Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Имам проблем са резањем дискова.

Резач је Pioneer 109, програм Nero 6. Убацим диск, одаберем податке које желим да снимим, ставим на 6х. Крене да реже, 1% и ту стане, тј. залеће се (заврти, па стане, заврти па стане). Некад настави, некад не, некад је диск у реду кад заврши, некад није (углавном није добро нарезано). Који курац?

 

Нема везе са Nero, то ти је јако лоша Pioneer серија. Имао сам сличне симптоме пре 2 године, са истим уређајем.

Месец дана је шљакао како ваља, после тога је почео зајебавати. Није се исплатило носити у сервис...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема везе са Nero, то ти је јако лоша Pioneer серија. Имао сам сличне симптоме пре 2 године, са истим уређајем.

Месец дана је шљакао како ваља, после тога је почео зајебавати. Није се исплатило носити у сервис...

Ма радио је к'о сат четири године. Ево синоћ сам нарезао диск без проблема, не знам који му је ђаво па забушава с времена на време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam video na fejsbuku danas, ne znam kolko je staro :D

 

"3 Stvari koje Mikrosoft ne moze da objasni!!! Magic #1 Jedan indijac je otkrio da niko nemoze na napravi folder bilo gde na kompjuteru koji ce se zvati CON Magic #2 Za one koji koriste Windows, uradite sledece: 1.) otvorite prazan notepad file 2.) Uk...ucajte "Bush hid the facts" (bez navodnika) 3.) Snimite 4.) Zatvorite i ponovo otvorite Magic #3 Probajte i ovo: Otvorite Microsoft Word i kucajte: =rand (200, 99)"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад урадиш ово треће, Word испише безброј пута The quick brown fox jumps over the lazy dog.

 

Zanimljivo :)

 

па и урадим то. и кад га отворим, и даље стоји "Bush hid the facts". наравно, без наводника куцам.

 

E jebat'ga, onda stvarno ne znam...jedino ako nisi u notepadu to radio ili je do nekih verzija nečega... Probaj na nekom drugom kompu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako kursevi dodju vise kao neko uoblicavanje i obogacivanje vec postojeceg znanja :da:

To mu manje vise otprilike dodje isto za svaki kurs-dakle glavni posao se radi od kuce ucenjem i vezbanjem

Imam ja kod sebe neke interesantne literature za tematiku koja te interesuje,ako hoces mogu da okacim na rapid ili da ti sibnem na mail,javi se na pm ako si zainteresovan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neki jednostavniji nacin gledanja mkv filmova na regularnom DVD plejeru (koji pusta i par ne-dvd formata) pored prebacivanja mkv u avi (npr) pa rezanja na DVD? Koliko ce skociti velicina fajla ako mkv ima recimo 4 ili 8Gb?

Kupovina blu ray plejera, povezivanje kompa na TV i sl nisu opcije, mogu i to ali me bas zanima iskljucivo putem DVD plejera.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd i ovde da dodam

 

imam adsl i imam problem da kad god nesto upalim ili izgasim u sobi gde mi je komp,veza mi ode dodjavola...

 

jebeni modem je osetljiv na promenu napona..da li postoji neka vrsta stabilizatora specijalno za modem?ili nesto slicno..

 

pivopije.gif

 

мораћеш изгледа да утакнеш модем у неки продужни који иде из неке друге собе. или да провериш осигураче ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...