Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Lik ciji cu blam ispricati ima salon za tetoviranje, pritom vazi za zestokog momka i lako pobesni. Samom pojavom izaziva odredjeno strahopostovanje. E zasto je bitan salon. Oni koji se tetoviraju znaju da se mesto na kojem ce se raditi tattoo, maze vazelinom. Elem, lik ima i iguanu za kucnog ljubimca. I hrani je uglavnom krastavcima. Vraca se on tako sa pijace sa povelikim krastavcem, jako zuri da nahrani mezimce, jer ga ceka musterija u studiju. Vec kasni i odjednom se seti da mu je nestalo vazelina. Utrci u prvu apoteku, uperi krastavcinu u izbezumljenu apotekarku i prodere se - "Zeno, brze mi daj vazelin!!!" :rockdevil:

Meni je to Ol'Scratch jednom vec rekao ... pre 3 godine mislim :da:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam panican sta postajem jednostanican

razum je granicar bolesti

koja bi volila da sam manican

cijelina je plasticna

trazi da sam praktican i elastican

pa je ludilo potez koji je taktican

temelj je fizika

arhitekt empirika

ironija i satirika

grade smisao lirika

boju okus i miris metafizika

ovo je putopis sa puta bez izlika

u magli punoj rizika

u ocima mistika

ljubav pogadja srce kroz oklop cinika

nema vidika

zato napustam banalno

izoliran se valno optimalno abnormalno

jer stvarno gadno je stalno aterirat u stvarno

jer je kvarno i uopce nije zabavno

sta sve je javno i naravno nije naravno

zrna smo u masi gomili mesa

sta se mijesi poput tijesta

zbog visih interesa kalkulacije eksploatacije

kapital je pitar cvita demokracije

i svaki glas je bitan

mada je sitan

zato hitam da bih se upisao

da cijelina dobije smisao

i zalosno je to sta biram najmanje zlo

i sta je konacna suma

da je ljudskost samo gluma

i politika je poput sapuna

za oprati ruke prljave od prljavih racuna

vrlina uma je za zgrtanje kuna

pa se u izreziranom svijetu osijecam ka Truman

svijet je sranje

jer globalno stanje

diktiraju oni koji placaju kampanje

imperija siluje u ime slobode

gdije ima radne snage nafte i vode

svrgnuli smo boga sa trona

al ja sam nevijerni ??? idem doma

odgovora nema u jezgri atoma i popravku genoma DNA

ovaj svijet je samo sIjena opsIjena

uzavrela juha duha koji kuha

zvuci glupo kad nemas za duvana i kruha

i zato mi je muka od brze bolje vise i glasnije

meni je ipak jasnije

tise jer postaje klise

kada krik mora bit modni krik

il marketinski trik

oce li nam MTV i Cozmo

reci u kosmosu ko smo i sto smo

ma oce sto posto vrijedne pcelice u roju

u velikom broju

skupljaju med

i paze na poredak i red!

a ja ne zelim, ne zelim da se blamiram

 

:muzicar::muzicar::muzicar:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sastanak u firmi. Treba javno da se iznese moje unapredjenje. Shefa Gileta nem pa nema... Ja pospan, prodaju moji vikendicu pa prethodnu noc sam sastavljao do 5:30 ujutru spisak stvari koje treba preneti odatle... Zakuntam u fotelji. U medjuvremenu shef doshao, i snimi da ja spavam. Ja u tom trenutku sanjam da me napada neki Shiptar, i kako me je drmnuo shef da me probudi, zabodem ga posred brade... Recimo da je narednih 15 minuta bilo jako smeshno i neprijatno u isti mah (kako kome). Da, srezao mi je 15% od plate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sastanak u firmi. Treba javno da se iznese moje unapredjenje. Shefa Gileta nem pa nema... Ja pospan, prodaju moji vikendicu pa prethodnu noc sam sastavljao do 5:30 ujutru spisak stvari koje treba preneti odatle... Zakuntam u fotelji. U medjuvremenu shef doshao, i snimi da ja spavam. Ja u tom trenutku sanjam da me napada neki Shiptar, i kako me je drmnuo shef da me probudi, zabodem ga posred brade... Recimo da je narednih 15 minuta bilo jako smeshno i neprijatno u isti mah (kako kome). Da, srezao mi je 15% od plate.

