Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mr.Olympia 2012 Results:

1 Phil Heath

2 Kai Greene

3 Shawn Rhoden

4 Dexter Jackson

5 Branch Warren

6 Dennis Wolf

7 Toney Freeman

8 Evan Centopani

9 Johnnie Jackson

10 Lionel Beyeke

11 Ben Pakulski

12 Roelly Winklaar

13 Ronny Rockel

14 Essa Obaid

15 Hidetada Yamagishi

16 Baito Abbaspour

16 Bill Wilmore

16 Fred Smalls

16 Michael Kefalianos

------------------

Jay Cutler ode o istoriju,

nece Najverovatnije NIKAD Vise Izaci na Takmicenje.

Dugo je trajalo,

moje Saucesce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

odvratno , nego mislim da je vec pre bilo reci .... jel ima neko ili zna nekog ko ima ovo :

 

door_gym_xtreme_590x250.jpg

 

Interesuje me da li funkcionise , i da li vrata moraju da imaju ono drvo iznad vrata , posto moja u kuci nemaju vec samo zid .....ne znam da li ce drzati bez tog drveta ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraš malo pogoditi i tako jbg, ja dobijem upalu latisimusa i sa uskim hvatom... Ima ona vežbica za leđa takođe što se može bez ičega raditi na podu. Jednostavno se postavite kao za sklek samo na laktovima. I maksimalno se spuštate iz ramena i podižete leđima koliko možete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odvratno , nego mislim da je vec pre bilo reci .... jel ima neko ili zna nekog ko ima ovo :

 

door_gym_xtreme_590x250.jpg

 

Interesuje me da li funkcionise , i da li vrata moraju da imaju ono drvo iznad vrata , posto moja u kuci nemaju vec samo zid .....ne znam da li ce drzati bez tog drveta ....

 

Ja kupio neku vrh spravu za 20 € koja se montira na vratima. Mogu da se rade razne vrste zgibova i sklekova, tricepsi i čuda, ali to se kači na onom okviru vrata, a u stanu iznad svih vrata je jebeno staklo, tako da ne mogu da radim zgibove. Nema sanse da bi izdržalo. A zbog zgibova sam je i kupio... :(

 

Funkcionise na sve okvire vrata koji su cvrsti i iznad kojih nije staklo. Provjereno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga to me buni,moja vrata nemaju nikakav okvir,pored i iznad vrata mi je samo zid,znači ništa od ovoga:-(

inače neka istraživanja govore da širina hvata ne utice na pogadjanje latisimusa,već sam hvat,nadhvat ili podhvat.ali kao í kod drugih vežbi najbolje je miksati,ja radim i široke (nadhvat) i uske(podhvat i neutralni hvat).Imam u dvoristu vratilo ali sad je zima...

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne znam kol'ko radi vežba, nikad nisam nešto upiro u nju.

 

Btw je l' probao neko Bring Sally Up, Bring Sally Down?

U pitanju je test snage gornjeg dela tela koji se sastoji od sklekova sa pauzama u položaju skleka. Jedna od popularnih vežbi u Kanadskoj mornarici kako sam čuo.

 

Jednostavno pustite istoimenu pesmu od Moby-ja (Gone in 60 seconds) i kad kaže Up vi gore u sklek, Down dole u sklek - znači ne legnete na pod nego u položaju skleka!

Da se opet ne bih trudio da objašnajvam evo ga video

 

 

Ja mogu do minut ipo najviše :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Medena je .

 

Elem , nasao sam odlican proizvod u Idei , Mladi Sir od mlekare Sabac , 0% mlecne masti , 17g proteina na 100g , 77kal . Pakovanje 450g kosta oko 160-170 din , slicna cena i karakteristike kao Ella sir samo mnogo finije i lakse se jede , pa krace i traje . Naravno nije kao punomasna feta ili trapist ali meni se svidja , meni se i Ella svidja .

Ne mogu da nadjem nigde sliku , nema ni na zvanicnom sajtu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Medena je .

 

Elem , nasao sam odlican proizvod u Idei , Mladi Sir od mlekare Sabac , 0% mlecne masti , 17g proteina na 100g , 77kal . Pakovanje 450g kosta oko 160-170 din , slicna cena i karakteristike kao Ella sir samo mnogo finije i lakse se jede , pa krace i traje . Naravno nije kao punomasna feta ili trapist ali meni se svidja , meni se i Ella svidja .

Ne mogu da nadjem nigde sliku , nema ni na zvanicnom sajtu ...

 

pa moze se naci i nemasni sir na pijaci; nije bas skroz nemastan ali svakako manje kosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

pa moze se naci i nemasni sir na pijaci; nije bas skroz nemastan ali svakako manje kosta

Na pijaci je kg oko 300din.domaći sir je ukusniji verovatno i zdraviji ali ne verujem da se u domaćim uslovima može proizvesti toliko bezmasni sir.

 

A shto ne jednostavno chuchnjevi?

Ne uporedjujem ovu vežbu sa klasičnim čučnjem.Kad si u teretani glupo je ovako improvizovati.Kako u kucnim uslovima raditi cucanj sa 80kg bez nosača tegova-kaveza...? Ovo je za kućnu varijantu,lako je savladati tehniku,bezbedno je,i zbog drugačijeg položaja tela drugačije i pogadja mišić

 

 

svaka vežba drugačije pogodi mišić...

ne treba se zakopati istim vežbama...

Upravo tako.Noge je zajebano raditi kući,ali postoje vežbe koje donekle mogu zameniti teretanu,na primer ovakvi cucmjevi,bugarski cucnjevi na jednoj nozi,iskoraci,cucnjevi sa bucicama...
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...