Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne prozivajte rogozuba, od danas brutalno vezba da bi vam svima za mesec dana pokazao rezultate. Dajte podrsku coveku, wvo ni na forum nece dolaziti da bi bio maksimalno posvecen.

 

Brutalno sam vezbao 10 meseci sa 3 obroka dnevno. Sklekovi, propadanja, zgibovi. Posao je iziskivao hodanje po 6 sati dnevno i josh sam dodavao po sat vremena bicikla jer sam ga koristio za transport po gradu. Pio sam :D

 

Smrshao sam 10 kila i to je bilo to. Uspeo sam da u seriji uradim 146 sklekova. Ali nisam postao veci, niti sam skinuo shkembe xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

трчим лагано пола сата, радим склекове и нека два програма за трбушњаке

 

this time next year!

 

 

мисим лагано трчим јаким темпом пола сата

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupio neku vrh spravu za 20 € koja se montira na vratima. Mogu da se rade razne vrste zgibova i sklekova, tricepsi i čuda, ali to se kači na onom okviru vrata, a u stanu iznad svih vrata je jebeno staklo, tako da ne mogu da radim zgibove. Nema sanse da bi izdržalo. A zbog zgibova sam je i kupio...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

skini staklo, nemoj da robujes izgovorima

 

трчи се увече кад није топло

uvece obicno radim. ali da, sad je dovoljno hladno uvece :)

 

@ Mission Vao

koje multivitamine koristis?

Pila sam onaj natrol take one i bio mi je super, al nema toga vise, pa sam presla na Universal daily formula, al ni to ne mogu da nadjem...

Ne znam koji od ovih sto imaju da se nabave kod nas imaju najbolju "ucinkovitost", tj koje telo moze najbolje da iskoristi, pa rekoh da pitam, da se nisi mozda bavila tom tematikom :)

 

@ hail Metal

oprezno sa fruktozom, ne moz ni nje trpati do besvesti :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupio neku vrh spravu za 20 € koja se montira na vratima. Mogu da se rade razne vrste zgibova i sklekova, tricepsi i čuda, ali to se kači na onom okviru vrata, a u stanu iznad svih vrata je jebeno staklo, tako da ne mogu da radim zgibove. Nema sanse da bi izdržalo. A zbog zgibova sam je i kupio... :(

Imas ovo, esktra sljaka

http://www.kupujemprodajem.com/zidno-vratilo-sa-razbojem-i-za-stomak-3049775-oglas.htm?filter_id=5861056

 

Ili ovo

http://www.kupujemprodajem.com/vratilo-plafonsko-3036776-oglas.htm?filter_id=5861056

http://www.kupujemprodajem.com/zidno-vratilom-sa-rucicama-za-propadanje-3069920-oglas.htm?filter_id=5861056

 

Lik donosi na kucnu adresu za neku malu nadoknadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

@ hail Metal

oprezno sa fruktozom, ne moz ni nje trpati do besvesti :haha:

 

Ma ne pijem je uopste , to je bilo samo u onoj ovsenoj kasi , jedini izvor secera , ili skoro jedini izvor , koji koristim je med , dve kasikice ujutru na prazan stomak , i kad zasladjujem caj .

 

Trcim ili vozim sobnu biciklu ,in 35 dnevno , kuci radim sa tegovima , dok je jos lepo vreme , zimi teretana , jer nemam mogucnosti unutra da radim sve vezbe , prvenstveno zgibove .

robajte ovu vezbu za noge , medena je :

 

 

Slicno iskoracima

 

skini staklo, nemoj da robujes izgovorima

 

 

uvece obicno radim. ali da, sad je dovoljno hladno uvece :)

 

@ Mission Vao

koje multivitamine koristis?

Pila sam onaj natrol take one i bio mi je super, al nema toga vise, pa sam presla na Universal daily formula, al ni to ne mogu da nadjem...

 

I ja sam universalove vitamine koristio , sam pijem od Twinlaba .

razmisljam da uzmem l karnitin , jer mi je u narednom periodu cilj da smanjim telesnu masnocu , kardio picim , i ishranu sam korigovao , jel koristio neko i da li ce mi pomoci ? Ne bih jos eksperimentisao sa jacim sagorevacima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad uvece popijem karnitin, ujutru ne umirem od gladi, kao svako jutro inace. drugo nista ne primecujem, mada je meni i ovo dovoljno, taman kupim vrem esebi da odvezbam nesto kad ustanem, bez da mi arlauce stomak.

 

a bugarski cucnjevi sabijaju, samo moram dooooobro da zagrejem kolena, da ne bi bilo neprijatnih iznenadjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

какав је ефекат тога без тегова? мрзи ме да вежбам код куће, увек идем на терен

 

недавно сам возио бицикл двадесетак километара, феноменалан осећај је кад брзином од 54-55 претичеш камион који иде око 50 на сат

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put u svom patetičnom životu izvlačim 200 čučnjeva iz cuga, feels good man.

dafuk?

 

Ja nikad preko 50 nijesam ni probao :haha:

Cenim da Talvi ima najviše 70kg, bitna stvar.

 

Ja sam ranije baš radio čučnjeve i pičio solidne serije, ali onda ode koleno u kurac i sad radim jako ograničeno i oprezno.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

какав је ефекат тога без тегова? мрзи ме да вежбам код куће, увек идем на терен

 

недавно сам возио бицикл двадесетак километара, феноменалан осећај је кад брзином од 54-55 претичеш камион који иде око 50 на сат

 

Ima efekta sigurno ces imati upalu , a narocito dupeta . samo sto Zen kaze , zagrej kolena i polagano radi , teza je vezba nego obicni cucnjevi bez tegova .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da Talvi ima najviše 70kg, bitna stvar.

 

Nisam se 100 godina merio, ali pre će biti oko 60. :D

 

No, fora je u ovome: http://www.twohundredsquats.com

Jako kul program, krenuo sam od 3. nedelje i 4 nedelje kasnije izvukao 200 bez problema, baš ti polako i postepeno pojačava formu a radiš 3 puta nedeljno po 15-tak minuta, ništa zahtevno.

Imaju isti takav sajt sa 100 sklekova, i tu sam trijumfalno stigao do cilja :D i još neka čuda a u najavi je i program za zgibove.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ranije baš radio čučnjeve i pičio solidne serije, ali onda ode koleno u kurac i sad radim jako ograničeno i oprezno.

 

Ja sam pre 2 godine pokidao ukrstene ligamente. Dosta sam u post-operetivnom periodu radio na jacanju kvadricepsa i sad mogu da izbacim 170kg. Tako da samo ograniceno i postepeno i moci ces da radis i dosta ponavljanja i velike tezine.

 

 

Nisam se 100 godina merio, ali pre će biti oko 60. :D

 

No, fora je u ovome: http://www.twohundredsquats.com

Jako kul program, krenuo sam od 3. nedelje i 4 nedelje kasnije izvukao 200 bez problema, baš ti polako i postepeno pojačava formu a radiš 3 puta nedeljno po 15-tak minuta, ništa zahtevno.

Imaju isti takav sajt sa 100 sklekova, i tu sam trijumfalno stigao do cilja :D i još neka čuda a u najavi je i program za zgibove.

 

Jbt, ti ces uskoro da budes izdefinisan i zategnut k'o sajla ako vec nisi :D

 

edit: ulete Lou. Ja nisam to radio :bigblue:

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...