Jump to content

Tr00 Metal Fanovi


Dushan S

Recommended Posts

Guest Syrant
Metal je tesko sranje a metalci su teski idioti.

ja prosto ne mogu da verujem kako sam ja nekad to mogao da slusam i dase lozim na te gluposti.

 

Stoji neoboriva cinjenica da su metalci najveci kreteni drustva.

Mislim pogledajte ove kao powerase sto se loze na neke gnomove i hobite pa idu u sumu igraju se srednjeg veka

Pa onda tu imamo black metalce koji su vec totalni kreteni koji se loze na neke bogove i madjije a da ne pominjem da je ceo taj pokret u stvari jedna najobicnija sekta.

99% metalaca su poptunoodvojeni od drustva i drze se sami sebe i svojih izmisljenih svetova.

 

debili

 

zato ja nikad nisam mogao da se uklopim kompletno u taj metal fazon jer nisam debil po prirodi kao vecina metalca.

Metal je sranje.

i metalke su teske gaborke a i smrde

 

Nacista, pa da kaže i nešto pametno, ali sa druge strane, kad pogledam na šta se vi ložite, dolazim do zaključka da vi niste ništa bolji. Koliko je ''kul'' ložiti se na pogrome i dezintegraciju drugih nacija?

 

Btw. skinerke su uglavnom debele i ćelave, i nose pocepane čarape ''udarnik''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Syrant

Princ Of Damnes treba da pogleda crtać Silvester i Gica Prasić u napuštenom gradu, naravno sa domaćom old skul sinhronizacijom, gde se provalči čuvena replika:

 

''Je li Silvest're, jel' bilo ludaka u tvojoj porodici?'' ;):):):):)

 

 

E,sad ozbiljno. Mislim da je Dušan, koji je i pokrenuo temu, skroz upravu, ponajpre jer sam i ja skoro identičnih shvatanja, kako prema metal muzici, odnosu fanova-benda, tako i prema mestima za izlazak. Jednom sam bio u KST i uopšte mi se nije svidelo, ne zbog ljudi, ili muzike, već jednostavno, što mi ne leže takva mesta. Imam ortake, koji slušaju i metal i rock i punk, ali imam i one koji žive za splavove, diskoteke, napijanja uz šabane. Kum mi sluša šabane čak, i šta sad treba da ubijem čoveka, jer ne sluša isto što i ja, a kao osoba, panja je i nema mu ravnog?

Gluposti.

Drugo, današnja ''metal populacija'', mahom mislim na onu '87-92 god., uglavnom je u fazonu, da se obuče što ''opakije'' i ''metalskije'', dok ovamo svoje kolekcije albuma mere u gigabajtima, koja je poenta? 80% klinaca danas recimo sluša Kamelot samo zbog Khana, za Vanderblita nisu ni čuli, slično je i sa Arch Enemy, dok Andjela nije došla, ko je od njih i slušao bend, ne verujem da i znaju šta su izdali pre njenog dolaska.

Tipičan poremećaj vrednosti.

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara
Nacista, pa da kaže i nešto pametno, ali sa druge strane, kad pogledam na šta se vi ložite, dolazim do zaključka da vi niste ništa bolji. Koliko je ''kul'' ložiti se na pogrome i dezintegraciju drugih nacija?

 

Btw. skinerke su uglavnom debele i ćelave, i nose pocepane čarape ''udarnik''.

 

 

Prvo ja nisam nacista

drugo ne lozim se na pogrom rasa jer ja nisam beli supremista nego beli separatista i najbitnije od svega nisam skinhead a skinerku ne bi smuvao u zivotu one su jos gore od metalki..

 

a da sam pametan to znam i sam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Princ Of Damnes treba da pogleda crtać Silvester i Gica Prasić u napuštenom gradu, naravno sa domaćom old skul sinhronizacijom, gde se provalči čuvena replika:

 

''Je li Silvest're, jel' bilo ludaka u tvojoj porodici?'' ;):):):):)

 

