Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Ja studiram muziku, tako da ako nekome zatreba pomoc oko toga slobodno se javite, volim da pomazem ljudima. Ova Bolonja mi sve vise ide na kurac, ne znam kako je vama, ali ovo je strasno, pogotovo kada se radi o duplim ispitima i prelaskom na budzet. Umesto da olaksaju studije, oni ga zasrali maximalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, број људи са прве године у поподневној смени на Правном је спао на неких 200, ако и толико уопште има. :) Чуо сам да у преподневној има много више народа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas jebu k`o konje sto se tice ne dolazenja! Malo je muzicara, postoje one glupe liste za upisivanje, a i profesori proveravaju na kraju predavanja ko se upisao i da li je taj prisutan. Opravdanja ne primaju, sta god da se desilo. Kreteni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno... Ja nisam po Bolonji, ali nam prisustvovanje i kolokvijume rade po tome iako su svi ispiti standardno dvosemestralni. meni licno je jako zabavan ovaj crossover, a na predavanja svejedno stalno idem. Kad mi je faks blizi nego prodavnica greota da ne idem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pre 'bem mu sve? :)

 

 

eee d: u ponedjeljak.. 9.9 od 10 bodova, zbog 'neurednosti' otisao 0.1 bod chisz krajst.. matematika je u pitanju, tako da i nije neki problem, al svakako podsticajno za pocetak. iduce sedm imamo c++ test, a za 1,2 predavanja (kristalno jasna, normalno), ispredavala nam je uvod i razvijanje klasa, objekata, set.ove, get.ove, konstruktore, access specifiers.e(ne znam bas koji je termin na nasem) itditd..koji bi svi bili extra, da im vidis konkretnu poentu..jer sve sto sad s svojom klasom, objektom i svim funkcijama mogu uraditi, vrlo lako bih mogla i s obicnim cout.om i varijablom. no dobro...najgori mi je 'uvod u informacione sisteme' koji je jebena suhoparno-teotertska dosada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam meni je prosla nedelja bas bila istripovana saznate da imate raspored od 8-14h svakoga dana sa puzicama kada ih saberete dobijete sat vremena pauze, onda smo bili jedini koji smo imali obdukciju i to dva mrtvorodjena deteta, to me je malo ubilo u pojam, jer volim klince, ali sta ces ziv se covek na sve navikne, bolje odmah u startu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam meni je prosla nedelja bas bila istripovana saznate da imate raspored od 8-14h svakoga dana sa puzicama kada ih saberete dobijete sat vremena pauze, onda smo bili jedini koji smo imali obdukciju i to dva mrtvorodjena deteta, to me je malo ubilo u pojam, jer volim klince, ali sta ces ziv se covek na sve navikne, bolje odmah u startu...

otkud bre to? to na patologiji?

kako si se snasla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvih deset minuta su mi bili shok, jer kod kuce vec imam jednu bebicu od sestre sa kojom se stalno igram i nije mi bilo svejedno (prolaktin itd) a ondak kada su ga isekli bilo mi je lakse, cak sam u jednom trenutku i htela da uzmem neki organ cisto da razbijem sve tripove u svojoj glavi... a i nisu mnogo mirisale jer su bili svezi leshevi. I zakljucila sam da treba manje vremena da provodim sa svojim sestricima i da pokusam da izdvojim poslovnu od emotivne komponente... u sustini anatomija je laganica s'obzirom sta te ceka na patologiji. DA nam asistenti nisu bili nasmejani i ql, mislim da bih se smorila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ovde ljudi sa politichkih nauka? :) Sa ubedljivo najbesmislenijeg fakulteta? hehe :D

 

Ja sam vetj tretja godina i besmislu nikad kraja, postaje sve obimliji i sve tezi :D

 

A da ne pricham o podeli ljudi na one koji su vetj u strankama, a koji nisu... Najvishe je chlanova LDPa, a za to nemam nijedan pozitivan komentar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...