Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tog svi već znaju. ;) Ovaj lik iz mog posta je nenormalan, kada sam video ono na stepenicama i koliko mu je brada i lice uopšte blizu udara... iskustvo, stoprocentno. :da:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja gomila amatera. :haha: Nikada mi neće biti jasne dve stvari: nepričvršćavanje tegova na šipci i odvaljivanje šipke za zgibove. :no:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar sa pesme "Teretana" od Mortal Kombata:

 

Dođe jedna zgodna, sexy, extra riba u fitness klub koji je ujedno i teretana i dok se spremana za aerobick vidi nekog nabildovanog tipa kako diže tegove. Priđe mu i pita ga:

- "Ćao macane, šta radiš u subotu?"

- "Leđa i noge."

 

:haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar sa pesme "Teretana" od Mortal Kombata:

 

Dođe jedna zgodna, sexy, extra riba u fitness klub koji je ujedno i teretana i dok se spremana za aerobick vidi nekog nabildovanog tipa kako diže tegove. Priđe mu i pita ga:

- "Ćao macane, šta radiš u subotu?"

- "Leđa i noge."

 

:haha:

 

Epohalno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada mi neće biti jasne dve stvari: nepričvršćavanje tegova na šipci

Retko kada pricvrscujem tegove, bas retko. Jedino bucice ako je nesto teze u pitanju i ako polozaj ruku to zahteva. Znam koliko i sta mogu tako da problema nema, drugo su pajseri koji stalno pice max bench i ostala sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha,meni se desilo da mi pukne sajla na spravi za ledja.zamalo me nije opicila po faci,dobro sa prosao.

 

Овог се језиво плашим. :uhoh::icon_ne:

 

У мојој старој теретани је сајла на лату врло сумљиво крцкала при сваком повлачењу. А вала је сумњиво и изгледала. Зато сам радила само вучење иза врата. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi ti ulichni likovi shto su mnogo jaki su hemichari dvesta posto. da bi doshli prirodno do neke ogromne snage kojom bi mogli da se kurche na jutubu bi im trebalo tipa decenija, mozhda i vishe.

A ko ti kaže da lik sa snimka koji sam okačio nije bio vredan deset godina? Lepa je ta skepsa, ali treba znati granice.

 

Retko kada pricvrscujem tegove, bas retko. Jedino bucice ako je nesto teze u pitanju i ako polozaj ruku to zahteva. Znam koliko i sta mogu tako da problema nema, drugo su pajseri koji stalno pice max bench i ostala sranja.

Ali čemu rizik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To te čini časnim izuzetkom. Ali, eto, ja volim da sve bude zategnuto i na mestu, znam da postoji mogućnost da nagnem nešto pri spuštanju nakon vežbe i da sve poispada. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато сам радила само вучење иза врата. :haha:

 

Ista stvar sa mnom. U parku u kom treniram je bilo jedno staro vratilo koje se strašno savijalo pod mojom težinom i pomalo pucketalo, pa sam radio zgibove iza glave. Stalno sam bio u tripu da će da pukne i sve mi zube polomi. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi ti ulichni likovi shto su mnogo jaki su hemichari dvesta posto. da bi doshli prirodno do neke ogromne snage kojom bi mogli da se kurche na jutubu bi im trebalo tipa decenija, mozhda i vishe.

Uz pravilnu ishranu i redovne treninge moze da se postigne bilo koja forma/snaga... Pa svi ti na "mr olympia" i "strongman" takmicenjima pre svakog takmicenja idu na doping testove... Samo je suplementacija dozvoljena, hemija ne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...