Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Jedno pitanje, ukoliko ima nekog sa Fakultetu Bezbednosti, ili neko ko ima nekog tamo... Nbt

 

Elem, interesuje me " Kada je upis na fakultetu bezbednosti? " (tj kada je bio prosle godine, kog meseca?)

 

Spremam se za prijemni, prijava za prijemni i datum prijemnog je sve objavljeno, ali interesuje me, kada je upis, placanje skolarine (ukoliko ne upadnem na budzet) itd. Frka ce mi biti ako je u julu :/

Ima ta stvar internet, pa nađeš sajt faksa i potražiš te informacije.

Ako nema na faksu, nađeš broj telefona.

Ako ni to ne može ili ne umeš, lepo peške do fakulteta.

 

Bog te jebo, dolaziš na forum u nadi da je neko odavde na tom fakultetu. Kako li ćeš tek da studiraš.

Edited by Lou
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ta stvar internet, pa nađeš sajt faksa i potražiš te informacije.

Ako nema na faksu, nađeš broj telefona.

Ako ni to ne može ili ne umeš, lepo peške do fakulteta.

 

Bog te jebo, dolaziš na forum u nadi da je neko odavde na tom fakultetu. Kako li ćeš tek da studiraš.

Pazi, ja sam i na njihovom forumu aktivan, i na sajtu video kada je prijavljivanje za prijemni i prijemni. ALI MENE INTERESUJE KADA JE UPIS. Znaci nakon prijemnog, koji je mesec, jer mi je frka, ako ne upadnem na budzet, kako cu stvoriti 500 evra odnikud. Tj problem mi je samo u julu taj novac da nadjem, sve nakon toga je ok i izvodljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja sam i na njihovom forumu aktivan, i na sajtu video kada je prijavljivanje za prijemni i prijemni. ALI MENE INTERESUJE KADA JE UPIS. Znaci nakon prijemnog, koji je mesec, jer mi je frka, ako ne upadnem na budzet, kako cu stvoriti 500 evra odnikud. Tj problem mi je samo u julu taj novac da nadjem, sve nakon toga je ok i izvodljivo.

Пођи на шалтер па питај, али јул ти не гине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja sam i na njihovom forumu aktivan, i na sajtu video kada je prijavljivanje za prijemni i prijemni. ALI MENE INTERESUJE KADA JE UPIS. Znaci nakon prijemnog, koji je mesec, jer mi je frka, ako ne upadnem na budzet, kako cu stvoriti 500 evra odnikud. Tj problem mi je samo u julu taj novac da nadjem, sve nakon toga je ok i izvodljivo.

Kao što rekoh, sve to možeš da saznaš na fakultetu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja sam i na njihovom forumu aktivan, i na sajtu video kada je prijavljivanje za prijemni i prijemni. ALI MENE INTERESUJE KADA JE UPIS. Znaci nakon prijemnog, koji je mesec, jer mi je frka, ako ne upadnem na ta iza, kako cu stvoriti 500 evra odnikud. Tj problem mi je samo u julu taj novac da nadjem, sve nakon toga je ok i izvodljivo.

 

u julu je uvek upis. ali mozes da podneses molbu dekanu ili prodekanu da kasnije platis prvu ratu. na vecini fakulteta izlaze u susret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

shingy bre!!!upisi neki kompjuterski kurac,ortak bio na nekoj gluposti pokazao se dobar,platise mu onaj racunarski fakultet na trgu republike jer je dobar i sada radi softver za jednu firmu cim je svrsio faks za platu od iljadu eura mesecno a ne mora da mrdne dupe iz stana!zajebi bre faksove,to je buducnost

 

Matrix_Code.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok, njima je u principu svejedno, samo da dobiju pare. napises molbu, fino obrazlozis zasto ne mozes da platis u tom momentu (razlog da ti bude valjan, naravno) i navedes kada bi platio. kad ti dekan potpise odobrenje, predajes dokumenta za upis sa odobrenom molbom umesto uplatnice, a kad doneses uplatinicu oni bace molbu. i nije nemoguce, nego ljudima to ne pada na pamet pa ne pokusavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...