Ludaka ima koliko hoćeš, ali mog dedu niko nije nadmašio. Taj se borio protiv nepravde celog života i stradao zbog toga, od izbacivanja iz gimnazije pre rata, do Golog otoka posle rata. Radio je to zato što je bio lud; oni koji su bili normalni lizali su tuđe guzice i napredovali u karijeri, menjajući ideologiju onako kako se menja režim. E ja sam na dedu, lud sam, priznajem, jer samo mi ludaci pokrećemo ovaj svet napred. Navedite mi jednog velikog naučnika ili umetnika koji nije bio lud? Navedite mi nekog državnika koji je uradio nešto za svoju zemlju, a da su mu baš sve bile na broju? Ovaj svet je loš, jer njime upravljaju normalni. Zato: dajte šansu ludacima! Da nisam lud, ne bih mogao da slušam metal, barem ne tr00 metal. I da nisam lud, ne bih učestvovao u ovoj raspravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam ti i ja mogao reći, ionako to govorim kad god izađem vani. :)

 

Elem, nakon svih ovih poruka Princa TameTM na ovoj temi, mislim da si zaradio makar 20-30 krigli piva. :da:

Pa ti nisi metalac :razz:

Jebe keve Princ Tame :mrgreen::da:

 

Dušane, stvorio si čudovište
:)

 

E,sad ozbiljno. Mislim da je Dušan, koji je i pokrenuo temu, skroz upravu, ponajpre jer sam i ja skoro identičnih shvatanja, kako prema metal muzici, odnosu fanova-benda, tako i prema mestima za izlazak. Jednom sam bio u KST i uopšte mi se nije svidelo, ne zbog ljudi, ili muzike, već jednostavno, što mi ne leže takva mesta. Imam ortake, koji slušaju i metal i rock i punk, ali imam i one koji žive za splavove, diskoteke, napijanja uz šabane. Kum mi sluša šabane čak, i šta sad treba da ubijem čoveka, jer ne sluša isto što i ja, a kao osoba, panja je i nema mu ravnog?

Gluposti.

Drugo, današnja ''metal populacija'', mahom mislim na onu '87-92 god., uglavnom je u fazonu, da se obuče što ''opakije'' i ''metalskije'', dok ovamo svoje kolekcije albuma mere u gigabajtima, koja je poenta? 80% klinaca danas recimo sluša Kamelot samo zbog Khana, za Vanderblita nisu ni čuli, slično je i sa Arch Enemy, dok Andjela nije došla, ko je od njih i slušao bend, ne verujem da i znaju šta su izdali pre njenog dolaska.

Tipičan poremećaj vrednosti.

E sad ne znam na šta misliš da sam u pravu, pošto nisam pokušavao dati neki sud ili dijagnozu, više onako pričam šta mi padne na pamet.

 

Elem vezano za celu temu još dve observacije:

Imam utisak da je ženama mnogo lakše nego muškarcima što se ovoga tiče, mada nažalost ne koriste tu svoju prednost u većini. Njima se nekako "prašta" ako imaju neki svoj fazon koji se nigde direktno ne uklapa i ako nisu u skladu sa određenim stilizovanim oblačenjem.

Druga stvar je da me nervira što nema nekih normalnih mesta a da nisu šatro šminka. Ono kao, "hard rock caffe" i tako to. Mesto gde mogu da odem i slušam muziko koju volim ali ne toliko glasno da ne mogu da pričam, da popijem piće i normalno sedim u okruženju normalnih ljudi, da je ponekad i neka pristojna svirka i da ne izgleda kao rupa, te naravno da niko ne povraća u ćošku. Bar ja ne znam za takvo mesto u BG-u. Ima par mesta gde je ok, ali je strašno da ne postoji pravi ozbiljan rock club tip mesta. Ono, ili je KST tipa rupa ili je nešto neutralno tipa Irish pub ili je "fićka". Splavove, tgdž tgdž i sve ostalo neću ni da razmatram.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Pa ti nisi metalac :razz:

Jebe keve Princ Tame :mrgreen::da:

 

:)

 

E sad ne znam na šta misliš da sam u pravu, pošto nisam pokušavao dati neki sud ili dijagnozu, više onako pričam šta mi padne na pamet.

 

Elem vezano za celu temu još dve observacije:

Imam utisak da je ženama mnogo lakše nego muškarcima što se ovoga tiče, mada nažalost ne koriste tu svoju prednost u većini. Njima se nekako "prašta" ako imaju neki svoj fazon koji se nigde direktno ne uklapa i ako nisu u skladu sa određenim stilizovanim oblačenjem.