 

uh, jebem ti sunce, kako neprijatna situacija. mozda je glupo pitanje, ali hoces dobiti unapredjenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, jebem ti sunce, kako neprijatna situacija. mozda je glupo pitanje, ali hoces dobiti unapredjenje?

 

Ma unapredjen sam, i shef se smejao posle, a platu nije srezao zbog udarca, vec zbog "spavanja u toku radnog vremena"... Lazhov jedan. Mislim, firma je mlada po kadru, najstariji je '76, a najmladji '86, pa se zato stalno zajebavamo... Ja sam se i sparingovao sa shefom vec 5-6 puta... Misli chovek da je baja shto je tri godine trenirao aikido (gay varijanta tuche)...

 

Brate tebi se ubedljivo najbolje fore desevaju, majke mi i najspecificnije!

 

Znash kako se kazhe - sa budalama i alkosima i Bog se zlobno igra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma unapredjen sam, i shef se smejao posle, a platu nije srezao zbog udarca, vec zbog "spavanja u toku radnog vremena"... Lazhov jedan. Mislim, firma je mlada po kadru, najstariji je '76, a najmladji '86, pa se zato stalno zajebavamo... Ja sam se i sparingovao sa shefom vec 5-6 puta... Misli chovek da je baja shto je tri godine trenirao aikido (gay varijanta tuche)...

Znash kako se kazhe - sa budalama i alkosima i Bog se zlobno igra...

 

jeste offtopic, ali kad vec pominjes...cime se bavish (i firma u kojoj radish)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):) on to po default-u ... kada te upozna prvo to prica, pa tek se onda predstavlja :):).

 

 

Sastanak u firmi. Treba javno da se iznese moje unapredjenje. Shefa Gileta nem pa nema... Ja pospan, prodaju moji vikendicu pa prethodnu noc sam sastavljao do 5:30 ujutru spisak stvari koje treba preneti odatle... Zakuntam u fotelji. U medjuvremenu shef doshao, i snimi da ja spavam. Ja u tom trenutku sanjam da me napada neki Shiptar, i kako me je drmnuo shef da me probudi, zabodem ga posred brade... Recimo da je narednih 15 minuta bilo jako smeshno i neprijatno u isti mah (kako kome). Da, srezao mi je 15% od plate.

 

U jebote ... :):) savrseno :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-Jednom sam dosao u prodavnicu i kupio sam nesto (nesecam se sta) sto je ukupno kostalo 49,90 din. Ja joj dam 50 din i kazem: "Uredu je" a ona kaze: "Hvala"

 

2-Bilo je to dok sam isao u osnovnu. Ja dosao kuci i zaboravio sta je uciteljica zadala za domaci. Odem kod druga i pitam ga: "Sta nam je danas uciteljica zadala za domaci?" A on kaze: "Ja nisam bio u skoli nedelju dana, bolestan sam"

 

3-Zurim na autobusku stanicu i kontam da nema teorije da stignem na bus koji polazi za 5 min. Dolazim do Taxija i pitam taksistu: "Jel moze do autobuske stanice?" A on se nasmeje i kaze: " Decko, ovo je Auto Skola".

 

:redface::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj nije najveci, ali je najnoviji ...

