila tvoja izjava, ne to shto je caletu pala ruka na dupe deteta. brate, ljudi ne vode rachuna zarad tebi slichnih gde su im ruke u javnosti, a ne verujem da ga zlostavlja, inache, nego tebi ochigledno fali neshto u glavi pa si natripovao.

kapiram da je situacija komichna, ali na sav glas tako da se izderesh, grozno je jer je to chuo i mali. lichno, mislim da bi bila normalna reakcija da se chovek vrati i da te nabode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):) sto nije pokusao ... njegov problem ... ne fali meni nista u glavi, veruj mi :da: ... ja nisam zverkao gde se kome nalaze ruke ... a da li ga zlostavlja ... nemam pojma i jebe mi se ... a moja izjava, iskreno ne interesuje me da li ti je odvratna ili ne ... odvratne su meni mnoge izjave, mnogih ljudi, pa opet nista ... Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce, isao sam kod doktora na kontrolu ... sa ortakinjom ...cekali sat i 30 minuta ... u jebenoj cekaonici gomila ljudi ... uglavnom zene srednjih godina i starije ... i jedan covek sa sinom ... klinac mozda 90-92 godiste ... i u jedno0m trenutku, ruka mu je sa sinovljevog ramena sisla na dupe ... i tu ja pocnem da se smejem ... i ona naravno, i plus pocne da mi sapuce u nesto u stilu kojim sve pozama on njega mozda jebe ... i ja se proderem:"Ma boli me kurac u kojim pozama on njega guzi, vidi se malom da dozivljava orgazam svaki put kada ga tatica dodirne". Svi su pogledali u mene ... covek se zacrveneo i otisao ... klinja sa njim takodje ... jebiga smorio se od cekanja ...

 

Ако с' ти нормалан, онда је моје имеБоб, фризер сам и при том сам геј... :)

Уместо да то протумачиш, као сваки нормалан човек, да ти пријатељица саопштава како би сексуално приопштила са тобом баш у тим позама, ти урлаш по чекаоници... Цццц, децо, полудесте од Нета, Каунтера и Воркрафта... :)

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако с' ти нормалан, онда је моје имеБоб, фризер сам и при том сам геј... :)

Уместо да то протумачиш, као сваки нормалан човек, да ти пријатељица саопштава како би сексуално приопштила са тобом баш у тим позама, ти урлаш по чекаоници... Цццц, децо, полудесте од Нета, Каунтера и Воркрафта... :)

u fazonu malo frojdizma nikog nije ubilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...