Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Како ме нервира ово срање...

 

 

У Опери све ради нормално, али ме тамо иритира нешто друго. Кад је постављено да се Main Bar не види, програм се понаша као да је штиклирана опција Always on top, иако није.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezultati koji ispadaju nakon pretrage nisu ni blizu onima iz Gugla.

Jednom sam trazio informaciju o nekom cvetu na srpskom i bing mi je otvorio neku totalno drugu biljku koja nema veze sa ovom prvom. A images opcija se tek ne moze porediti.

Bing je generalno veliko sranje. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedan relativno nov dvdrw, koji sam rezao sinoc i pukao mi je. googlanjem greske sam skapirao da kasperski pravi problem. iskljucio sam kasperski i narezao jedan obican dvdr, ali sad ne mogu ni da ga izbrisem u neru(rw). zna li neko kako da ga opet osposobim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas teško, "preko" izgleda lako.

Oznaka mu je HP P-FD8GBHP255-EF V255W FLASH DRIVE (8GB), ako ti je baš stalo do tog modela, uzmi ga preko nekog lika što naručuje iz inostranstva, oli naruči sama ako imaš karticu. Kod nas pogledaj ovde, vidim da imaju ponešto od HP fleševa i džidža-bidža, možda mogu da nabave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od juce mi se desava da kad pustam video na kompu, nebitno od plejera i s kog harda pustam, stane video na trenutak, i onda odjednom ubrza da sustigne audio. Desava se svakih par minuta i mnogo je iritantno. Pre toga sam instalirao neki drajver za povezivanje Samsung PC studio i kompa. Zna li neko kako da resim to?

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...