 

Ceo dan bio na predavnju ( maksimalno sam bio umoran, i bolela me glava ) ... i krenem na bus, kako bih otisao kuci ... i zakasnim na isti, a sledeci tek za 1 sat ... uzas ... i odem do obliznje prodavnice i kupim gomilu junk food-a da zvacem zbog toga sto sam nervozan ... i tamo sretnem devojku koja mi je neverovatno slatka ( znamo se par dana ) ... i ona tu kao krene da se pozdravimo, ali znate onaj nesigurni pogled u ocima ... i stane, a ja sav pogubljen ... video je sa naocarima ... kako je lepa ... i tako pita me kako bilo ne predavanjima, a ja zevam u nju ... i onda mi ispadale pare, moja plazma ... plus sam prodavacici dao 140 i ubedjivao je da ne mora da mi vrati kusur ( ja sam mislio da je cena svega 139 ... zapravo bila je 149 ) ... i tako gledao u nju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj nije najveci, ali je najnoviji ...

 

Ceo dan bio na predavnju ( maksimalno sam bio umoran, i bolela me glava ) ... i krenem na bus, kako bih otisao kuci ... i zakasnim na isti, a sledeci tek za 1 sat ... uzas ... i odem do obliznje prodavnice i kupim gomilu junk food-a da zvacem zbog toga sto sam nervozan ... i tamo sretnem devojku koja mi je neverovatno slatka ( znamo se par dana ) ... i ona tu kao krene da se pozdravimo, ali znate onaj nesigurni pogled u ocima ... i stane, a ja sav pogubljen ... video je sa naocarima ... kako je lepa ... i tako pita me kako bilo ne predavanjima, a ja zevam u nju ... i onda mi ispadale pare, moja plazma ... plus sam prodavacici dao 140 i ubedjivao je da ne mora da mi vrati kusur ( ja sam mislio da je cena svega 139 ... zapravo bila je 149 ) ... i tako gledao u nju ...

 

e super, jeste li razmenili brojeve telefona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj nije najveci, ali je najnoviji ...

 

Ceo dan bio na predavnju ( maksimalno sam bio umoran, i bolela me glava ) ... i krenem na bus, kako bih otisao kuci ... i zakasnim na isti, a sledeci tek za 1 sat ... uzas ... i odem do obliznje prodavnice i kupim gomilu junk food-a da zvacem zbog toga sto sam nervozan ... i tamo sretnem devojku koja mi je neverovatno slatka ( znamo se par dana ) ... i ona tu kao krene da se pozdravimo, ali znate onaj nesigurni pogled u ocima ... i stane, a ja sav pogubljen ... video je sa naocarima ... kako je lepa ... i tako pita me kako bilo ne predavanjima, a ja zevam u nju ... i onda mi ispadale pare, moja plazma ... plus sam prodavacici dao 140 i ubedjivao je da ne mora da mi vrati kusur ( ja sam mislio da je cena svega 139 ... zapravo bila je 149 ) ... i tako gledao u nju ...

 

 

Jako zanimljiva situacija, volim da citam fore ovog tipa, ali moram da priznam da mi se to do sada nije desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj nije najveci, ali je najnoviji ...

 

Ceo dan bio na predavnju ( maksimalno sam bio umoran, i bolela me glava ) ... i krenem na bus, kako bih otisao kuci ... i zakasnim na isti, a sledeci tek za 1 sat ... uzas ... i odem do obliznje prodavnice i kupim gomilu junk food-a da zvacem zbog toga sto sam nervozan ... i tamo sretnem devojku koja mi je neverovatno slatka ( znamo se par dana ) ... i ona tu kao krene da se pozdravimo, ali znate onaj nesigurni pogled u ocima ... i stane, a ja sav pogubljen ... video je sa naocarima ... kako je lepa ... i tako pita me kako bilo ne predavanjima, a ja zevam u nju ... i onda mi ispadale pare, moja plazma ... plus sam prodavacici dao 140 i ubedjivao je da ne mora da mi vrati kusur ( ja sam mislio da je cena svega 139 ... zapravo bila je 149 ) ... i tako gledao u nju ...

Meni su te situacije simpaticne :D Meni se slicna situacija desila pre par dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...