Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

shingy bre!!!upisi neki kompjuterski kurac,ortak bio na nekoj gluposti pokazao se dobar,platise mu onaj racunarski fakultet na trgu republike jer je dobar i sada radi softver za jednu firmu cim je svrsio faks za platu od iljadu eura mesecno a ne mora da mrdne dupe iz stana!zajebi bre faksove,to je buducnost

На којој глупости и који је факс у питању?

Share this post


Link to post
Share on other sites

shingy bre!!!upisi neki kompjuterski kurac,ortak bio na nekoj gluposti pokazao se dobar,platise mu onaj racunarski fakultet na trgu republike jer je dobar i sada radi softver za jednu firmu cim je svrsio faks za platu od iljadu eura mesecno a ne mora da mrdne dupe iz stana!zajebi bre faksove,to je buducnost

 

 

Sto se tice toga, ja sam Web Designer, tj radio sam sajtove za lovu (radim i dalje), a zavrsavam IT akademiju, koja je btw sranje (da obrazlozim: literatura preteska, i preobimna i nepotrebna, profesori idioti, znam vise od njih, sve sto mi je bilo zadato kao assignement, radio sam sam, trazeci resenja po internetu, nisam se obazirao na njihove nacine, a oni opet jeli govna sto ja radim tako kako radim, i jos je lepse kodirano nego njihovo... Samo da im uzmem tu Microsoft diplomu, i teram ih u 3 kurca), ali sam nesto naucio o C# programiranju na windows baziranoj platformi :) Radim i u SQL bazama tipa Oracle, i MySql... Ne treba meni fax da bih to znao :) A i smucila mi se matematika, ne zelim da je vidim uopste... Koliko god da sam dobar u programiranju i svim stvarima vezanim za IT, matematika mi mnogo lose ide :violent:

 

 

ma jok, njima je u principu svejedno, samo da dobiju pare. napises molbu, fino obrazlozis zasto ne mozes da platis u tom momentu (razlog da ti bude valjan, naravno) i navedes kada bi platio. kad ti dekan potpise odobrenje, predajes dokumenta za upis sa odobrenom molbom umesto uplatnice, a kad doneses uplatinicu oni bace molbu. i nije nemoguce, nego ljudima to ne pada na pamet pa ne pokusavaju.

 

 

It shall be as told

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Egzistencijalni Bol

Sve je to ok za racunare prijatelju, al recimo ja koji se razumem oko kompova dosta nikad ne bih radio sa njima.

Pre bih bio neki preduzetnik, imao ljubavnicu, pio i jeo dobro, nego pravio "Matrix" u dnevnoj sobi ili kancelariji, da me Bog zaboravi.

 

Mislim sve je stvar afiniteta, mada nikad nisam razumeo kada mi neki 120+kg programer kaze: "Ja to volim radim".

I da programeri malo jebu, posle nekog vremena kita ti se ne vidi od stomaka, ili naprotiv budes ispijen ko narkoman.

Aj dobro sad mogli bismo ovako do sutra :mrgreen:.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Scheinder: Dachaz bi imao da kaže nešto na temu. :haha:

 

Šalu na stranu, to su stereotipi koji se ne primenjuju na sve ljude koji sa bave pomenutom profesijom. Slično se priča o ljudima koji profi igraju StarCraft, Warcraft i slično, pa sam ja gledao intervju sa momkom koji kaže da ne dozvoljavaju sebi da se fizički opuste i zapuste, jer je bitno opšte psihofizičko stanje. Individualne razlike.

 

Јеботе,престани да живиш у Дизниленду јебеном.

Čovek priča protiv kapitalizma, a ti ga optužiš da živi u simbolu modernog kapitalizma.

Edited by Lou
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Egzistencijalni Bol

Sve je to ok za racunare prijatelju, al recimo ja koji se razumem oko kompova dosta nikad ne bih radio sa njima.

Pre bih bio neki preduzetnik, imao ljubavnicu, pio i jeo dobro, nego pravio "Matrix" u dnevnoj sobi ili kancelariji, da me Bog zaboravi.

 

 

Taj rad. Ja se ne razumem previše, ali su uglavnom drugovi, profesori i roditelji očekivali da ću upisati matematiku ili ETF (takmičenja iz matematike i fizike, Petnica itd). U poslednjem momentu sam odlučio da upišem potpuno drugačiji fakultet, upravo iz razloga koje si naveo, i nisam se pokajao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemam pojma šta se desilo s tim, kao i sa onom pričom da nam treba 48 bodova i ovoj da bismo upisali apsolventski na budžetu. Srediće to Mirkec. :mrgreen:

 

Jebote, od septembra sam dao dva ispita za pet rokova. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sam opet cekao 5 sati na ispit, ali mogu da mi popuse, polozio sam.. jos 2 ispita ostalo, a sada odmor!

 

Da se nadovezem cekao sam 6 SATI na ispit, glava mi pala od neispavanosti ali hvala Bogu polozih!

Ko ne sjebe Metodologiju ne zna sta su muke :muzicar:

:pivopije:

Ziveli!

Edited by Schneider
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i sestra mi se malopre javila, jutros od 10 čeka i još uvek nije došla na red, isto fpn doduše ne znam koji ispit.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' Besic predaje metodologiju? Nema vece legende na BU od njega :D Meni su sad na prvoj godini najveci smor bili Istorija politickih teorija 1 i 2 kod dekana Vujacica, oba puta dosao u 9 ujutru, prvi odgovarao u pola 11 uvece, drugi u pola 7 popodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...