Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Totalno sam izgubio zelju da instaliram Kaspersky posle mnogobrojnih pokushaja. Trazio sam sve moguce keyeve , crackove , najnovije updatove ali uzaludno. Posle par dana ljudima se key pojavi na black listi. Ja sa naj najnovijim keyom nisam mogao da crackujem jer je odmah javljeno da je key na crnoj listi , prosto neverovatno koliko se taj Kaspersky team brani od pirata , i to jako efikasno.

 

Jedno vreme sam koristio Bitdefender i jako sam se odushevio. Otkako imam Vistu , a imam je godinu dana , nisam koristio Bitdefender jer je nesto zajebavao , mada je i Bitdefender poceo da radi dobre zastite , tj crackovanje Bitdefendera postaje prava muka u poslednje vreme , citav niz screenshotova sa postupcima kako korektno instalirati.

 

Sto se tiche besplatnih AV programa , mogu da kazem da je Comodo Antivirus za mene najbolji ispao, koristio sam ga 2 godine i nisam imao nijedan jedini virus.

 

Avast mi je bio ok ali nisam bio previshe zadovoljan. Sada koristim Aviru , i mogu reci da je ok ,nadam se da radi svoj posao kako treba.

Edited by Feral Ghoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Avirom si trebao da skineš novi licence key (džabe sa sajta) i ubaciš u folder programa, i onda će da radi. Mora novi licence key na svakih 6 meseci ili godinu dana, zaboravio sam.

 

Skinuo sam. radila je par dana pa je tek onda prestala.

Nije htela ni update ni skening etc.

Niti sam mogao ista da ukljucim sve je iskljucila.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno sam izgubio zelju da instaliram Kaspersky posle mnogobrojnih pokushaja. Trazio sam sve moguce keyeve , crackove , najnovije updatove ali uzaludno. Posle par dana ljudima se key pojavi na black listi. Ja sa naj najnovijim keyom nisam mogao da crackujem jer je odmah javljeno da je key na crnoj listi , prosto neverovatno koliko se taj Kaspersky team brani od pirata , i to jako efikasno.

 

Ја користим касперски и програм resetter који обнавља пробни период програма. Сваких месец дана један минут посла и готово.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre negoli kreneš da sečeš, ideš u audio i video podešavanja i za oba namestiš "direct stream copy".

Ako prijavljuje da će doći do desinhronizacije zvuka zbog varijabilnog bitrejta, koristi Avidemux umesto VirtualDub-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako,trudim se vec neko vreme da skinem sa neta albume benda WILD PIGS AND HORSES,mozda ste culi ali to je nebitno,a ne mogu nigde da nadjem........

e sad,znam da ima par nekih programa za skidanje muzike sa neta koji sami nadju to sto mi treba,ali ja nit znam kako se zovu ti programi niti kako se koriste.

pa vas molim,ako neko moze da mi pomogne da dodjem nekako do ovog benda,neka baci neki link odakle da ih skinem ili bar mi recite nesto o tim programima.

hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može neko da mi pomogne

 

Nešto jako važno sam radila u MS One Note-u. Da li da napomenem da je trial istekao i sad se žderem. Treba mi samo da prebacim u Word ili ppt a ne mogu da mu priđem

 

јел си пробала да скинеш крек или серијал или киГенератор за Уан Ноут?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako,trudim se vec neko vreme da skinem sa neta albume benda WILD PIGS AND HORSES,mozda ste culi ali to je nebitno,a ne mogu nigde da nadjem........

e sad,znam da ima par nekih programa za skidanje muzike sa neta koji sami nadju to sto mi treba,ali ja nit znam kako se zovu ti programi niti kako se koriste.

pa vas molim,ako neko moze da mi pomogne da dodjem nekako do ovog benda,neka baci neki link odakle da ih skinem ili bar mi recite nesto o tim programima.

hvala unapred

 

Soulseek?

 

Ja sam pre skidao preko toga...

 

 

Inače teško ćeš naći preko googla...sad sam probao i izbacuje mi rezultate tipa "Girls doing horses"...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora je sto sam iza nekog msi rutera u koji je ukopcan sbbov modem,tako da ja i komsija dijelimo vezu.obije ip adrese kad ukucam(i onu modemovu i onu lokalnu izmedju mene i rutera) u brauzer ne izbaca mi nista,tu sam i ja zaglavio i sa pfc tool-om i sa www.portforward.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам проблем са резањем дискова.

Резач је Pioneer 109, програм Nero 6. Убацим диск, одаберем податке које желим да снимим, ставим на 6х. Крене да реже, 1% и ту стане, тј. залеће се (заврти, па стане, заврти па стане). Некад настави, некад не, некад је диск у реду кад заврши, некад није (углавном није добро нарезано). Који курац?

Share this post


Link to post
Share on other sites

имаш набачај.

 

извадиш ваздушни ђон из ер макс двојке и трчиш два круга око куће говорећи фразу: ваздушни ђоне, призивам деведесете, не дозволи при резању ресете.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...