Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

  • 1 month later...

Na ispit se moze izaci bez potpisa? I semestar se moze overiti bez tog jednog potpisa, samo da se plati dodatno? Mislim, taj ispit sam sredio preko kolokvijuma ionako, samo sam sad zajebo stvar x)

Kod nas si mogao da platis potpis ako si po starom programu. Bolonjci to ne mogu.

 

 

@Gojko- Blago tebi, mi placamo 1300 overu i jos se smaramo sa nesposobnom sluzbenicom iz studentske. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da moze da se overi bez potpisa, vidim da u cenovniku pise ''overa semestra bez jednog potpisa''. Daklem, das im pare i sve je u redu xD . Samo ne znam moze li se na ispit bez toga, al' izgleda da i to moze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене је потребно присуство на 20% часова и потписи са вежби које углавном дају свима.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe. Zato ja volim svoju katedru.

 

 

Naletiš na profesora u hodniku, raspričate se, pita kako stoje stvari, ima li kakvih problema, bla bla, ti ga usput pitaš kad je već tu da l' možeš da pogledaš svoj rad, upišeš ocenu, šta već, bez obzira što mu konsultacije nisu tog dana (iako ima zvanični termin, na konsultacije možeš otići kad god je tu :haha:) Usput ti ispriča sve živo šta se desilo na poslednjoj sednici i da bi pola profesora poslao u Lazu, a posebno one srbiste. Onda se žali generalno na fakultet, obrazovni sistem, ovu državu, 15 minuta kasnije te pita: "A što si ono beše došla?" i onda se seti, uradi to što ti treba, nastavi da pljuje po svemu (ili priča kako dolaze neki Skandinavci ili ide u neku ambasadu, pa će ići da im se šlihta za pare ili eventualno stipendije za studente). Car.

 

 

najjače je kad u pauzi između predavanja mi blejimo u hodniku, a on nam se pridruži. :haha: Al' svi ga gotive, niko neće reći "Koji smor" ili tako nešto.

 

Do problema dolazi samo sa izbornim predmetima. A ukoliko dođe do nekih ozbiljnih problema, samo odemo kod našeg profesora i on nam sve sredi. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do problema dolazi samo sa izbornim predmetima. A ukoliko dođe do nekih ozbiljnih problema, samo odemo kod našeg profesora i on nam sve sredi. :mrgreen:

Ма какви проблеми, ишли смо по једном недељено са картицама осталих шесторо или седморо, провлачили их да би сви бајаги били присутни и то је то. Једино на Облигације сам ишао.

На вежбе углавном не мора да се долази, пошто колоквијуме и тзв. предиспитне обавезе нико не гледа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...