Druga stvar je da me nervira što nema nekih normalnih mesta a da nisu šatro šminka. Ono kao, "hard rock caffe" i tako to. Mesto gde mogu da odem i slušam muziko koju volim ali ne toliko glasno da ne mogu da pričam, da popijem piće i normalno sedim u okruženju normalnih ljudi, da je ponekad i neka pristojna svirka i da ne izgleda kao rupa, te naravno da niko ne povraća u ćošku. Bar ja ne znam za takvo mesto u BG-u. Ima par mesta gde je ok, ali je strašno da ne postoji pravi ozbiljan rock club tip mesta. Ono, ili je KST tipa rupa ili je nešto neutralno tipa Irish pub ili je "fićka". Splavove, tgdž tgdž i sve ostalo neću ni da razmatram.

 

 

Jesi li razmišljao da pozoveš društvo na gajbu, malo prigušite svetla, pustite muziku, ali ne previše glasno, malo mu ga dajete po žganju, malo po priči...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bridge pub je potpuno tr00 :da:

 

:)

 

elem:

 

To sto vecina klinaca danas meri svoju kolekciju u gigabajtima nema veze sa tim koliko neko voli metal ili ne...jednostavno neki nemaju para da kupuju stalno originale...kad god dobijem kintu uzmem sebi neki original..ili sprcam na merch nekog benda na koncertu...drugo bash kada sam hteo da kupim evo lupam napalm death - smear campaign da bi mi se potpisali na koncertu nijedna prodavnica nije imala taj disk u gradu...isto je bilo i za novi celtic frost...obilazish sve prodavnice kao kreten...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
bridge pub je potpuno tr00 :da:

 

:)

 

elem:

 

To sto vecina klinaca danas meri svoju kolekciju u gigabajtima nema veze sa tim koliko neko voli metal ili ne...jednostavno neki nemaju para da kupuju stalno originale...kad god dobijem kintu uzmem sebi neki original..ili sprcam na merch nekog benda na koncertu...drugo bash kada sam hteo da kupim evo lupam napalm death - smear campaign da bi mi se potpisali na koncertu nijedna prodavnica nije imala taj disk u gradu...isto je bilo i za novi celtic frost...obilazish sve prodavnice kao kreten...

 

Sobzirom da u BG-u i nema puno prodavnica, mogao si u krajnjem slučaju da naručiš preko neta, izašlo bi te možda malo skuplje nego da si kupio disk u ips-u, mamutu, hi-fi centru...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pravimo komparaciju, klinke su uglavnom u nekom doom goth fazonu, sa maximalnim izbeljivanjem lica, prenaglašenom šminkom, bojenjem kose u totalno crno ili crveno, dugim crnim suknjama, kaputima i na +30 stepeni...i opet sve izgledaju isto.

 

Zasto osudjujete jedni druge..?

Ako se devojke farbaju,sminkaju,oblace u crno,to je njihov licni izbor..To one zele,da budu mali klonovi,kao tipa-fenserke u rozim majicama..One su sve iste i ponovo,to je njihov licni izbor..

I ti sada nesto pricas,a osecam da ti je devojcica bash u tom fazonu..

 

 

 

lepo vam covek kaze.Mene bre nekad sramota da se pozdravim sa nekim ljudima kad ih vidim u onoj crnini.pa ona sminka,bodlje oko ruku i vrata.pa niste vi kerovi da nosite to.

 

Sramota?Ma daj bre,od cega molim te?

Nije te sramota da prides da se pozdravis sa nekom fensi plavusicom u dopicnjaku? :ph34r:

 

Zar ti zaista mislis da 'goticarke' sa Trga

 

Na Trgu-Goticarke,ma ti mora da se zezas.. :)

Sta vi uopste smatrate pod izgledom goticarke?Duge suknje?Crna kosa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Zasto osudjujete jedni druge..?

Ako se devojke farbaju,sminkaju,oblace u crno,to je njihov licni izbor..To one zele,da budu mali klonovi,kao tipa-fenserke u rozim majicama..One su sve iste i ponovo,to je njihov licni izbor..

I ti sada nesto pricas,a osecam da ti je devojcica bash u tom fazonu..

 

U kojem fazonu?

Meni ovo liči na prozivku. :):):):)

 

Devojka mi, u kratkim crtama nije ni u fancy ni u goth/black fazonu, mislim da je preskočila te faze još u srednjoj školi. :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...