Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni bas i ne, mogu pojedinacno da slusam pesme, ali onako iz cuga gubim koncertaciju. Mada za album snimljen u Brazilu, 1986. godine, od strane sesnaestogodisnjaka, to i dalje dobro zvuci.Svi albumi bez Maxa su mi bolji od M.V. iz prostog razloga jer je na njima svira Kisser i puno je raznovrsnija muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK je to sto kazes, ali dali bi recimo, Morbid bio drugaciji da je na njemu svirao 16.godisnji Kisser? Neverujem.A da je ostao onaj Jairo nisam siguran da bi bili tako dobri kasnije. Tako da ne bi reko da je nedostatak Kissera razlog sto su ta dva prva aluma takva kakva su. Meni su OK i bolji od svih bez Maxa. I nisam Max zaludjenik, Soulfly mi se cak ni nesvidja ko sto nista posle Chaos-a sto je Max snimio. Izuzev Cavalera Conspiracy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard core je i nastao iz panka, osnova je u panku...posle dolazi do mesanja svega , uticaja metala, sto se naziva croossover...Dakle, pravi old school hard core, ili izvorni hard core, je nastao iz panka...zato mnogi die hard hc fanovi, uopste ne vole metal niti vole da se trpaju u kos sa metalom.

 

I kakve sve to veze ima sa Sepulturom i njihovim ciganisanjem? :D

Ima veze sa Sepulturom (onom kakvu sam je ostavio posle roots pizdarije) jer je Max odrastao na hardcoru i cela ta brazilska ekipa u to vreme je bila naprzena na punk, hardcore, crust pokret. Prvi bend koji su povukli sa sobom bio je Ratos de porao koji je nesto metaliziraniji hardcore ali s mudima.

 

Arise i Beneath pa sve ostalo! Ova dva su potpuno savsenstvo!

Potpisujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 arise je super ambiciozan album ali ima malo praznog hoda.

 

beneath the remains ima bolje rifove kad se sve sabere i oduzme.

 

edit: tek sam sad skontao da sam pogresio u prethodnom postu  :haha: treba da ide ovako:

 

meni je schizophrenia savrsenstvo na jedan nacin, a beneath the remains savrsenstvo na drugi nacin, ali arise mi vec nije savrsenstvo iako je blizu.

 

 

 

 

 

Edited by наркопедер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...