Jump to content

Let 3


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

600 din. uopste nije skupo. Jbg, ja bila u Skc-u i zao mi je sto nisam mogla da dodjem. A ovi komentari, tipa "izdajnici, picke..."(sta god) su mi totalno retardirani, posebno od osobe koja ocigledno nema pojma ko su i sta Let3 i zasto se album tako zove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karta je bila 600 u predprodaji a na dan koncerta 800. Znaci 600 icon_smile.gif.

Za moj pojam nije skupo. Ako hoces nesto jeftino idi gledaj neke klince u klubu doma omladine za 200 din, pa uporedi dozivljaj.

sharkey,

pevaju kako je Srbin picka?Rijecke picke prevedno na Srpski znaci Srpske picke?Sto nisi dosao da kamenujes Juru Stublica kada je gostovao 3-4 noci za redom u Domu Omladine. Imao si vremena da organizujes i atentat, Srbendo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 2 3 4

 

ИЗГУБЉЕНИ!!!!!!

 

 

То је све што ћу рећи поводом `церта тј. атмосфере.(Ја сам тол`ко глув да ми је стање озвучења последња рупа на свирали,поготово кад су ме синоћ "полили" перјем,онако знојавог.)

Jaoo strasna pjesma, na exitu su sa tom pjesmom napravili haos.

 

Em imaju dobre pjesme, em kad izadju na binu... razbijaju!

 

Ne djeluju mi kao antisrpski bend, zato sto nisu. Oni sami nekad pocinju nastup sa:

 

'Veceras samo u vasem gradu, vas zabavljaju: RIJECKE PICKE!' - i sta sad? treba da ih hrvati proglase anticro bendom ili antirijeka bendom...

Edited by Byk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам и спот за Радо иде Србин у војнике (Пичка) ... Не знам шта да кажем о том нискобуџетном порнићу или шта је већ ... То само луд човек може да смисли ... И да питам јесу ли то чланови бенда или су платили неке глумце, ? icon_smile.gif

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма

 

,,Ој дужине и ширине

екватор и парале

горе доље,лево десно

екватор и паралеле!

 

На северу смртно је зима,

на југу пингвини једу људе,

на западу људи људе,

а исток се труди да

као запад буде"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морам да напишем лирике за песму Радо иде Србин у војнике (Пичка). Генијално!

 

"Želatina mi je pogodi, di, di

Pogodi, di, di

U očima, ma, ma

U očima, ma, ma

Mozak mi, mi se, se totopi, pi, pi

Totopi, pi, pi

Popij ga, ga, ga

Popij gi, gi, gi

Pička

Iz pičke želatina kao zguslo more slano

Kurac kao kuhača

Pička kao mrva kruva

Pička kao Empajer stejt bilding

Pička kao most na Drini ćuprija

Pička kao kameni put

Pička kao mits and legends of King Artur and najts of raund tejbl

Pička kao sarma

Pička kao kurac od antilope

A, ne, ne, od anakonde

Pička kao čista duša"

Share this post


Link to post
Share on other sites

,,Ој дужине и ширине

екватор и парале

горе доље,лево десно

екватор и паралеле!

 

На северу смртно је зима,

на југу пингвини једу људе,

на западу људи људе,

а исток се труди да

као запад буде"

ову највише волим musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Jebote moj prijatelj svira bubnjeve ovde...a pazite sta je najgore ja mu trazio da mi da vinil "2 dogs fucking-a" kada on kaze da nema...izdavacka kuca zadrzala prava za izdavanje tog albuma on svoju kopiju nije zadrzao i nikada nije mogao da napravi novu..

 

Ubedljivo najoriginalniji bend na svetu...od necuvenog josh je jachi fazon ploca "jedina" kada je napravljena samo jedna kopija i bend nikome nije hteo da je da :)

 

tri godine kasnije su je pustili u prodaju pod drugim nazivom...isto su napravili javno samoubistvo 2000 godine i svako ko dodje ocekuje se od njega da izvrshi samoubistvo...doshlo je 10000 ljudi :)

 

Ne carevi..sam Husta mi kaze da je ovo cisto zajebavanje...i stvarno je genijalno...ko ne shvati neka se ubije...

 

@sharky

 

ne shvataj ovo ozbiljno...kontraverza se prodaje...2 clana bend su srbi...nishta nemaju protiv srbije niti je uopshte ceo koncept u tom fazonu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Dijete U Vremenu je fantastična pesma...

Ма све и песма и спот и кревељење и они пропратни звукови.Па онај ко је то одрадио нека оде у пензију,јаче од тога не може...

 

По зилионити пут,ВРХЧИНА!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не може јаче...

 

Иначе, ја сам у неком межувремену гледао неке спотове, чак и оно топ 5 спотова бенда на Z 1, и интересантно да је Дијете на трећем месту, иза Драме и Вјерног пса а овај последњи је мислим најболеснији чак јачи и од Тази, тази...

 

А гледао сам и спотове за песме Нафта, Жену варам... Једноставно, нису нормални! Узгред ако неко није погледао овај интервју, ево

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sam ih pre par godina u NS-u na KOncertu godine i nisam ja fan te njihove muzike,al' imaju zanimljiv "scenski nastup" :lol:

 

===

 

By the way,tema je kol'ko tol'ko ociscenja.

Sharkey,ako ti se ne svidjaju i ako ih mrzis zaobidji temu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

eh meni se cini da su jako dobar live bend. imaju li kakvu turneju trenutno? rade li sto novo?

 

slusao sam ih prije 2 god na exitu i sjecam se napravili su extra atmosferu, skinuli se goli itd.

 

Ма све и песма и спот и кревељење и они пропратни звукови.Па онај ко је то одрадио нека оде у пензију,јаче од тога не може...

 

По зилионити пут,ВРХЧИНА!!!!!!!!

da da vrhunska pjesma. znaci efekti, propratni zvuci odlicno odradjeni. kad slusam dete u vremenu u nekim trenucima me podsjeti na pink floyd... antologijska pjesma nema sta.

Edited by Xaoc55

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Da, da...ja taman zavrsavam sve ispite i dolazim da proslavim...inace ih obozavam, budale su samo takve...gledao ih na Exitu, i recimo da mi je zbog njih 2 dan bio vrh, a nisam od 2. dana bas nista ocekivao...najbolji po meni alt.rock na balkanu...jedva cekam Nisomniju :)

 

 

Rijecke...!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...