Jump to content

The Haunted


Grobodan

Recommended Posts

Evo,otvorio sam temu da pljujemo po novom albumu The Dead Eye mhihi.gif

Nije normalno kojliko je ovo smor!!!Ovo je ekvivalent IF Reroute albuma,totalna modernizacija,jbt ladno ima pun qrac emo / metalcore fora,skroz malo thrasha.

Verovatno ce prosecni posetilac ovog foruma mrzeti ovaj album,a na NU forumu ce da svrsavaju. icon_smile.gif

Poslusajte obavezno da bi mogli argumentovano da serete po albumu mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E znas sta meni najvise smeta?Sto zapostavljaju Witchery zbog...ovoga? pukeface.gif Sta je uopste ovo? icon_smile.gif Jao,majko moja,kako sam se smorio...

 

Ne znam da li si pratio na Blabberu,Dolving je nevidjeno pukao,prenosili su njegove myspace blogove,kako lik sere,za medalju. icon_smile.gif Ide inace kod psihijatra redovno.

 

I da,njihov oficijalni forum na sajtu su zatvorili zato sto su fanopvi masovno napusavali album icon_smile.gif Tako je bilo i kad je izasao Reroute,btw

Share this post


Link to post
Share on other sites

E znas sta meni najvise smeta?Sto zapostavljaju Witchery zbog...ovoga? pukeface.gif Sta je uopste ovo? icon_smile.gif Jao,majko moja,kako sam se smorio...

 

Ne znam da li si pratio na Blabberu,Dolving je nevidjeno pukao,prenosili su njegove myspace blogove,kako lik sere,za medalju. icon_smile.gif Ide inace kod psihijatra redovno.

 

I da,njihov oficijalni forum na sajtu su zatvorili zato sto su fanopvi masovno napusavali album icon_smile.gif Tako je bilo i kad je izasao Reroute,btw

E, a bio je to kul bend u pocetku. Steta, stvarno steta. Ali, imaju svakako naslednike. Rosno-mirisno je sjajan bend!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Meni je Dead Eye njihov najbolji album. nisu loshi stariji pogorovo One Kill Wounder i The Haunted Made me Do it , ali svejedno odlichan je Dead Eye, meni se bash svidja ova modernizacija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

С онзиром шта ти стоји у потпису, уопште ме не изненађује таква констатација.

 

Oh da...... a da imam Slayer u sigu moja konstatacija te nebi iznenadila?

 

Neznam sta da ti kazem ukusi..... mada predpostavljam da si video IF sig(Derek Hess) pa ko zna sta mislish, ali Dead Eye ima vema dobre pesme,veoma su interesantno sklopljene i gitarista je uveo dosta alternativnih resenja i uveo dosta progresivnih elemenata, nije album god-like ili nesto slicno ali nije za pljuvanje, solidan album(8/10 po mom ukusu). Ima nekih stvarno dosadnih pesama ali ima i onih dobrih kao the Fallout, the Flood, the Medication....

 

Necu nista loshe reci o tebi jer te nepoznajem nit poznajem tvoje muzicke poglede , ali kad neko napise koment ko sto si mi ti ostavio mogu samo da zamislim kolko je ogranichen.......

 

Svima preporucujem da pogledate lyrics sa prvog albuma the Hauted, za pesmu Forensick mnogo dobar lyrics.

 

Inace uskoro izlazi novi album 6-i poredu, koji kako sam ja shvatio treba da bude poslednji njihov album. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh da...... a da imam Slayer u sigu moja konstatacija te nebi iznenadila?

Искрено, ни тада ме не би изненадила, али овако ме још мање чуди. Немам ја ту врсту ограничења, само с обзиром да волиш те бендове из потписа, логично је да ти се последњи The Haunted свиђа. Ја једноставно мрзим ту врсту модернизације.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И апсолутно оправдано. А где ће да је отвори? Теме нема, последњи албум лош... Шта треба, да пише хвалоспеве првим двама албумима, а да игнорише лош последњи? Мислим, може, али ово је ипак било актуелније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Genre: Melodic Death/Post-Thrash Metal

Size: 66 Mb

Info: mp3, 235 (VBR) kbps

Origin: Sweden

 

Tracklist:

 

01. Moronic Colossus 03:51

02. Pieces 03:50

03. Little Cage 03:15

04. Trenches 03:42

05. Ceremony 03:43

06. Skuld 02:49

07. Crusher 03:13

08. Rivers Run 04:32

09. Iron Mask 03:41

10. Faultline 03:44

11. Imperial Death March 02:48

 

Total Playtime: 39:08

 

http://rapidshare.com/files/138524084/The_...rtal_by_Jho.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Versus mi je bolji od The Dead Eye, za nijansu, ima cudnih momenata, malo metalcore uticaja, pa malo groove, malo thrash (foliranja :D )

Dolvingov vokal je lepo legao, posebno na Skuld, mirna pesma i njegov mrmljajuci vokal grade finu atmosferu.

Preslusacu ga jos nekoliko puta, taman da nadjem i staru diskografiju pa da obnovim malo gradivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...