Jump to content

Faith No More


Srle8

Recommended Posts

Juce kada sam video setlistu sa Szigeta krenuo da se nerviram ko sobi po blesav...Digging The Grave :[ Jebem se u glavu zarkonsku neorganizovanu... Jedino sto bi faililo je "Real Thing", DtG mi je prava "zamena" za "We Care A Lot"...

A za pertlu, sta komentarisati..kakav jebeni car :D Najjace kad pita 'Kako stojimo sa vremenom?' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve

1. Reunited (Peaches & Herb cover)

2. From Out of Nowhere

3. Land of Sunshine

4. Caffeine

5. Evidence

6. Surprise! You're Dead!

7. Last Cup of Sorrow

8. Cuckoo for Caca

9. Easy (Commodores cover)

10. Midlife Crisis

11. Epic

12. RV

13. The Gentle Art of Making Enemies

14. King for a Day

15. Ashes to Ashes

16. Be Aggressive

17. Just a Man

 

Encore:

 

18. Chariots Of Fire/Stripsearch

19. Digging the Grave

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, slična setlista kao sa downloada. samo što su na szigetu ubacili digging, rv, king for a day i just a man. setlista sa turneje je generalno stvarno super. mada bi mogli da ubace još po koju stvar sa album of the year tipa collision ili naked ili paths of glory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je pocelo da smara to njegovo glupiranje, kada sam ga gledao sa Zu-om to mi je bilo i okej, ali da ga gledam sa FNM, i on da protraci 3 minuta i vise na zderanje pertle, dok za to vreme moze da otpeva jednu pesmu vise, e pa nece da moze...

Hocu da kazem, da mi sada sve to deluje nekako usiljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda nikada nisi ni kapirao Pattona.

 

on se polivao pisackom 1991. na turneji sa Metallicom i GN'R, i jeo neke budjave sendvice sa poda kad su ih gadjali, usred From Out Of Nowhere pesme ili tako nesto. negde na wikipediji pise i da se Patton iskenjao u Axlov tetrapak od djusa i tako govnjiv tetrapak zatvorio i vratio u Axlov frizider.

 

FNM su po prvi put sada dobili pare koje zasluzuju i imaju puno pravo da se malo i zajebavaju (sto su uvek i radili btw) a ne samo da otaljavaju kao sto gomila reunion bendova i radi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je pocelo da smara to njegovo glupiranje, kada sam ga gledao sa Zu-om to mi je bilo i okej, ali da ga gledam sa FNM, i on da protraci 3 minuta i vise na zderanje pertle, dok za to vreme moze da otpeva jednu pesmu vise, e pa nece da moze...

Hocu da kazem, da mi sada sve to deluje nekako usiljeno.

ne brini, ako budu došli kod nas bacamo mu pertle od martinka

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...